| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 5 | 15.2 | 30.3 | 4.2 | 9.2 | 45.4 | 1.3 | 3.5 | 38.1 | 2.8 | 3.2 | 89.5 | 5.2 | 0.8 | 6 | 1.5 | 3.2 | 1.5 | 3.5 | 1.7 | 1.2 | 0 | 18.3 | |||||||||
| Total | 6 | 5 | 91 | 182 | 25 | 55 | 45.5 | 8 | 21 | 38.1 | 17 | 19 | 89.5 | 31 | 5 | 36 | 9 | 19 | 9 | 21 | 10 | 7 | 0 | 110 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 5 | 20 | 40 | 5.5 | 12.1 | 45.4 | 1.8 | 4.6 | 38.1 | 3.7 | 4.2 | 89.5 | 6.8 | 1.1 | 7.9 | 2 | 4.2 | 2 | 4.6 | 2.2 | 1.5 | 0 | 24.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 54/89 | 60.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/11 | 27.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 8/13 | 61.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 6/21 | 28.6% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 2/5 | 40% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/4 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/5 | 40% |
| • 3 pontos bal | 7/20 | 35% |
| • 3 pontos közép | 3/25 | 12% |
| • 3 pontos jobb | 14/28 | 50% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/5 | 20% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2021. 03. 27. |
|
PINKK-Pécsi 424 | 64 –77 | * | 13 | 23 | 5 | 10 | 50 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 15 | |||
| 1 | 2021. 03. 31. |
|
ZTE NKK | 69 –48 | * | 19 | 31 | 4 | 6 | 66.7 | 3 | 5 | 60 | 2 | 3 | 66.7 | 6 | 0 | 6 | 1 | 6 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 22 | |||
| 3 | 2021. 04. 03. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 70 –63 | * | 5 | 34 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 7 | |||
| 4 | 2021. 04. 10. |
|
ZTE NKK | 74 –78 | 18 | 29 | 2 | 11 | 18.2 | 1 | 1 | 100 | 11 | 12 | 91.7 | 8 | 0 | 8 | 1 | 3 | 0 | 7 | 1 | 1 | 0 | 23 | ||||
| 5 | 2021. 04. 17. |
|
PINKK-Pécsi 424 | 54 –57 | * | 24 | 36 | 9 | 16 | 56.3 | 1 | 6 | 16.7 | 3 | 3 | 100 | 3 | 3 | 6 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 20 | |||
| 6 | 2021. 04. 21. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 78 –66 | * | 12 | 29 | 4 | 6 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 7 | 0 | 7 | 1 | 3 | 1 | 4 | 3 | 3 | 0 | 23 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A | 5 | 5 | 13.668 | 31155 | 315 | 6.432 | 46.946.9 | 210 | 5.829 | 34.534.5 | 1.68 | 1.68 | 100100 | 4.824 | 0.84 | 5.628 | 2.814 | 2.412 | 4.221 | 3.819 | 1.89 | 0.42 | 0.21 | 18.492 | |||
| 2020/2021 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A | 21 | 20 | 14.2299 | 30629 | 3.574 | 7.4156 | 47.447.4 | 1.327 | 483 | 32.532.5 | 3.370 | 485 | 82.382.3 | 5.1107 | 1.124 | 6.2131 | 1.634 | 2.960 | 2.552 | 4.595 | 2.552 | 0.37 | 0.36 | 19.3405 | |||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 26 | 25 | 13.9367 | 30.5784 | 3.389 | 6.9188 | 47.247.3 | 1.637 | 4.9112 | 33.733 | 2.578 | 2.893 | 87.383.9 | 4.9131 | 128 | 5.9159 | 2.248 | 2.672 | 3.373 | 4.2114 | 2.161 | 0.49 | 0.27 | 18.8497 | ||||
| Összesítés | 26 | 25 | 13.9367 | 30.5784 | 3.389 | 6.9188 | 47.247.3 | 1.637 | 4.9112 | 33.733 | 2.578 | 2.893 | 87.383.9 | 4.9131 | 128 | 5.9159 | 2.248 | 2.672 | 3.373 | 4.2114 | 2.161 | 0.49 | 0.27 | 18.8497 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 5 | 15.291 | 30.3182 | 4.225 | 9.255 | 45.545.5 | 1.38 | 3.521 | 38.138.1 | 2.817 | 3.219 | 89.589.5 | 5.231 | 0.85 | 636 | 1.59 | 3.219 | 1.59 | 3.521 | 1.710 | 1.27 | 00 | 18.3110 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 6 | 5 | 15.291 | 30.3182 | 4.225 | 9.255 | 45.545.5 | 1.38 | 3.521 | 38.138.1 | 2.817 | 3.219 | 89.589.5 | 5.231 | 0.85 | 636 | 1.59 | 3.219 | 1.59 | 3.521 | 1.710 | 1.27 | 00 | 18.3110 | ||||
| Összesítés | 6 | 5 | 15.291 | 30.3182 | 4.225 | 9.255 | 45.545.5 | 1.38 | 3.521 | 38.138.1 | 2.817 | 3.219 | 89.589.5 | 5.231 | 0.85 | 636 | 1.59 | 3.219 | 1.59 | 3.521 | 1.710 | 1.27 | 00 | 18.3110 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A | 5 | 5 | 13.668 | 31155 | 315 | 6.432 | 46.946.9 | 210 | 5.829 | 34.534.5 | 1.68 | 1.68 | 100100 | 4.824 | 0.84 | 5.628 | 2.814 | 2.412 | 4.221 | 3.819 | 1.89 | 0.42 | 0.21 | 18.492 | |||
| 2020/2021 |
|
VBW CEKK Cegléd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 27 | 25 | 14.4390 | 30811 | 3.799 | 7.8211 | 46.946.9 | 1.335 | 3.9104 | 33.733.7 | 3.287 | 3.9104 | 83.683.6 | 5.1138 | 1.129 | 6.2167 | 1.643 | 2.979 | 2.361 | 4.3116 | 2.362 | 0.514 | 0.26 | 19.1515 | |||
| 2 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 32 | 30 | 14458 | 30.5966 | 3.3114 | 7.1243 | 46.946.9 | 1.645 | 4.8133 | 34.233.8 | 2.495 | 2.7112 | 88.484.8 | 5162 | 0.933 | 5.9195 | 2.257 | 2.791 | 3.282 | 4135 | 271 | 0.516 | 0.27 | 18.7607 | ||||
| Összesítés | 32 | 30 | 14458 | 30.5966 | 3.3114 | 7.1243 | 46.946.9 | 1.645 | 4.8133 | 34.233.8 | 2.495 | 2.7112 | 88.484.8 | 5162 | 0.933 | 5.9195 | 2.257 | 2.791 | 3.282 | 4135 | 271 | 0.516 | 0.27 | 18.7607 | ||||||