| Box score | Női Amatőr NB I. Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 12 | 6 | 2.8 | 17.9 | 0.5 | 2.3 | 22.2 | 0.6 | 1.9 | 30.4 | 0 | 0.2 | 0 | 1.1 | 0.2 | 1.3 | 0.4 | 1.6 | 1.6 | 0.5 | 0.8 | 0.1 | 0.4 | 0.9 | |||||||||
| Total | 12 | 6 | 33 | 215 | 6 | 27 | 22.2 | 7 | 23 | 30.4 | 0 | 2 | 0 | 13 | 2 | 15 | 5 | 19 | 19 | 6 | 9 | 1 | 5 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 12 | 6 | 6.1 | 40 | 1.1 | 5 | 22.2 | 1.3 | 4.3 | 30.4 | 0 | 0.4 | 0 | 2.4 | 0.4 | 2.8 | 0.9 | 3.5 | 3.5 | 1.1 | 1.7 | 0.2 | 0.9 | 2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2021. 09. 24. |
|
NKA Universitas PEAC II. | 63 –75 | * | 3 | 34 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | |||
| 3 | 2021. 10. 06. |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 57 –77 | 8 | 24 | 1 | 4 | 25 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 4 | 2021. 10. 24. |
|
UNI-Győr SZESE | 73 –53 | * | 7 | 35 | 2 | 5 | 40 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 6 | |||
| 6 | 2021. 11. 06. |
|
MAFC | 62 –66 | * | 6 | 26 | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 5 | |||
| 5 | 2021. 11. 10. |
|
Szekszárd | 74 –65 | * | 0 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | |||
| 8 | 2021. 11. 23. |
|
MTK-TFSE | 70 –84 | * | 5 | 23 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | |||
| 9 | 2021. 12. 05. |
|
PINKK-PVSK U23 | 64 –65 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 10 | 2021. 12. 12. |
|
DEAC | 80 –66 | * | 2 | 17 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | |||
| 11 | 2022. 01. 09. |
|
Bajai NKK | 78 –74 | 0 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 12 | 2022. 01. 16. |
|
BEAC Újbuda | 57 –54 | 2 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 14 | 2022. 01. 30. |
|
Ajka | 68 –59 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 15 | 2022. 02. 13. |
|
ZTE NKK | 52 –60 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 23 | 5 | 493 | 17.7408 | 0.614 | 245 | 31.131.1 | 0.716 | 245 | 35.635.6 | 0.717 | 122 | 77.277.2 | 0.921 | 0.13 | 124 | 0.38 | 1.331 | 1.126 | 0.818 | 0.613 | 01 | 0.25 | 2.761 | |||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 12 | 6 | 2.833 | 17.9215 | 0.56 | 2.327 | 22.222.2 | 0.67 | 1.923 | 30.430.4 | 00 | 0.22 | 00 | 1.113 | 0.22 | 1.315 | 0.45 | 1.619 | 1.619 | 0.56 | 0.89 | 0.11 | 0.45 | 0.911 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 3.57 | 18.537 | 12 | 36 | 33.333.3 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 12 | 3.57 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 3.57 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 00 | 1414 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 3 szezon |
|
Sportdarázs | 36 | 11 | 2.3126 | 15.2633 | 0.420 | 1.472 | 26.427.8 | 0.423 | 1.368 | 3333.8 | 0.217 | 0.424 | 65.770.8 | 135 | 0.46 | 1.441 | 0.313 | 1.351 | 1.246 | 0.424 | 0.422 | 02 | 0.210 | 1.573 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket II. | 3 | 1 | 1.87 | 16.351 | 0.52 | 27 | 2528.6 | 0.31 | 2.89 | 9.111.1 | 00 | 00 | 00 | 1.86 | 0.52 | 2.38 | 0.31 | 00 | 0.82 | 0.51 | 0.52 | 00 | 0.31 | 1.36 | ||||
