| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 2.3 | 12.3 | 0 | 0.5 | 0 | 0.8 | 1.5 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 0 | 1.5 | 1 | 1.5 | 1.5 | 0 | 0.8 | 0 | 0.3 | 2.8 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 9 | 49 | 0 | 2 | 0 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 4 | 6 | 6 | 0 | 3 | 0 | 1 | 11 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 7.3 | 40 | 0 | 1.6 | 0 | 2.4 | 4.9 | 50 | 0 | 0 | 0 | 4.9 | 0 | 4.9 | 3.3 | 4.9 | 4.9 | 0 | 2.4 | 0 | 0.8 | 9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2018/2019 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 0 | 2.39 | 12.349 | 00 | 0.52 | 00 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.56 | 00 | 1.56 | 14 | 1.56 | 1.56 | 00 | 0.83 | 00 | 0.31 | 2.811 | |||
| 2019/2020 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 22 | 1616 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 5 | 0 | 2.111 | 14.165 | 0.51 | 2.36 | 22.216.7 | 0.43 | 0.86 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.37 | 00 | 1.37 | 0.54 | 0.86 | 0.86 | 00 | 0.43 | 00 | 0.11 | 1.411 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 2.111 | 14.165 | 0.51 | 2.36 | 22.216.7 | 0.43 | 0.86 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.37 | 00 | 1.37 | 0.54 | 0.86 | 0.86 | 00 | 0.43 | 00 | 0.11 | 1.411 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szolnoki MÁV SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 2222 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 11 | 55 | 55 | 1010 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -4-4 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 1 | 0 | 44 | 2222 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 11 | 55 | 55 | 1010 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -4-4 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 2222 | 22 | 66 | 33.333.3 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | 11 | 55 | 55 | 1010 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -4-4 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 0 | 2.39 | 12.349 | 00 | 0.52 | 00 | 0.83 | 1.56 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.56 | 00 | 1.56 | 14 | 1.56 | 1.56 | 00 | 0.83 | 00 | 0.31 | 2.811 | |||
| 2019/2020 |
|
Szolnoki MÁV SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 36 | 1938 | 1.53 | 510 | 3030 | 00 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.55 | 0.51 | 36 | 2.55 | 510 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-4 | |||
| 2 szezon |
|
Szolnoki MÁV SE | 6 | 0 | 2.615 | 15.687 | 0.83 | 2.812 | 27.325 | 0.43 | 1.810 | 21.430 | 00 | 00 | 00 | 211 | 0.31 | 2.312 | 1.89 | 3.316 | 1.38 | 00 | 0.43 | 00 | 0.11 | 0.47 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 2.615 | 15.687 | 0.83 | 2.812 | 27.325 | 0.43 | 1.810 | 21.430 | 00 | 00 | 00 | 211 | 0.31 | 2.312 | 1.89 | 3.316 | 1.38 | 00 | 0.43 | 00 | 0.11 | 0.47 | ||||||