| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 1 | 3.7 | 8 | 1.3 | 3 | 44.4 | 0.2 | 0.2 | 100 | 0.5 | 0.5 | 100 | 1.7 | 1.2 | 2.8 | 0.2 | 0.8 | 1 | 1 | 0.5 | 0 | 0.2 | 5.7 | |||||||||
| Total | 6 | 1 | 22 | 48 | 8 | 18 | 44.4 | 1 | 1 | 100 | 3 | 3 | 100 | 10 | 7 | 17 | 1 | 5 | 6 | 6 | 3 | 0 | 1 | 34 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 1 | 18.3 | 40 | 6.7 | 15 | 44.4 | 0.8 | 0.8 | 100 | 2.5 | 2.5 | 100 | 8.3 | 5.8 | 14.2 | 0.8 | 4.2 | 5 | 5 | 2.5 | 0 | 0.8 | 28.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2018/2019 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A | 19 | 0 | 4.279 | 13.2251 | 1.120 | 3.159 | 33.933.9 | 0.36 | 0.714 | 42.942.9 | 1.121 | 1.528 | 7575 | 2.140 | 0.714 | 2.854 | 0.47 | 1.529 | 2.344 | 1.528 | 0.611 | 0.24 | 0.47 | 5.3100 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 19 | 0 | 4.279 | 13.2251 | 1.120 | 3.159 | 33.933.9 | 0.36 | 0.714 | 42.942.9 | 1.121 | 1.528 | 7575 | 2.140 | 0.714 | 2.854 | 0.47 | 1.529 | 2.344 | 1.528 | 0.611 | 0.24 | 0.47 | 5.3100 | ||||
| Összesítés | 19 | 0 | 4.279 | 13.2251 | 1.120 | 3.159 | 33.933.9 | 0.36 | 0.714 | 42.942.9 | 1.121 | 1.528 | 7575 | 2.140 | 0.714 | 2.854 | 0.47 | 1.529 | 2.344 | 1.528 | 0.611 | 0.24 | 0.47 | 5.3100 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport, Play-out | 5 | 0 | 4.422 | 9.648 | 1.68 | 3.618 | 44.444.4 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.63 | 0.63 | 100100 | 210 | 1.47 | 3.417 | 0.21 | 15 | 1.26 | 1.26 | 0.63 | 00 | 0.21 | 6.834 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 5 | 0 | 4.422 | 9.648 | 1.68 | 3.618 | 44.444.4 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.63 | 0.63 | 100100 | 210 | 1.47 | 3.417 | 0.21 | 15 | 1.26 | 1.26 | 0.63 | 00 | 0.21 | 6.834 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 4.422 | 9.648 | 1.68 | 3.618 | 44.444.4 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 0.63 | 0.63 | 100100 | 210 | 1.47 | 3.417 | 0.21 | 15 | 1.26 | 1.26 | 0.63 | 00 | 0.21 | 6.834 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 24 | 0 | 4.2101 | 12.5299 | 1.228 | 3.277 | 36.436.4 | 0.37 | 0.615 | 46.746.7 | 124 | 1.331 | 77.477.4 | 2.150 | 0.921 | 371 | 0.38 | 1.434 | 2.150 | 1.434 | 0.614 | 0.24 | 0.38 | 5.6134 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 24 | 0 | 4.2101 | 12.5299 | 1.228 | 3.277 | 36.436.4 | 0.37 | 0.615 | 46.746.7 | 124 | 1.331 | 77.477.4 | 2.150 | 0.921 | 371 | 0.38 | 1.434 | 2.150 | 1.434 | 0.614 | 0.24 | 0.38 | 5.6134 | ||||
| Összesítés | 24 | 0 | 4.2101 | 12.5299 | 1.228 | 3.277 | 36.436.4 | 0.37 | 0.615 | 46.746.7 | 124 | 1.331 | 77.477.4 | 2.150 | 0.921 | 371 | 0.38 | 1.434 | 2.150 | 1.434 | 0.614 | 0.24 | 0.38 | 5.6134 | ||||||