| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 0 | 2.9 | 10 | 1.2 | 2.2 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.4 | 100 | 1.6 | 0.3 | 1.9 | 0.4 | 1 | 1 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 0.2 | 4.3 | |||||||||
| Total | 9 | 0 | 26 | 90 | 11 | 20 | 55 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 14 | 3 | 17 | 4 | 9 | 9 | 5 | 4 | 1 | 2 | 39 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 0 | 11.6 | 40 | 4.9 | 8.9 | 55 | 0 | 0 | 0 | 1.8 | 1.8 | 100 | 6.2 | 1.3 | 7.6 | 1.8 | 4 | 4 | 2.2 | 1.8 | 0.4 | 0.9 | 17.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 7 | 2022. 02. 09. |
|
Csata DSE | 71 –28 | 0 | 24 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | ||||
| 15 | 2022. 02. 13. |
|
ZTE NKK | 52 –60 | 2 | 6 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 13 | 2022. 02. 17. |
|
DVTK U23 | 97 –55 | 14 | 15 | 7 | 8 | 87.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 19 | ||||
| 16 | 2022. 02. 20. |
|
NKA Universitas PEAC II. | 68 –46 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 17 | 2022. 02. 27. |
|
Vasas Akadémia | 55 –75 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | ||||
| 18 | 2022. 03. 06. |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 97 –32 | 4 | 13 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 19 | 2022. 03. 13. |
|
UNI-Győr SZESE | 82 –62 | 2 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 22 | 2022. 04. 03. |
|
Csata DSE | 50 –85 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 30 | 2022. 05. 29. |
|
ZTE NKK | 95 –89 | 2 | 8 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 9 | 0 | 2.926 | 1090 | 1.211 | 2.220 | 5555 | 00 | 00 | 00 | 0.44 | 0.44 | 100100 | 1.614 | 0.33 | 1.917 | 0.44 | 19 | 19 | 0.65 | 0.44 | 0.11 | 0.22 | 4.339 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs | 10 | 0 | 1.426 | 794 | 0.611 | 2.122 | 28.950 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 0.814 | 0.23 | 0.917 | 0.24 | 110 | 1.511 | 0.35 | 0.24 | 0.11 | 0.12 | 0.736 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 1.426 | 794 | 0.611 | 2.122 | 28.950 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 0.814 | 0.23 | 0.917 | 0.24 | 110 | 1.511 | 0.35 | 0.24 | 0.11 | 0.12 | 0.736 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -3-3 | |||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 10 | 0 | 2.626 | 9.191 | 1.111 | 220 | 5555 | 00 | 0.11 | 00 | 0.44 | 0.44 | 100100 | 1.414 | 0.33 | 1.717 | 0.44 | 0.99 | 0.99 | 0.55 | 0.55 | 0.11 | 0.22 | 3.939 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs | 11 | 0 | 1.326 | 6.695 | 0.511 | 222 | 27.550 | 00 | 0.11 | 00 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 0.714 | 0.13 | 0.917 | 0.24 | 110 | 1.511 | 0.35 | 0.25 | 01 | 0.12 | 0.436 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 1.326 | 6.695 | 0.511 | 222 | 27.550 | 00 | 0.11 | 00 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 0.714 | 0.13 | 0.917 | 0.24 | 110 | 1.511 | 0.35 | 0.25 | 01 | 0.12 | 0.436 | ||||||