| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 14 | 9 | 5.6 | 20.5 | 0.6 | 2.6 | 25 | 1.4 | 3.7 | 36.5 | 0.2 | 0.4 | 59.9 | 2.1 | 0.1 | 2.3 | 0.9 | 1.9 | 0.6 | 0.4 | 1.9 | 0.1 | 0.1 | 4.7 | |||||||||
| Total | 14 | 9 | 78 | 287 | 9 | 36 | 25 | 19 | 52 | 36.5 | 3 | 5 | 59.9 | 30 | 2 | 32 | 12 | 27 | 9 | 5 | 26 | 2 | 2 | 66 | |||||||||
| 40 perc | 14 | 9 | 10.9 | 40 | 1.3 | 5 | 25 | 2.6 | 7.2 | 36.5 | 0.4 | 0.7 | 59.9 | 4.2 | 0.3 | 4.5 | 1.7 | 3.8 | 1.3 | 0.7 | 3.6 | 0.3 | 0.3 | 9.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2019/2020 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
DEAC | Amatőr Női NB Kelet | 15 | 2 | 2.131 | 10.1151 | 0.812 | 2.436 | 33.333.3 | 0.12 | 0.711 | 18.118.1 | 0.11 | 0.12 | 50.450.4 | 0.812 | 0.58 | 1.320 | 0.23 | 0.69 | 0.812 | 0.46 | 115 | 00 | 0.11 | 2.132 | |||
| 2017/2018 |
|
DEAC DSI | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 1 | 4.431 | 15105 | 1.611 | 4.129 | 37.937.9 | 0.32 | 1.410 | 2020 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 1.410 | 17 | 2.417 | 0.96 | 1.611 | 1.39 | 0.75 | 0.75 | 00 | 00 | 3.726 | |||
| 2019/2020 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 9 | 728 | 21.586 | 1.56 | 4.317 | 35.335.3 | 1.35 | 3.514 | 35.735.7 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 2.39 | 00 | 2.39 | 0.83 | 2.510 | 14 | 0.31 | 1.87 | 0.31 | 0.31 | 4.819 | |||
| 2020/2021 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 22 | 3 | 7.4163 | 21.1465 | 1.840 | 4.6101 | 39.639.6 | 123 | 3.884 | 27.427.4 | 0.614 | 121 | 66.666.6 | 1.635 | 0.716 | 2.351 | 0.817 | 1.942 | 1.329 | 0.920 | 2.452 | 0.36 | 0.24 | 6.3138 | |||
| 2021/2022 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 20 | 23 | 9.2184 | 27.5549 | 239 | 5.3106 | 36.836.8 | 1.529 | 6120 | 24.224.2 | 119 | 1.631 | 61.361.3 | 240 | 0.510 | 2.550 | 1.427 | 2.447 | 1.223 | 1.835 | 360 | 0.36 | 0.23 | 7.3145 | |||
| 2022/2023 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros | 13 | 11 | 7.699 | 23.7308 | 0.79 | 4.153 | 1717 | 1.824 | 6.483 | 28.928.9 | 0.79 | 1.215 | 6060 | 1.317 | 0.34 | 1.621 | 0.79 | 2.533 | 1.216 | 0.912 | 2.229 | 0.34 | 0.57 | 2.532 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 4 | 424 | 18.8113 | 0.85 | 318 | 27.827.8 | 0.74 | 318 | 22.222.2 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 16 | 00 | 16 | 16 | 1.811 | 0.74 | 0.53 | 212 | 0.21 | 0.21 | 2.314 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 22 | 2121 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 11 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC DSI | 22 | 3 | 3.262 | 12.5256 | 1.223 | 3.365 | 36.235.4 | 0.24 | 1.121 | 19.419 | 0.24 | 0.46 | 70.566.9 | 1.122 | 0.815 | 1.937 | 0.59 | 1.120 | 121 | 0.611 | 0.920 | 00 | 01 | 2.958 | ||||
| 6 szezon |
|
TFSE II. | 66 | 50 | 6.2500 | 22.31542 | 1.3100 | 4.4300 | 29.733.3 | 185 | 4320 | 26.426.6 | 0.545 | 0.770 | 67.464.3 | 1.5108 | 0.330 | 1.8138 | 0.963 | 2144 | 0.976 | 0.771 | 2.2162 | 0.218 | 0.417 | 3.8348 | ||||
| Összesítés | 88 | 53 | 5.5562 | 19.81798 | 1.3123 | 4.1365 | 3133.7 | 0.889 | 3.2341 | 25.826.1 | 0.449 | 0.676 | 67.964.5 | 1.4130 | 0.445 | 1.8175 | 0.872 | 1.8164 | 0.997 | 0.782 | 1.9182 | 0.218 | 0.318 | 3.6406 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
DEAC | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 5 | 0 | 3.819 | 1365 | 0.84 | 2.814 | 28.628.6 | 0.63 | 1.89 | 33.333.3 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 0.42 | 0.21 | 0.63 | 0.21 | 0.63 | 15 | 0.42 | 0.63 | 00 | 00 | 1.47 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 4 | 1 | 2.510 | 15.361 | 0.52 | 14 | 5050 | 0.52 | 2.510 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 2.39 | 00 | 2.39 | 0.83 | 1.87 | 0.83 | 00 | 28 | 00 | 00 | 3.313 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC | 5 | 0 | 3.819 | 1365 | 0.84 | 2.814 | 28.628.6 | 0.63 | 1.89 | 33.333.3 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 0.42 | 0.21 | 0.63 | 0.21 | 0.63 | 15 | 0.42 | 0.63 | 00 | 00 | 1.47 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 4 | 1 | 2.510 | 15.361 | 0.52 | 14 | 5050 | 0.52 | 2.510 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 2.39 | 00 | 2.39 | 0.83 | 1.87 | 0.83 | 00 | 28 | 00 | 00 | 3.313 | ||||
