| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 0 | 8.3 | 21.8 | 1.2 | 2.6 | 44.1 | 1.6 | 4.4 | 36.8 | 1.2 | 1.3 | 88.2 | 1.8 | 0.4 | 2.2 | 0.4 | 1 | 2 | 1.3 | 2.2 | 0.3 | 0 | 9.3 | |||||||||
| Total | 13 | 0 | 108 | 284 | 15 | 34 | 44.1 | 21 | 57 | 36.8 | 15 | 17 | 88.2 | 24 | 5 | 29 | 5 | 13 | 26 | 17 | 28 | 4 | 0 | 121 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 0 | 15.2 | 40 | 2.1 | 4.8 | 44.1 | 3 | 8 | 36.8 | 2.1 | 2.4 | 88.2 | 3.4 | 0.7 | 4.1 | 0.7 | 1.8 | 3.7 | 2.4 | 3.9 | 0.6 | 0 | 17 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 13 | 0 | 108 | 284 | 108.59 | 97.49 | 11.1 | 55.1 | 51.1 | 18.94 | 111 | 0.97 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2020/2021 szezon | |
| • Gyűrű | 8/17 | 47.1% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/6 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 4/8 | 50% |
| • 3 pontos bal | 8/20 | 40% |
| • 3 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 8/18 | 44.4% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/8 | 12.5% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 13 | 0 | 8.3108 | 21.8284 | 1.215 | 2.634 | 44.144.1 | 1.621 | 4.457 | 36.836.8 | 1.215 | 1.317 | 88.288.2 | 1.824 | 0.45 | 2.229 | 0.45 | 113 | 226 | 1.317 | 2.228 | 0.34 | 00 | 9.3121 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 13 | 0 | 8.3108 | 21.8284 | 1.215 | 2.634 | 44.144.1 | 1.621 | 4.457 | 36.836.8 | 1.215 | 1.317 | 88.288.2 | 1.824 | 0.45 | 2.229 | 0.45 | 113 | 226 | 1.317 | 2.228 | 0.34 | 00 | 9.3121 | ||||
| Összesítés | 13 | 0 | 8.3108 | 21.8284 | 1.215 | 2.634 | 44.144.1 | 1.621 | 4.457 | 36.836.8 | 1.215 | 1.317 | 88.288.2 | 1.824 | 0.45 | 2.229 | 0.45 | 113 | 226 | 1.317 | 2.228 | 0.34 | 00 | 9.3121 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 0 | 8.325 | 21.765 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 2.37 | 4.714 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 13 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 618 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 0 | 8.325 | 21.765 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 2.37 | 4.714 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 13 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 618 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 8.325 | 21.765 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 2.37 | 4.714 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.31 | 13 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 0.31 | 618 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 16 | 0 | 8.3133 | 21.8349 | 1.117 | 2.540 | 42.542.5 | 1.728 | 4.471 | 39.439.4 | 0.915 | 1.117 | 88.288.2 | 1.626 | 0.46 | 232 | 0.46 | 116 | 1.931 | 1.118 | 1.829 | 0.35 | 0.11 | 8.7139 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 16 | 0 | 8.3133 | 21.8349 | 1.117 | 2.540 | 42.542.5 | 1.728 | 4.471 | 39.439.4 | 0.915 | 1.117 | 88.288.2 | 1.626 | 0.46 | 232 | 0.46 | 116 | 1.931 | 1.118 | 1.829 | 0.35 | 0.11 | 8.7139 | ||||
| Összesítés | 16 | 0 | 8.3133 | 21.8349 | 1.117 | 2.540 | 42.542.5 | 1.728 | 4.471 | 39.439.4 | 0.915 | 1.117 | 88.288.2 | 1.626 | 0.46 | 232 | 0.46 | 116 | 1.931 | 1.118 | 1.829 | 0.35 | 0.11 | 8.7139 | ||||||