| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 1 | 12.3 | 28.5 | 3 | 5 | 60 | 1.5 | 3.3 | 46.2 | 1.8 | 2.8 | 63.6 | 1.8 | 0.5 | 2.3 | 0.5 | 1.8 | 2.8 | 3.3 | 2.3 | 0 | 0 | 14 | |||||||||
| Total | 4 | 1 | 49 | 114 | 12 | 20 | 60 | 6 | 13 | 46.2 | 7 | 11 | 63.6 | 7 | 2 | 9 | 2 | 7 | 11 | 13 | 9 | 0 | 0 | 56 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 1 | 17.2 | 40 | 4.2 | 7 | 60 | 2.1 | 4.6 | 46.2 | 2.5 | 3.9 | 63.6 | 2.5 | 0.7 | 3.2 | 0.7 | 2.5 | 3.9 | 4.6 | 3.2 | 0 | 0 | 19.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 1 | 41 | 86 | 107.7 | 115.23 | -7.54 | 64.06 | 62.5 | 22.22 | 36 | 1.14 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 73/120 | 60.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/7 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/4 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/7 | 28.6% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 7/10 | 70% |
| • 3 pontos bal | 7/25 | 28% |
| • 3 pontos közép | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos jobb | 2/9 | 22.2% |
| • 3 pontos jobb sarok | 9/17 | 52.9% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 23 | 16 | 10.6244 | 25.4584 | 368 | 5.5127 | 53.553.5 | 0.921 | 2.353 | 39.639.6 | 245 | 2.456 | 80.480.4 | 3.375 | 0.715 | 3.990 | 0.614 | 1.228 | 2.148 | 2.762 | 1.740 | 0.24 | 0.38 | 14.1324 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 23 | 16 | 10.6244 | 25.4584 | 368 | 5.5127 | 53.553.5 | 0.921 | 2.353 | 39.639.6 | 245 | 2.456 | 80.480.4 | 3.375 | 0.715 | 3.990 | 0.614 | 1.228 | 2.148 | 2.762 | 1.740 | 0.24 | 0.38 | 14.1324 | ||||
| Összesítés | 23 | 16 | 10.6244 | 25.4584 | 368 | 5.5127 | 53.553.5 | 0.921 | 2.353 | 39.639.6 | 245 | 2.456 | 80.480.4 | 3.375 | 0.715 | 3.990 | 0.614 | 1.228 | 2.148 | 2.762 | 1.740 | 0.24 | 0.38 | 14.1324 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 8 | 2 | 19.6157 | 31.3250 | 540 | 864 | 62.562.5 | 216 | 4.536 | 44.444.4 | 3.629 | 4.334 | 85.385.3 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 0.97 | 1.512 | 2.419 | 432 | 2.117 | 0.43 | 0.32 | 23.1185 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 8 | 2 | 19.6157 | 31.3250 | 540 | 864 | 62.562.5 | 216 | 4.536 | 44.444.4 | 3.629 | 4.334 | 85.385.3 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 0.97 | 1.512 | 2.419 | 432 | 2.117 | 0.43 | 0.32 | 23.1185 | ||||
| Összesítés | 8 | 2 | 19.6157 | 31.3250 | 540 | 864 | 62.562.5 | 216 | 4.536 | 44.444.4 | 3.629 | 4.334 | 85.385.3 | 2.923 | 0.97 | 3.830 | 0.97 | 1.512 | 2.419 | 432 | 2.117 | 0.43 | 0.32 | 23.1185 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 1 | 12.349 | 28.5114 | 312 | 520 | 6060 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 1.87 | 2.811 | 63.663.6 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 0.52 | 1.87 | 2.811 | 3.313 | 2.39 | 00 | 00 | 1456 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 4 | 1 | 12.349 | 28.5114 | 312 | 520 | 6060 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 1.87 | 2.811 | 63.663.6 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 0.52 | 1.87 | 2.811 | 3.313 | 2.39 | 00 | 00 | 1456 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 12.349 | 28.5114 | 312 | 520 | 6060 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 1.87 | 2.811 | 63.663.6 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 0.52 | 1.87 | 2.811 | 3.313 | 2.39 | 00 | 00 | 1456 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 0 | 10.732 | 19.358 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 2.37 | 13 | 3.310 | 1.34 | 13 | 2.37 | 39 | 0.72 | 00 | 0.72 | 1545 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 0 | 10.732 | 19.358 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 2.37 | 13 | 3.310 | 1.34 | 13 | 2.37 | 39 | 0.72 | 00 | 0.72 | 1545 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 10.732 | 19.358 | 39 | 4.313 | 69.269.2 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 2.37 | 13 | 3.310 | 1.34 | 13 | 2.37 | 39 | 0.72 | 00 | 0.72 | 1545 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 38 | 19 | 12.7482 | 26.51006 | 3.4129 | 5.9224 | 57.657.6 | 1.245 | 2.8107 | 42.142.1 | 2.389 | 2.9111 | 80.280.2 | 2.9112 | 0.727 | 3.7139 | 0.727 | 1.350 | 2.285 | 3.1116 | 1.868 | 0.27 | 0.312 | 16.1610 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 38 | 19 | 12.7482 | 26.51006 | 3.4129 | 5.9224 | 57.657.6 | 1.245 | 2.8107 | 42.142.1 | 2.389 | 2.9111 | 80.280.2 | 2.9112 | 0.727 | 3.7139 | 0.727 | 1.350 | 2.285 | 3.1116 | 1.868 | 0.27 | 0.312 | 16.1610 | ||||
| Összesítés | 38 | 19 | 12.7482 | 26.51006 | 3.4129 | 5.9224 | 57.657.6 | 1.245 | 2.8107 | 42.142.1 | 2.389 | 2.9111 | 80.280.2 | 2.9112 | 0.727 | 3.7139 | 0.727 | 1.350 | 2.285 | 3.1116 | 1.868 | 0.27 | 0.312 | 16.1610 | ||||||