| Összesítés | 39 | 12 | 2.1133 | 15.6684 | 0.422 | 1.679 | 25.727.9 | 0.424 | 1.977 | 1931.2 | 0.117 | 0.224 | 65.770.8 | 1.341 | 0.58 | 1.849 | 0.314 | 0.851 | 148 | 0.525 | 0.524 | 02 | 0.211 | 1.479 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 3 | 7.437 | 22.2111 | 0.84 | 3.417 | 23.523.5 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 1.68 | 2.211 | 72.772.7 | 4.221 | 0.84 | 525 | 0.42 | 0.84 | 210 | 1.26 | 0.63 | 00 | 0.21 | 945 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 5 | 3 | 7.437 | 22.2111 | 0.84 | 3.417 | 23.523.5 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 1.68 | 2.211 | 72.772.7 | 4.221 | 0.84 | 525 | 0.42 | 0.84 | 210 | 1.26 | 0.63 | 00 | 0.21 | 945 | ||||
| Összesítés | 5 | 3 | 7.437 | 22.2111 | 0.84 | 3.417 | 23.523.5 | 1.47 | 315 | 46.746.7 | 1.68 | 2.211 | 72.772.7 | 4.221 | 0.84 | 525 | 0.42 | 0.84 | 210 | 1.26 | 0.63 | 00 | 0.21 | 945 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Hepp Kupa, Női | 3 | 1 | 3.310 | 17.352 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 13 | 0.31 | 1.34 | 00 | 13 | 0.72 | 0.72 | 26 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 44 | 1919 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 3 | 1 | 3.310 | 17.352 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 13 | 0.31 | 1.34 | 00 | 13 | 0.72 | 0.72 | 26 | 00 | 00 | 2.37 | ||||
| 1 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 1 | 1 | 44 | 1919 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 00 | 33 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 4 | 2 | 3.714 | 18.271 | 1.55 | 2.811 | 52.945.5 | 0.21 | 2.310 | 7.110 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 26 | 0.21 | 2.27 | 00 | 26 | 0.83 | 0.32 | 16 | 00 | 00 | 1.78 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | |||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 23 | 5 | 493 | 17.7408 | 0.614 | 245 | 31.131.1 | 0.716 | 245 | 35.635.6 | 0.717 | 122 | 77.277.2 | 0.921 | 0.13 | 124 | 0.38 | 1.331 | 1.126 | 0.818 | 0.613 | 01 | 0.25 | 2.761 | |||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 15 | 7 | 2.943 | 17.8267 | 0.69 | 2.335 | 25.725.7 | 0.58 | 2.131 | 25.825.8 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 1.116 | 0.23 | 1.319 | 0.35 | 1.522 | 1.421 | 0.58 | 115 | 0.11 | 0.35 | 1.218 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 8 | 4 | 648 | 20.9167 | 18 | 3.326 | 30.830.8 | 18 | 324 | 33.333.3 | 18 | 1.411 | 72.772.7 | 3.629 | 0.86 | 4.435 | 0.43 | 0.97 | 1.512 | 0.86 | 0.65 | 00 | 0.32 | 6.653 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 00 | 1414 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 3 szezon |
|
Sportdarázs | 39 | 12 | 2.3136 | 15.2685 | 0.423 | 1.480 | 28.228.8 | 0.424 | 1.376 | 30.531.6 | 0.318 | 0.425 | 69.671.9 | 138 | 0.47 | 1.445 | 0.213 | 1.354 | 1.248 | 0.426 | 0.528 | 02 | 0.210 | 1.680 | ||||
| 2 szezon |
|
ETO Basket II. | 9 | 5 | 348 | 17.4181 | 0.58 | 2.127 | 23.529.6 | 0.58 | 2.526 | 2030.8 | 0.58 | 0.711 | 72.772.7 | 2.330 | 0.46 | 2.736 | 0.23 | 0.47 | 1.313 | 0.97 | 0.35 | 00 | 0.12 | 2.852 | ||||
| Összesítés | 48 | 17 | 2.6184 | 16.1866 | 0.431 | 1.7107 | 25.929 | 0.432 | 1.8102 | 24.731.4 | 0.426 | 0.536 | 71.372.2 | 1.568 | 0.413 | 1.981 | 0.216 | 0.961 | 1.261 | 0.633 | 0.433 | 02 | 0.212 | 2.1132 | ||||||