| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 8 | 20.5 | 36.6 | 3.1 | 5.8 | 54.3 | 3.5 | 9.3 | 37.8 | 3.8 | 3.8 | 100 | 2.3 | 0.3 | 2.5 | 1.5 | 3.8 | 2.6 | 4.4 | 7.6 | 0 | 0.4 | 24.4 | |||||||||
| Total | 8 | 8 | 164 | 293 | 25 | 46 | 54.3 | 28 | 74 | 37.8 | 30 | 30 | 100 | 18 | 2 | 20 | 12 | 30 | 21 | 35 | 61 | 0 | 3 | 195 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 8 | 22.4 | 40 | 3.4 | 6.3 | 54.3 | 3.8 | 10.1 | 37.8 | 4.1 | 4.1 | 100 | 2.5 | 0.3 | 2.7 | 1.6 | 4.1 | 2.9 | 4.8 | 8.3 | 0 | 0.4 | 26.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 8 | 164 | 292 | 122.85 | 105.02 | 17.83 | 61.65 | 55.83 | 27.17 | 163 | 1.01 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2019/2020 szezon | |
| • Gyűrű | 12/17 | 70.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 4/8 | 50% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 2/2 | 100% |
| • Távoli 2 pontos közép | 4/10 | 40% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos bal | 13/41 | 31.7% |
| • 3 pontos közép | 7/17 | 41.2% |
| • 3 pontos jobb | 6/12 | 50% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A | 8 | 8 | 20.5164 | 36.6293 | 3.125 | 5.846 | 54.354.3 | 3.528 | 9.374 | 37.837.8 | 3.830 | 3.830 | 100100 | 2.318 | 0.32 | 2.520 | 1.512 | 3.830 | 2.621 | 4.435 | 7.661 | 00 | 0.43 | 24.4195 | |||
| 2020/2021 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 26 | 16.5429 | 35.7928 | 3.284 | 7.6198 | 42.442.4 | 2.359 | 6.5168 | 35.135.1 | 3.284 | 3.592 | 91.391.3 | 2.463 | 0.514 | 377 | 126 | 4.1107 | 252 | 5130 | 7.3191 | 01 | 0.514 | 19.8516 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 8 | 8 | 20.5164 | 36.6293 | 3.125 | 5.846 | 54.354.3 | 3.528 | 9.374 | 37.837.8 | 3.830 | 3.830 | 100100 | 2.318 | 0.32 | 2.520 | 1.512 | 3.830 | 2.621 | 4.435 | 7.661 | 00 | 0.43 | 24.4195 | ||||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 26 | 26 | 16.5429 | 35.7928 | 3.284 | 7.6198 | 42.442.4 | 2.359 | 6.5168 | 35.135.1 | 3.284 | 3.592 | 91.391.3 | 2.463 | 0.514 | 377 | 126 | 4.1107 | 252 | 5130 | 7.3191 | 01 | 0.514 | 19.8516 | ||||
| Összesítés | 34 | 34 | 18.5593 | 36.21221 | 3.2109 | 6.7244 | 47.644.7 | 2.987 | 7.9242 | 36.735.9 | 3.5114 | 3.6122 | 95.893.5 | 2.381 | 0.416 | 2.797 | 1.338 | 3.9137 | 2.373 | 4.7165 | 7.5252 | 01 | 0.517 | 22.1711 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Kaposvári KK | Férfi A, Play-out | 4 | 4 | 13.353 | 36.3145 | 416 | 9.337 | 43.243.2 | 0.52 | 6.526 | 7.77.7 | 3.815 | 4.317 | 88.288.2 | 0.52 | 14 | 1.56 | 1.87 | 28 | 28 | 6.526 | 1040 | 00 | 0.31 | 19.377 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 4 | 4 | 13.353 | 36.3145 | 416 | 9.337 | 43.243.2 | 0.52 | 6.526 | 7.77.7 | 3.815 | 4.317 | 88.288.2 | 0.52 | 14 | 1.56 | 1.87 | 28 | 28 | 6.526 | 1040 | 00 | 0.31 | 19.377 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 13.353 | 36.3145 | 416 | 9.337 | 43.243.2 | 0.52 | 6.526 | 7.77.7 | 3.815 | 4.317 | 88.288.2 | 0.52 | 14 | 1.56 | 1.87 | 28 | 28 | 6.526 | 1040 | 00 | 0.31 | 19.377 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A | 8 | 8 | 20.5164 | 36.6293 | 3.125 | 5.846 | 54.354.3 | 3.528 | 9.374 | 37.837.8 | 3.830 | 3.830 | 100100 | 2.318 | 0.32 | 2.520 | 1.512 | 3.830 | 2.621 | 4.435 | 7.661 | 00 | 0.43 | 24.4195 | |||
| 2020/2021 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 30 | 30 | 16.1482 | 35.81073 | 3.3100 | 7.8235 | 42.642.6 | 261 | 6.5194 | 31.431.4 | 3.399 | 3.6109 | 90.890.8 | 2.265 | 0.618 | 2.883 | 1.133 | 3.8115 | 260 | 5.2156 | 7.7231 | 01 | 0.515 | 19.8593 | |||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 8 | 8 | 20.5164 | 36.6293 | 3.125 | 5.846 | 54.354.3 | 3.528 | 9.374 | 37.837.8 | 3.830 | 3.830 | 100100 | 2.318 | 0.32 | 2.520 | 1.512 | 3.830 | 2.621 | 4.435 | 7.661 | 00 | 0.43 | 24.4195 | ||||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 30 | 30 | 16.1482 | 35.81073 | 3.3100 | 7.8235 | 42.642.6 | 261 | 6.5194 | 31.431.4 | 3.399 | 3.6109 | 90.890.8 | 2.265 | 0.618 | 2.883 | 1.133 | 3.8115 | 260 | 5.2156 | 7.7231 | 01 | 0.515 | 19.8593 | ||||
| Összesítés | 38 | 38 | 18.3646 | 36.21366 | 3.2125 | 6.8281 | 47.544.5 | 2.889 | 7.9268 | 35.233.2 | 3.5129 | 3.7139 | 95.592.8 | 2.283 | 0.420 | 2.6103 | 1.345 | 3.8145 | 2.381 | 4.8191 | 7.7292 | 01 | 0.418 | 22.1788 | ||||||