| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 0.7 | 5.7 | 0.3 | 2.3 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0.7 | 1.3 | 0 | 0 | 0.7 | 0.7 | 0 | 0.3 | 0.3 | 1 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 2 | 17 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 4.7 | 40 | 2.4 | 16.5 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.7 | 4.7 | 9.4 | 0 | 0 | 4.7 | 4.7 | 0 | 2.4 | 2.4 | 7.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2019/2020 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
TFSE-MTK | Női NB I. A | 20 | 18 | 7.6152 | 23.8476 | 360 | 7.2144 | 41.741.7 | 0.12 | 0.612 | 16.716.7 | 1.326 | 1.938 | 68.468.4 | 3.161 | 1.428 | 4.589 | 0.59 | 1.733 | 2.958 | 2.243 | 0.713 | 1.224 | 0.36 | 9.6191 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK | 20 | 18 | 7.6152 | 23.8476 | 360 | 7.2144 | 41.741.7 | 0.12 | 0.612 | 16.716.7 | 1.326 | 1.938 | 68.468.4 | 3.161 | 1.428 | 4.589 | 0.59 | 1.733 | 2.958 | 2.243 | 0.713 | 1.224 | 0.36 | 9.6191 | ||||
| Összesítés | 20 | 18 | 7.6152 | 23.8476 | 360 | 7.2144 | 41.741.7 | 0.12 | 0.612 | 16.716.7 | 1.326 | 1.938 | 68.468.4 | 3.161 | 1.428 | 4.589 | 0.59 | 1.733 | 2.958 | 2.243 | 0.713 | 1.224 | 0.36 | 9.6191 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
TFSE-MTK | Magyar Kupa, Női | 2 | 2 | 12 | 8.517 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 00 | 00 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK | 2 | 2 | 12 | 8.517 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 00 | 00 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 12 | 8.517 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 00 | 00 | 12 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
TFSE-MTK | Női NB I. A / Magyar Kupa, Női | 22 | 20 | 7154 | 22.4493 | 2.861 | 6.9151 | 40.440.4 | 0.12 | 0.512 | 16.716.7 | 1.226 | 1.738 | 68.468.4 | 2.963 | 1.430 | 4.293 | 0.49 | 1.533 | 2.760 | 245 | 0.613 | 1.125 | 0.37 | 8.8194 | |||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK | 22 | 20 | 7154 | 22.4493 | 2.861 | 6.9151 | 40.440.4 | 0.12 | 0.512 | 16.716.7 | 1.226 | 1.738 | 68.468.4 | 2.963 | 1.430 | 4.293 | 0.49 | 1.533 | 2.760 | 245 | 0.613 | 1.125 | 0.37 | 8.8194 | ||||
| Összesítés | 22 | 20 | 7154 | 22.4493 | 2.861 | 6.9151 | 40.440.4 | 0.12 | 0.512 | 16.716.7 | 1.226 | 1.738 | 68.468.4 | 2.963 | 1.430 | 4.293 | 0.49 | 1.533 | 2.760 | 245 | 0.613 | 1.125 | 0.37 | 8.8194 | ||||||