| Összesítés | 9 | 1 | 3.229 | 14.1126 | 0.76 | 1.918 | 34.233.3 | 0.65 | 2.219 | 25.626.3 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 1.311 | 0.11 | 1.412 | 0.54 | 1.210 | 0.98 | 0.22 | 1.311 | 00 | 00 | 2.320 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1414 | 1818 | 33 | 55 | 6060 | 22 | 44 | 5050 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 33 | 00 | 00 | 1313 | |||
| 2022/2023 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 66 | 2121 | 33 | 99 | 33.333.3 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 33 | 22 | 11 | 77 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 1515 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 11 | 22 | 11 | 00 | 55 | |||
| 3 szezon |
|
TFSE-MTK U23 | 3 | 2 | 7.322 | 1854 | 2.37 | 5.316 | 43.843.8 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 1.75 | 0.72 | 13 | 412 | 0.31 | 00 | 618 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 7.322 | 1854 | 2.37 | 5.316 | 43.843.8 | 0.72 | 3.711 | 18.218.2 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 1.75 | 0.72 | 13 | 412 | 0.31 | 00 | 618 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
DEAC | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 20 | 2 | 2.550 | 10.8216 | 0.816 | 2.550 | 3232 | 0.25 | 120 | 2525 | 0.23 | 0.36 | 50.150.1 | 0.714 | 0.49 | 1.123 | 0.24 | 0.612 | 0.917 | 0.48 | 0.918 | 00 | 0.11 | 239 | |||
| 2017/2018 |
|
DEAC DSI | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 1 | 4.431 | 15105 | 1.611 | 4.129 | 37.937.9 | 0.32 | 1.410 | 2020 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 1.410 | 17 | 2.417 | 0.96 | 1.611 | 1.39 | 0.75 | 0.75 | 00 | 00 | 3.726 | |||
| 2019/2020 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 9 | 728 | 21.586 | 1.56 | 4.317 | 35.335.3 | 1.35 | 3.514 | 35.735.7 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 2.39 | 00 | 2.39 | 0.83 | 2.510 | 14 | 0.31 | 1.87 | 0.31 | 0.31 | 4.819 | |||
| 2020/2021 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 22 | 3 | 7.4163 | 21.1465 | 1.840 | 4.6101 | 39.639.6 | 123 | 3.884 | 27.427.4 | 0.614 | 121 | 66.666.6 | 1.635 | 0.716 | 2.351 | 0.817 | 1.942 | 1.329 | 0.920 | 2.452 | 0.36 | 0.24 | 6.3138 | |||
| 2021/2022 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 21 | 24 | 9.4198 | 27567 | 242 | 5.3111 | 37.837.8 | 1.531 | 5.9124 | 2525 | 121 | 1.633 | 63.663.6 | 1.940 | 0.510 | 2.450 | 1.327 | 2.348 | 1.123 | 1.736 | 363 | 0.36 | 0.13 | 7.5158 | |||
| 2022/2023 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 14 | 12 | 7.5105 | 23.5329 | 0.912 | 4.462 | 19.319.3 | 1.724 | 6.489 | 2727 | 0.69 | 1.115 | 6060 | 1.217 | 0.34 | 1.521 | 0.710 | 2.636 | 1.318 | 0.913 | 2.636 | 0.34 | 0.57 | 2.332 | |||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 11 | 5 | 3.336 | 17.2189 | 0.78 | 2.224 | 33.333.3 | 0.56 | 2.629 | 20.720.7 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 1.516 | 00 | 1.516 | 0.910 | 1.719 | 0.67 | 0.44 | 222 | 0.22 | 0.11 | 2.932 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 22 | 2121 | 11 | 55 | 2020 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 11 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
DEAC DSI | 27 | 3 | 3.581 | 12.9321 | 1.227 | 3.379 | 35.734.2 | 0.37 | 1.230 | 22.123.3 | 0.36 | 0.410 | 66.560.1 | 1.124 | 0.716 | 1.840 | 0.510 | 1.123 | 1.126 | 0.613 | 0.823 | 00 | 01 | 2.865 | ||||
| 6 szezon |
|
TFSE II. | 73 | 53 | 6.1532 | 21.91657 | 1.3109 | 4.3320 | 30.734.1 | 189 | 3.9341 | 2626.1 | 0.547 | 0.772 | 67.365.2 | 1.6118 | 0.230 | 1.8148 | 0.968 | 2156 | 0.981 | 0.774 | 2.3182 | 0.219 | 0.417 | 4379 | ||||
| Összesítés | 100 | 56 | 5.4613 | 19.61978 | 1.3136 | 4399 | 31.734.1 | 0.896 | 3.2371 | 25.625.9 | 0.453 | 0.682 | 67.164.6 | 1.4142 | 0.446 | 1.8188 | 0.878 | 1.8179 | 0.9107 | 0.787 | 1.9205 | 0.219 | 0.318 | 3.7444 | ||||||