| Box score | Tippmix Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 3 | 7.3 | 25.6 | 1.7 | 4.4 | 38.7 | 1.1 | 3.1 | 36.4 | 0.4 | 0.6 | 75.1 | 1.6 | 0.6 | 2.1 | 0.9 | 1.1 | 1.4 | 0.7 | 1.3 | 0.1 | 0.1 | 6.4 | |||||||||
| Total | 7 | 3 | 51 | 179 | 12 | 31 | 38.7 | 8 | 22 | 36.4 | 3 | 4 | 75.1 | 11 | 4 | 15 | 6 | 8 | 10 | 5 | 9 | 1 | 1 | 45 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 3 | 11.4 | 40 | 2.7 | 6.9 | 38.7 | 1.8 | 4.9 | 36.4 | 0.7 | 0.9 | 75.1 | 2.5 | 0.9 | 3.4 | 1.3 | 1.8 | 2.2 | 1.1 | 2 | 0.2 | 0.2 | 10.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 7 | 3 | 51 | 178 | 91.65 | 96.95 | -5.31 | 47.22 | 45.28 | 16.71 | 62 | 0.82 |
| Dobástérkép | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 9/19 | 47.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/6 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/4 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 5/11 | 45.5% |
| • 3 pontos közép | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 3/6 | 50% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 21 | 2022. 02. 05. |
|
Körmend | 80 –84 | 5 | 22 | 1 | 4 | 25 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 22 | 2022. 02. 12. |
|
Kaposvári KK | 82 –75 | 9 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 4 | 50 | 1 | 1 | 100 | 4 | 2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 23 | 2022. 02. 16. |
|
ZTE KK | 77 –68 | * | 8 | 31 | 2 | 9 | 22.2 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | |||
| 24 | 2022. 03. 11. |
|
MVM-OSE Lions | 61 –71 | * | 1 | 18 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | |||
| 19 | 2022. 03. 16. |
|
Szolnoki Olajbányász | 81 –89 | 14 | 22 | 4 | 4 | 100 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 18 | ||||
| 25 | 2022. 03. 19. |
|
Szedeák | 106 –95 | * | 11 | 37 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 12 | |||
| 26 | 2022. 03. 26. |
|
Atomerőmű SE | 69 –67 | 3 | 24 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Tippmix Férfi NB I. A | 7 | 3 | 7.351 | 25.6179 | 1.712 | 4.431 | 38.738.7 | 1.18 | 3.122 | 36.436.4 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 1.611 | 0.64 | 2.115 | 0.96 | 1.18 | 1.410 | 0.75 | 1.39 | 0.11 | 0.11 | 6.445 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 7 | 3 | 7.351 | 25.6179 | 1.712 | 4.431 | 38.738.7 | 1.18 | 3.122 | 36.436.4 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 1.611 | 0.64 | 2.115 | 0.96 | 1.18 | 1.410 | 0.75 | 1.39 | 0.11 | 0.11 | 6.445 | ||||
| Összesítés | 7 | 3 | 7.351 | 25.6179 | 1.712 | 4.431 | 38.738.7 | 1.18 | 3.122 | 36.436.4 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 1.611 | 0.64 | 2.115 | 0.96 | 1.18 | 1.410 | 0.75 | 1.39 | 0.11 | 0.11 | 6.445 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház | 3 | 0 | 618 | 26.780 | 26 | 2.78 | 7575 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 26 | 0.31 | 2.37 | 13 | 1.34 | 2.78 | 26 | 1.75 | 0.31 | 00 | 721 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 3 | 0 | 618 | 26.780 | 26 | 2.78 | 7575 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 26 | 0.31 | 2.37 | 13 | 1.34 | 2.78 | 26 | 1.75 | 0.31 | 00 | 721 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 618 | 26.780 | 26 | 2.78 | 7575 | 0.31 | 39 | 11.111.1 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 26 | 0.31 | 2.37 | 13 | 1.34 | 2.78 | 26 | 1.75 | 0.31 | 00 | 721 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház | 10 | 3 | 6.969 | 25.9259 | 1.818 | 3.939 | 46.146.1 | 0.99 | 3.131 | 2929 | 0.66 | 1.212 | 5050 | 1.717 | 0.55 | 2.222 | 0.99 | 1.212 | 1.818 | 1.111 | 1.414 | 0.22 | 0.11 | 6.666 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 10 | 3 | 6.969 | 25.9259 | 1.818 | 3.939 | 46.146.1 | 0.99 | 3.131 | 2929 | 0.66 | 1.212 | 5050 | 1.717 | 0.55 | 2.222 | 0.99 | 1.212 | 1.818 | 1.111 | 1.414 | 0.22 | 0.11 | 6.666 | ||||
| Összesítés | 10 | 3 | 6.969 | 25.9259 | 1.818 | 3.939 | 46.146.1 | 0.99 | 3.131 | 2929 | 0.66 | 1.212 | 5050 | 1.717 | 0.55 | 2.222 | 0.99 | 1.212 | 1.818 | 1.111 | 1.414 | 0.22 | 0.11 | 6.666 | ||||||