| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 7 | 12.6 | 23.6 | 3.5 | 5.5 | 63.6 | 1.1 | 3 | 37.5 | 2.3 | 3.3 | 69.2 | 2.6 | 0.3 | 2.9 | 1.1 | 1.5 | 1.6 | 3.1 | 3.3 | 0.3 | 0.3 | 16.9 | |||||||||
| Total | 8 | 7 | 101 | 189 | 28 | 44 | 63.6 | 9 | 24 | 37.5 | 18 | 26 | 69.2 | 21 | 2 | 23 | 9 | 12 | 13 | 25 | 26 | 2 | 2 | 135 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 7 | 21.4 | 40 | 5.9 | 9.3 | 63.6 | 1.9 | 5.1 | 37.5 | 3.8 | 5.5 | 69.2 | 4.4 | 0.4 | 4.9 | 1.9 | 2.5 | 2.8 | 5.3 | 5.5 | 0.4 | 0.4 | 28.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 7 | 101 | 198 | 128.99 | 72.79 | 56.2 | 64.74 | 61.94 | 24.19 | 90 | 1.12 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 81/113 | 71.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/12 | 25% |
| • Közeli 2 pontos közép | 7/9 | 77.8% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 3/5 | 60% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 2/7 | 28.6% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/7 | 14.3% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/7 | 28.6% |
| • 3 pontos bal | 9/26 | 34.6% |
| • 3 pontos közép | 7/15 | 46.7% |
| • 3 pontos jobb | 9/29 | 31% |
| • 3 pontos jobb sarok | 5/6 | 83.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Sopron Basket | Tippmix Női NB I. A | 18 | 17 | 14.5261 | 23.2417 | 3.970 | 6.7121 | 57.957.9 | 1.323 | 3.359 | 3939 | 2.952 | 3.767 | 77.677.6 | 3.461 | 1.119 | 4.480 | 1.527 | 0.713 | 0.59 | 3.359 | 2.952 | 0.48 | 0.47 | 20.7372 | |||
| 2021/2022 |
|
Sopron Basket | Tippmix Női NB I. A | 15 | 14 | 12.7191 | 23.8357 | 3.654 | 6.496 | 56.356.3 | 1.117 | 3.553 | 32.132.1 | 2.132 | 2.943 | 74.474.4 | 5.177 | 0.69 | 5.786 | 1.320 | 1.928 | 1.320 | 2.334 | 3.756 | 0.46 | 0.34 | 18.4276 | |||
| 2 szezon |
|
Sopron Basket | 33 | 31 | 13.6452 | 23.5774 | 3.7124 | 6.6217 | 57.157.1 | 1.240 | 3.4112 | 35.435.7 | 2.584 | 3.3110 | 76.276.4 | 4.3138 | 0.828 | 5.1166 | 1.447 | 1.341 | 0.929 | 2.893 | 3.3108 | 0.414 | 0.311 | 19.5648 | ||||
| Összesítés | 33 | 31 | 13.6452 | 23.5774 | 3.7124 | 6.6217 | 57.157.1 | 1.240 | 3.4112 | 35.435.7 | 2.584 | 3.3110 | 76.276.4 | 4.3138 | 0.828 | 5.1166 | 1.447 | 1.341 | 0.929 | 2.893 | 3.3108 | 0.414 | 0.311 | 19.5648 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport, Play-off | 8 | 7 | 12.6101 | 23.6189 | 3.528 | 5.544 | 63.663.6 | 1.19 | 324 | 37.537.5 | 2.318 | 3.326 | 69.269.2 | 2.621 | 0.32 | 2.923 | 1.19 | 1.512 | 1.613 | 3.125 | 3.326 | 0.32 | 0.32 | 16.9135 | |||
| 2021/2022 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport, Play-off | 7 | 7 | 13.796 | 28.9202 | 3.625 | 6.646 | 54.354.3 | 1.39 | 4.129 | 3131 | 2.719 | 3.625 | 7676 | 6.948 | 0.32 | 7.150 | 3.323 | 321 | 1.410 | 3.927 | 3.424 | 0.32 | 00 | 22154 | |||
| 2 szezon |
|
Sopron Basket | 15 | 14 | 13.2197 | 26.2391 | 3.553 | 690 | 58.658.9 | 1.218 | 3.653 | 33.834 | 2.537 | 3.451 | 72.872.5 | 4.769 | 0.34 | 573 | 2.232 | 2.333 | 1.523 | 3.552 | 3.350 | 0.34 | 0.12 | 19.4289 | ||||
| Összesítés | 15 | 14 | 13.2197 | 26.2391 | 3.553 | 690 | 58.658.9 | 1.218 | 3.653 | 33.834 | 2.537 | 3.451 | 72.872.5 | 4.769 | 0.34 | 573 | 2.232 | 2.333 | 1.523 | 3.552 | 3.350 | 0.34 | 0.12 | 19.4289 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Sopron Basket | Magyar Kupa, Női | 3 | 3 | 12.738 | 25.376 | 4.714 | 7.322 | 63.663.6 | 0.31 | 412 | 8.38.3 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 4.313 | 0.31 | 4.714 | 1.34 | 13 | 1.34 | 412 | 39 | 00 | 00 | 1854 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 3 | 3 | 12.738 | 25.376 | 4.714 | 7.322 | 63.663.6 | 0.31 | 412 | 8.38.3 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 4.313 | 0.31 | 4.714 | 1.34 | 13 | 1.34 | 412 | 39 | 00 | 00 | 1854 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 12.738 | 25.376 | 4.714 | 7.322 | 63.663.6 | 0.31 | 412 | 8.38.3 | 2.37 | 2.78 | 87.587.5 | 4.313 | 0.31 | 4.714 | 1.34 | 13 | 1.34 | 412 | 39 | 00 | 00 | 1854 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Sopron Basket | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off | 26 | 24 | 13.9362 | 23.3606 | 3.898 | 6.3165 | 59.459.4 | 1.232 | 3.283 | 38.638.6 | 2.770 | 3.693 | 75.375.3 | 3.282 | 0.821 | 4103 | 1.436 | 125 | 0.822 | 3.284 | 378 | 0.410 | 0.39 | 19.5507 | |||
| 2021/2022 |
|
Sopron Basket | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 25 | 24 | 13325 | 25.4635 | 3.793 | 6.6164 | 56.756.7 | 1.127 | 3.894 | 28.728.7 | 2.358 | 376 | 76.376.3 | 5.5138 | 0.512 | 6150 | 1.947 | 2.152 | 1.434 | 2.973 | 3.689 | 0.38 | 0.24 | 19.4484 | |||
| 2 szezon |
|
Sopron Basket | 51 | 48 | 13.5687 | 24.41241 | 3.7191 | 6.5329 | 5858.1 | 1.259 | 3.5177 | 33.233.3 | 2.5128 | 3.3169 | 75.775.7 | 4.3220 | 0.633 | 5253 | 1.683 | 1.577 | 1.156 | 3.1157 | 3.3167 | 0.418 | 0.313 | 19.4991 | ||||
| Összesítés | 51 | 48 | 13.5687 | 24.41241 | 3.7191 | 6.5329 | 5858.1 | 1.259 | 3.5177 | 33.233.3 | 2.5128 | 3.3169 | 75.775.7 | 4.3220 | 0.633 | 5253 | 1.683 | 1.577 | 1.156 | 3.1157 | 3.3167 | 0.418 | 0.313 | 19.4991 | ||||||