| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 15 | 35 | 1 | 4 | 25 | 3 | 7 | 42.9 | 4 | 4 | 100 | 6 | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 5 | 0 | 1 | 27 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 15 | 35 | 1 | 4 | 25 | 3 | 7 | 42.9 | 4 | 4 | 100 | 6 | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 5 | 0 | 1 | 27 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 17.1 | 40 | 1.1 | 4.6 | 25 | 3.4 | 8 | 42.9 | 4.6 | 4.6 | 100 | 6.9 | 0 | 6.9 | 2.3 | 1.1 | 3.4 | 8 | 5.7 | 0 | 1.1 | 30.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2019/2020 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
UNI Győr MÉLY-ÚT | Női NB I. A | 20 | 20 | 14.5290 | 29.6592 | 2.957 | 5.8116 | 49.149.1 | 240 | 599 | 40.440.4 | 2.856 | 3.162 | 90.390.3 | 2.856 | 0.59 | 3.365 | 1.224 | 2.855 | 2.855 | 5.4108 | 5.1102 | 0.23 | 0.35 | 20.7413 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr MÉLY-ÚT | 20 | 20 | 14.5290 | 29.6592 | 2.957 | 5.8116 | 49.149.1 | 240 | 599 | 40.440.4 | 2.856 | 3.162 | 90.390.3 | 2.856 | 0.59 | 3.365 | 1.224 | 2.855 | 2.855 | 5.4108 | 5.1102 | 0.23 | 0.35 | 20.7413 | ||||
| Összesítés | 20 | 20 | 14.5290 | 29.6592 | 2.957 | 5.8116 | 49.149.1 | 240 | 599 | 40.440.4 | 2.856 | 3.162 | 90.390.3 | 2.856 | 0.59 | 3.365 | 1.224 | 2.855 | 2.855 | 5.4108 | 5.1102 | 0.23 | 0.35 | 20.7413 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
UNI Győr MÉLY-ÚT | Magyar Kupa, Női | 1 | 1 | 1515 | 3535 | 11 | 44 | 2525 | 33 | 77 | 42.942.9 | 44 | 44 | 100100 | 66 | 00 | 66 | 22 | 11 | 33 | 77 | 55 | 00 | 11 | 2727 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr MÉLY-ÚT | 1 | 1 | 1515 | 3535 | 11 | 44 | 2525 | 33 | 77 | 42.942.9 | 44 | 44 | 100100 | 66 | 00 | 66 | 22 | 11 | 33 | 77 | 55 | 00 | 11 | 2727 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1515 | 3535 | 11 | 44 | 2525 | 33 | 77 | 42.942.9 | 44 | 44 | 100100 | 66 | 00 | 66 | 22 | 11 | 33 | 77 | 55 | 00 | 11 | 2727 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
UNI Győr MÉLY-ÚT | Női NB I. A / Magyar Kupa, Női | 21 | 21 | 14.5305 | 29.9627 | 2.858 | 5.7120 | 48.348.3 | 243 | 5106 | 40.640.6 | 2.960 | 3.166 | 90.990.9 | 362 | 0.49 | 3.471 | 1.226 | 2.756 | 2.858 | 5.5115 | 5.1107 | 0.13 | 0.36 | 21440 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr MÉLY-ÚT | 21 | 21 | 14.5305 | 29.9627 | 2.858 | 5.7120 | 48.348.3 | 243 | 5106 | 40.640.6 | 2.960 | 3.166 | 90.990.9 | 362 | 0.49 | 3.471 | 1.226 | 2.756 | 2.858 | 5.5115 | 5.1107 | 0.13 | 0.36 | 21440 | ||||
| Összesítés | 21 | 21 | 14.5305 | 29.9627 | 2.858 | 5.7120 | 48.348.3 | 243 | 5106 | 40.640.6 | 2.960 | 3.166 | 90.990.9 | 362 | 0.49 | 3.471 | 1.226 | 2.756 | 2.858 | 5.5115 | 5.1107 | 0.13 | 0.36 | 21440 | ||||||