| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 8 | 13.6 | 32.6 | 5 | 8.6 | 58 | 0.9 | 2.1 | 41.2 | 1 | 1.4 | 72.7 | 5.8 | 4.3 | 10 | 1.3 | 2.3 | 2.6 | 2.4 | 2 | 0.4 | 0.6 | 22.1 | |||||||||
| Total | 8 | 8 | 109 | 261 | 40 | 69 | 58 | 7 | 17 | 41.2 | 8 | 11 | 72.7 | 46 | 34 | 80 | 10 | 18 | 21 | 19 | 16 | 3 | 5 | 177 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 8 | 16.7 | 40 | 6.1 | 10.6 | 58 | 1.1 | 2.6 | 41.2 | 1.2 | 1.7 | 72.7 | 7 | 5.2 | 12.3 | 1.5 | 2.8 | 3.2 | 2.9 | 2.5 | 0.5 | 0.8 | 27.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 8 | 109 | 260 | 109.72 | 94.18 | 15.53 | 61.24 | 60.12 | 21.06 | 107 | 1.02 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 100/156 | 64.1% |
| • Közeli 2 pontos bal | 6/16 | 37.5% |
| • Közeli 2 pontos közép | 8/15 | 53.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/11 | 9.1% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/5 | 20% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/4 | 75% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 10/19 | 52.6% |
| • 3 pontos közép | 4/13 | 30.8% |
| • 3 pontos jobb | 4/21 | 19% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Ludovika-FCSM Csata | Tippmix Női NB I. A | 20 | 19 | 12.1242 | 31.7633 | 4.283 | 8.1162 | 51.251.2 | 0.612 | 1.937 | 32.432.4 | 240 | 360 | 66.766.7 | 6.3125 | 4.589 | 10.7214 | 1.223 | 1.938 | 2.550 | 360 | 1.938 | 0.59 | 0.815 | 21.2424 | |||
| 1 szezon |
|
Ludovika-FCSM Csata | 20 | 19 | 12.1242 | 31.7633 | 4.283 | 8.1162 | 51.251.2 | 0.612 | 1.937 | 32.432.4 | 240 | 360 | 66.766.7 | 6.3125 | 4.589 | 10.7214 | 1.223 | 1.938 | 2.550 | 360 | 1.938 | 0.59 | 0.815 | 21.2424 | ||||
| Összesítés | 20 | 19 | 12.1242 | 31.7633 | 4.283 | 8.1162 | 51.251.2 | 0.612 | 1.937 | 32.432.4 | 240 | 360 | 66.766.7 | 6.3125 | 4.589 | 10.7214 | 1.223 | 1.938 | 2.550 | 360 | 1.938 | 0.59 | 0.815 | 21.2424 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Ludovika-FCSM Csata | Női NB I. A csoport, Play-off | 8 | 8 | 13.6109 | 32.6261 | 540 | 8.669 | 5858 | 0.97 | 2.117 | 41.241.2 | 18 | 1.411 | 72.772.7 | 5.846 | 4.334 | 1080 | 1.310 | 2.318 | 2.621 | 2.419 | 216 | 0.43 | 0.65 | 22.1177 | |||
| 1 szezon |
|
Ludovika-FCSM Csata | 8 | 8 | 13.6109 | 32.6261 | 540 | 8.669 | 5858 | 0.97 | 2.117 | 41.241.2 | 18 | 1.411 | 72.772.7 | 5.846 | 4.334 | 1080 | 1.310 | 2.318 | 2.621 | 2.419 | 216 | 0.43 | 0.65 | 22.1177 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 13.6109 | 32.6261 | 540 | 8.669 | 5858 | 0.97 | 2.117 | 41.241.2 | 18 | 1.411 | 72.772.7 | 5.846 | 4.334 | 1080 | 1.310 | 2.318 | 2.621 | 2.419 | 216 | 0.43 | 0.65 | 22.1177 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Ludovika-FCSM Csata | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off | 28 | 27 | 12.5351 | 31.9894 | 4.4123 | 8.3231 | 53.253.2 | 0.719 | 1.954 | 35.235.2 | 1.748 | 2.571 | 67.667.6 | 6.1171 | 4.4123 | 10.5294 | 1.233 | 256 | 2.571 | 2.879 | 1.954 | 0.412 | 0.720 | 21.5601 | |||
| 1 szezon |
|
Ludovika-FCSM Csata | 28 | 27 | 12.5351 | 31.9894 | 4.4123 | 8.3231 | 53.253.2 | 0.719 | 1.954 | 35.235.2 | 1.748 | 2.571 | 67.667.6 | 6.1171 | 4.4123 | 10.5294 | 1.233 | 256 | 2.571 | 2.879 | 1.954 | 0.412 | 0.720 | 21.5601 | ||||
| Összesítés | 28 | 27 | 12.5351 | 31.9894 | 4.4123 | 8.3231 | 53.253.2 | 0.719 | 1.954 | 35.235.2 | 1.748 | 2.571 | 67.667.6 | 6.1171 | 4.4123 | 10.5294 | 1.233 | 256 | 2.571 | 2.879 | 1.954 | 0.412 | 0.720 | 21.5601 | ||||||