| Box score | Tippmix Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 2.5 | 12 | 1 | 1.5 | 66.7 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0.5 | 100 | 1.5 | 0 | 1.5 | 1 | 1 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 3.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 5 | 24 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 8.3 | 40 | 3.3 | 5 | 66.7 | 0 | 1.7 | 0 | 1.7 | 1.7 | 100 | 5 | 0 | 5 | 3.3 | 3.3 | 0 | 1.7 | 0 | 0 | 0 | 11.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 5 | 24 | 52.07 | 66.77 | -14.7 | 62.5 | 50 | 12.5 | 6 | 0.83 |
| Dobástérkép | Tippmix Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 13 | 2021. 02. 20. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 73 –64 | 2 | 19 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 21 | 2021. 03. 12. |
|
TFSE-MTK | 75 –81 | 3 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
ZTE NKK | Tippmix Női NB I. A | 2 | 0 | 2.55 | 1224 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK | 2 | 0 | 2.55 | 1224 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 2.55 | 1224 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 3.57 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
ZTE NKK | Női NB I. A csoport, Play-out | 4 | 1 | 7.329 | 28.3113 | 2.39 | 5.321 | 42.942.9 | 0.83 | 28 | 37.537.5 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 2.510 | 1.35 | 3.815 | 1.56 | 1.35 | 3.313 | 1.56 | 28 | 00 | 00 | 9.538 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK | 4 | 1 | 7.329 | 28.3113 | 2.39 | 5.321 | 42.942.9 | 0.83 | 28 | 37.537.5 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 2.510 | 1.35 | 3.815 | 1.56 | 1.35 | 3.313 | 1.56 | 28 | 00 | 00 | 9.538 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 7.329 | 28.3113 | 2.39 | 5.321 | 42.942.9 | 0.83 | 28 | 37.537.5 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 2.510 | 1.35 | 3.815 | 1.56 | 1.35 | 3.313 | 1.56 | 28 | 00 | 00 | 9.538 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
ZTE NKK | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 1 | 5.734 | 22.8137 | 1.811 | 424 | 45.845.8 | 0.53 | 1.59 | 33.333.3 | 0.53 | 1.27 | 42.942.9 | 2.213 | 0.85 | 318 | 1.38 | 1.27 | 2.213 | 1.27 | 1.38 | 00 | 00 | 7.545 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK | 6 | 1 | 5.734 | 22.8137 | 1.811 | 424 | 45.845.8 | 0.53 | 1.59 | 33.333.3 | 0.53 | 1.27 | 42.942.9 | 2.213 | 0.85 | 318 | 1.38 | 1.27 | 2.213 | 1.27 | 1.38 | 00 | 00 | 7.545 | ||||
| Összesítés | 6 | 1 | 5.734 | 22.8137 | 1.811 | 424 | 45.845.8 | 0.53 | 1.59 | 33.333.3 | 0.53 | 1.27 | 42.942.9 | 2.213 | 0.85 | 318 | 1.38 | 1.27 | 2.213 | 1.27 | 1.38 | 00 | 00 | 7.545 | ||||||