| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 21.2 | 32.8 | 7.7 | 13.7 | 56.1 | 0.2 | 0.7 | 25 | 5.3 | 7.7 | 69.6 | 5.8 | 2.5 | 8.3 | 0.7 | 3.2 | 3.5 | 6.3 | 1.8 | 1 | 0.8 | 27.3 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 127 | 197 | 46 | 82 | 56.1 | 1 | 4 | 25 | 32 | 46 | 69.6 | 35 | 15 | 50 | 4 | 19 | 21 | 38 | 11 | 6 | 5 | 164 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 25.8 | 40 | 9.3 | 16.7 | 56.1 | 0.2 | 0.8 | 25 | 6.5 | 9.3 | 69.6 | 7.1 | 3 | 10.2 | 0.8 | 3.9 | 4.3 | 7.7 | 2.2 | 1.2 | 1 | 33.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 6 | 127 | 213 | 106.04 | 94.17 | 11.86 | 62.87 | 58.64 | 29.63 | 120 | 1.06 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 153/225 | 68% |
| • Közeli 2 pontos bal | 18/45 | 40% |
| • Közeli 2 pontos közép | 14/36 | 38.9% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 17/48 | 35.4% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/9 | 11.1% |
| • Távoli 2 pontos közép | 6/17 | 35.3% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 3/4 | 75% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/6 | 16.7% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 2/6 | 33.3% |
| • 3 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 6/9 | 66.7% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/6 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A | 21 | 20 | 22462 | 32.5682 | 7.7161 | 15.9334 | 48.248.2 | 0.36 | 120 | 3030 | 5.8122 | 7.8163 | 74.974.9 | 4.697 | 2.349 | 7146 | 1.327 | 363 | 2.451 | 5.6117 | 1.429 | 0.817 | 0.25 | 24.1507 | |||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A | 22 | 22 | 21.3469 | 33.6740 | 7.6168 | 14.9327 | 51.451.4 | 0.37 | 0.920 | 3535 | 5.1112 | 7.2159 | 70.470.4 | 6.8150 | 244 | 8.8194 | 0.919 | 2.657 | 2.555 | 5.7126 | 1.737 | 0.49 | 0.511 | 26.3578 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 43 | 42 | 21.7931 | 33.11422 | 7.7329 | 15.4661 | 49.749.8 | 0.313 | 0.940 | 32.532.5 | 5.5234 | 7.5322 | 72.772.7 | 5.7247 | 2.293 | 7.9340 | 1.146 | 2.8120 | 2.5106 | 5.6243 | 1.566 | 0.626 | 0.416 | 25.21085 | ||||
| Összesítés | 43 | 42 | 21.7931 | 33.11422 | 7.7329 | 15.4661 | 49.749.8 | 0.313 | 0.940 | 32.532.5 | 5.5234 | 7.5322 | 72.772.7 | 5.7247 | 2.293 | 7.9340 | 1.146 | 2.8120 | 2.5106 | 5.6243 | 1.566 | 0.626 | 0.416 | 25.21085 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 6 | 21.2127 | 32.8197 | 7.746 | 13.782 | 56.156.1 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 5.332 | 7.746 | 69.669.6 | 5.835 | 2.515 | 8.350 | 0.74 | 3.219 | 3.521 | 6.338 | 1.811 | 16 | 0.85 | 27.3164 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 6 | 6 | 21.2127 | 32.8197 | 7.746 | 13.782 | 56.156.1 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 5.332 | 7.746 | 69.669.6 | 5.835 | 2.515 | 8.350 | 0.74 | 3.219 | 3.521 | 6.338 | 1.811 | 16 | 0.85 | 27.3164 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 21.2127 | 32.8197 | 7.746 | 13.782 | 56.156.1 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 5.332 | 7.746 | 69.669.6 | 5.835 | 2.515 | 8.350 | 0.74 | 3.219 | 3.521 | 6.338 | 1.811 | 16 | 0.85 | 27.3164 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A | 21 | 20 | 22462 | 32.5682 | 7.7161 | 15.9334 | 48.248.2 | 0.36 | 120 | 3030 | 5.8122 | 7.8163 | 74.974.9 | 4.697 | 2.349 | 7146 | 1.327 | 363 | 2.451 | 5.6117 | 1.429 | 0.817 | 0.25 | 24.1507 | |||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off | 28 | 28 | 21.3596 | 33.5937 | 7.6214 | 14.6409 | 52.352.3 | 0.38 | 0.924 | 33.333.3 | 5.1144 | 7.3205 | 70.270.2 | 6.6185 | 2.159 | 8.7244 | 0.823 | 2.776 | 2.776 | 5.9164 | 1.748 | 0.515 | 0.616 | 26.5742 | |||
| 2 szezon |
|
Vasas Akadémia | 49 | 48 | 21.61058 | 331619 | 7.7375 | 15.3743 | 50.250.5 | 0.314 | 0.944 | 31.631.8 | 5.5266 | 7.5368 | 72.672.3 | 5.6282 | 2.2108 | 7.8390 | 1.150 | 2.9139 | 2.6127 | 5.7281 | 1.577 | 0.732 | 0.421 | 25.31249 | ||||
| Összesítés | 49 | 48 | 21.61058 | 331619 | 7.7375 | 15.3743 | 50.250.5 | 0.314 | 0.944 | 31.631.8 | 5.5266 | 7.5368 | 72.672.3 | 5.6282 | 2.2108 | 7.8390 | 1.150 | 2.9139 | 2.6127 | 5.7281 | 1.577 | 0.732 | 0.421 | 25.31249 | ||||||