| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 3 | 0 | 13 | 3.310 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.72 | 0.31 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 1.75 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 16 | 0 | 1.321 | 4.572 | 0.610 | 1.320 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.12 | 50.450.4 | 0.47 | 0.610 | 1.117 | 0.12 | 0.47 | 0.610 | 0.34 | 00 | 00 | 0.12 | 1.626 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 4 | 0 | 00 | 1.87 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 1.56 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | |||
| 2025/2026 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 10 | 7 | 7.979 | 20.8208 | 3.636 | 5.252 | 69.269.2 | 00 | 00 | 00 | 0.77 | 1.616 | 43.843.8 | 4.141 | 3.636 | 7.777 | 0.44 | 1.919 | 2.727 | 1.515 | 0.11 | 0.33 | 0.33 | 13.5135 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 16 | 0 | 0.12 | 0.47 | 0.11 | 0.23 | 33.533.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.11 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 5.717 | 18.355 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 3.711 | 39 | 6.720 | 0.31 | 13 | 39 | 2.78 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 1339 | |||
| 4 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 39 | 0 | 0.626 | 2.596 | 0.312 | 0.525 | 48.548 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.24 | 5050.2 | 0.310 | 0.312 | 0.622 | 02 | 0.28 | 0.617 | 0.15 | 00 | 0.11 | 0.14 | 0.933 | ||||
| 2 szezon |
|
Jászberényi KSE | 13 | 8 | 6.896 | 19.6263 | 2.641 | 3.960 | 6768.3 | 00 | 00 | 00 | 1.514 | 2.526 | 61.553.8 | 3.952 | 3.345 | 7.297 | 0.45 | 1.522 | 2.936 | 2.123 | 0.22 | 0.34 | 0.34 | 13.3174 | ||||
| Összesítés | 52 | 8 | 2.7122 | 8.2359 | 153 | 1.785 | 63.162.4 | 00 | 00 | 00 | 0.616 | 130 | 59.953.4 | 1.562 | 1.357 | 2.8119 | 0.17 | 0.630 | 1.453 | 0.828 | 0.12 | 0.25 | 0.18 | 5207 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 1 | 0 | 22 | 1212 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 44 | 55 | 00 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | 66 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 1 | 0 | 22 | 1212 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 44 | 55 | 00 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | 66 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 22 | 1212 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 44 | 55 | 00 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | 66 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 0 | 1.56 | 4.819 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 14 | 0.52 | 1.56 | 0.52 | 00 | 14 | 0.83 | 0.31 | 00 | 00 | 3.514 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 3 | 0 | 0.31 | 2.37 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.72 | 0.72 | 1.34 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | |||
| 2025/2026 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 4 | 4 | 10.542 | 22.389 | 4.819 | 6.526 | 73.173.1 | 00 | 00 | 00 | 14 | 28 | 5050 | 5.522 | 3.514 | 936 | 0.52 | 1.87 | 2.811 | 28 | 0.31 | 0.52 | 00 | 18.373 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 7 | 0 | 0.97 | 3.526 | 0.43 | 0.86 | 47.450 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.64 | 28.525 | 0.86 | 0.64 | 1.410 | 0.43 | 0.21 | 0.75 | 0.54 | 0.11 | 00 | 00 | 2.418 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 4 | 4 | 10.542 | 22.389 | 4.819 | 6.526 | 73.173.1 | 00 | 00 | 00 | 14 | 28 | 5050 | 5.522 | 3.514 | 936 | 0.52 | 1.87 | 2.811 | 28 | 0.31 | 0.52 | 00 | 18.373 | ||||
| Összesítés | 11 | 4 | 4.149 | 9.8115 | 1.822 | 2.732 | 6868.8 | 00 | 00 | 00 | 0.45 | 1.112 | 42.141.7 | 2.428 | 1.618 | 3.946 | 0.45 | 0.78 | 1.416 | 112 | 0.22 | 0.22 | 00 | 7.791 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 2 | 0 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 1 | 0 | 22 | 1212 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 44 | 55 | 00 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 11 | 66 | |||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 7 | 0 | 1.39 | 4.129 | 0.64 | 17 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 0.96 | 0.43 | 1.39 | 0.32 | 0.11 | 0.75 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 00 | 2.719 | |||
| 2023/2024 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A / Magyar Kupa, Férfi | 17 | 0 | 1.221 | 4.272 | 0.610 | 1.220 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.12 | 50.450.4 | 0.47 | 0.610 | 117 | 0.12 | 0.47 | 0.610 | 0.24 | 00 | 00 | 0.12 | 1.526 | |||
| 2024/2025 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 7 | 0 | 0.11 | 214 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.32 | 49.949.9 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.11 | 0.11 | 17 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.75 | |||
| 2025/2026 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 14 | 11 | 8.6121 | 21.2297 | 3.955 | 5.678 | 70.570.5 | 00 | 00 | 00 | 0.811 | 1.724 | 45.845.8 | 4.563 | 3.650 | 8.1113 | 0.46 | 1.926 | 2.738 | 1.623 | 0.12 | 0.45 | 0.23 | 14.9208 | |||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 17 | 0 | 0.12 | 0.58 | 0.11 | 0.23 | 33.533.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.11 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 5.717 | 18.355 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | 3.310 | 7070 | 3.711 | 39 | 6.720 | 0.31 | 13 | 39 | 2.78 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 1339 | |||
| 5 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 49 | 0 | 135 | 4.6135 | 0.416 | 0.933 | 49.348.5 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 0.28 | 35.437.6 | 0.517 | 1.120 | 1.637 | 0.15 | 0.19 | 1.326 | 0.29 | 01 | 01 | 0.25 | 2.257 | ||||
| 2 szezon |
|
Jászberényi KSE | 17 | 12 | 7.2138 | 19.8352 | 2.860 | 4.186 | 67.969.8 | 00 | 00 | 00 | 1.618 | 2.534 | 61.852.9 | 4.174 | 3.359 | 7.4133 | 0.47 | 1.429 | 2.947 | 2.231 | 0.23 | 0.36 | 0.34 | 13.9247 | ||||
| Összesítés | 66 | 12 | 2.7173 | 8.9487 | 1.176 | 1.8119 | 61.463.9 | 00 | 00 | 00 | 0.521 | 0.942 | 57.550 | 1.691 | 1.779 | 3.3170 | 0.212 | 0.538 | 1.773 | 0.840 | 0.14 | 0.17 | 0.39 | 5.6304 | ||||||