| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 1 | 1.8 | 7.9 | 0.5 | 1.6 | 30.8 | 0.1 | 0.8 | 16.7 | 0.4 | 0.5 | 75 | 0.5 | 0.1 | 0.6 | 0.4 | 1.3 | 0.5 | 0.8 | 0.1 | 0.1 | 0.3 | 0.6 | |||||||||
| Total | 8 | 1 | 14 | 63 | 4 | 13 | 30.8 | 1 | 6 | 16.7 | 3 | 4 | 75 | 4 | 1 | 5 | 3 | 10 | 4 | 6 | 1 | 1 | 2 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 1 | 8.9 | 40 | 2.5 | 8.3 | 30.8 | 0.6 | 3.8 | 16.7 | 1.9 | 2.5 | 75 | 2.5 | 0.6 | 3.2 | 1.9 | 6.3 | 2.5 | 3.8 | 0.6 | 0.6 | 1.3 | 3.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2019/2020 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Kiss Lenke KA | Női Amatőr NB I. Zöld | 3 | 1 | 39 | 8.726 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 00 | 00 | 0.31 | 2.78 | |||
| 1 szezon |
|
Kiss Lenke KA | 3 | 1 | 39 | 8.726 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 00 | 00 | 0.31 | 2.78 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 39 | 8.726 | 0.72 | 1.75 | 4040 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 0.31 | 13 | 0.72 | 00 | 00 | 0.31 | 2.78 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Kiss Lenke KS | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 55 | 1515 | 11 | 66 | 16.716.7 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 33 | 22 | 55 | 00 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 00 | 44 | |||
| 1 szezon |
|
Kiss Lenke KS | 1 | 0 | 55 | 1515 | 11 | 66 | 16.716.7 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 33 | 22 | 55 | 00 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 00 | 44 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 55 | 1515 | 11 | 66 | 16.716.7 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 33 | 22 | 55 | 00 | 00 | 22 | 22 | 00 | 00 | 00 | 44 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Kiss Lenke KA | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 4 | 1 | 3.514 | 10.341 | 0.83 | 2.811 | 27.327.3 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 0.52 | 14 | 5050 | 14 | 0.73 | 1.77 | 0.52 | 0.21 | 1.35 | 14 | 00 | 00 | 0.21 | 312 | |||
| 1 szezon |
|
Kiss Lenke KA | 4 | 1 | 3.514 | 10.341 | 0.83 | 2.811 | 27.327.3 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 0.52 | 14 | 5050 | 14 | 0.73 | 1.77 | 0.52 | 0.21 | 1.35 | 14 | 00 | 00 | 0.21 | 312 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 3.514 | 10.341 | 0.83 | 2.811 | 27.327.3 | 0.52 | 1.56 | 33.333.3 | 0.52 | 14 | 5050 | 14 | 0.73 | 1.77 | 0.52 | 0.21 | 1.35 | 14 | 00 | 00 | 0.21 | 312 | ||||||