| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 4 | 22 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 4 | 22 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 7.3 | 40 | 1.8 | 7.3 | 25 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | 3.6 | 100 | 3.6 | 3.6 | 7.3 | 0 | 9.1 | 3.6 | 1.8 | 1.8 | 0 | 0 | 3.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 17 | 2022. 02. 27. |
|
Vasas Akadémia | 55 –75 | 4 | 22 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 44 | 2222 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 00 | 55 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Fehér | 15 | 6 | 8.4126 | 20.2303 | 3.451 | 6.8102 | 5050 | 0.23 | 1.116 | 18.718.7 | 115 | 230 | 5050 | 345 | 1.726 | 4.771 | 1.319 | 1.725 | 1.523 | 1.421 | 1.726 | 0.11 | 0.46 | 10.7160 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs | 16 | 6 | 6.2130 | 21.1325 | 2.252 | 5.4106 | 40.749.1 | 0.13 | 0.516 | 18.718.7 | 1.517 | 232 | 7553.1 | 2.547 | 1.928 | 4.475 | 0.619 | 3.330 | 1.825 | 1.222 | 1.427 | 01 | 0.26 | 6.3162 | ||||
| Összesítés | 16 | 6 | 6.2130 | 21.1325 | 2.252 | 5.4106 | 40.749.1 | 0.13 | 0.516 | 18.718.7 | 1.517 | 232 | 7553.1 | 2.547 | 1.928 | 4.475 | 0.619 | 3.330 | 1.825 | 1.222 | 1.427 | 01 | 0.26 | 6.3162 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 4 | 1 | 8.835 | 15.562 | 3.313 | 6.827 | 48.148.1 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 1.35 | 1.35 | 2.811 | 1.87 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 9.839 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 4 | 1 | 8.835 | 15.562 | 3.313 | 6.827 | 48.148.1 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 1.35 | 1.35 | 2.811 | 1.87 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 9.839 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 8.835 | 15.562 | 3.313 | 6.827 | 48.148.1 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 1.35 | 1.35 | 2.811 | 1.87 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 9.839 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 66 | 1414 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 1 | 66 | 1414 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 00 | 1010 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 66 | 1414 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 00 | 1010 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 44 | 2222 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 00 | 55 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Fehér / Női Amatőr NB I. Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 20 | 8 | 8.4167 | 19379 | 3.467 | 6.6132 | 50.850.8 | 0.24 | 1.121 | 1919 | 1.121 | 239 | 53.853.8 | 2.855 | 1.428 | 4.183 | 1.325 | 1.631 | 1.836 | 1.631 | 1.632 | 0.12 | 0.48 | 10.4209 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs | 21 | 8 | 6.2171 | 20.5401 | 2.268 | 5.3136 | 4150 | 0.14 | 0.521 | 1919 | 1.523 | 241 | 77.256.1 | 2.457 | 1.730 | 4.187 | 0.625 | 3.336 | 1.938 | 1.332 | 1.333 | 0.12 | 0.28 | 6.2211 | ||||
| Összesítés | 21 | 8 | 6.2171 | 20.5401 | 2.268 | 5.3136 | 4150 | 0.14 | 0.521 | 1919 | 1.523 | 241 | 77.256.1 | 2.457 | 1.730 | 4.187 | 0.625 | 3.336 | 1.938 | 1.332 | 1.333 | 0.12 | 0.28 | 6.2211 | ||||||