| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 4 | 10 | 27.5 | 2.3 | 3.9 | 58.1 | 1 | 4 | 25 | 2.5 | 3.5 | 71.4 | 4.3 | 0.4 | 4.6 | 0.8 | 1.6 | 3 | 2.6 | 2.5 | 0 | 0.4 | 13.3 | |||||||||
| Total | 8 | 4 | 80 | 220 | 18 | 31 | 58.1 | 8 | 32 | 25 | 20 | 28 | 71.4 | 34 | 3 | 37 | 6 | 13 | 24 | 21 | 20 | 0 | 3 | 106 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 4 | 14.5 | 40 | 3.3 | 5.6 | 58.1 | 1.5 | 5.8 | 25 | 3.6 | 5.1 | 71.4 | 6.2 | 0.5 | 6.7 | 1.1 | 2.4 | 4.4 | 3.8 | 3.6 | 0 | 0.5 | 19.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 4 | 80 | 228 | 100.69 | 110.86 | -10.16 | 55.56 | 50 | 18.89 | 85 | 0.94 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2018/2019 szezon | |
| • Gyűrű | 39/53 | 73.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/10 | 10% |
| • 3 pontos bal | 4/13 | 30.8% |
| • 3 pontos közép | 2/6 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb | 3/12 | 25% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/7 | 14.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A | 7 | 0 | 11.782 | 28.3198 | 4.129 | 6.344 | 65.965.9 | 0.43 | 2.618 | 16.716.7 | 2.115 | 2.719 | 7979 | 4.431 | 1.39 | 5.740 | 17 | 1.39 | 321 | 2.115 | 2.719 | 00 | 0.32 | 17.1120 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 7 | 0 | 11.782 | 28.3198 | 4.129 | 6.344 | 65.965.9 | 0.43 | 2.618 | 16.716.7 | 2.115 | 2.719 | 7979 | 4.431 | 1.39 | 5.740 | 17 | 1.39 | 321 | 2.115 | 2.719 | 00 | 0.32 | 17.1120 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 11.782 | 28.3198 | 4.129 | 6.344 | 65.965.9 | 0.43 | 2.618 | 16.716.7 | 2.115 | 2.719 | 7979 | 4.431 | 1.39 | 5.740 | 17 | 1.39 | 321 | 2.115 | 2.719 | 00 | 0.32 | 17.1120 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 8 | 0 | 13104 | 28.8230 | 2.520 | 5.141 | 48.848.8 | 1.814 | 4.334 | 41.241.2 | 2.822 | 324 | 91.791.7 | 648 | 0.86 | 6.854 | 18 | 1.310 | 3.125 | 3.427 | 2.117 | 00 | 0.11 | 19.6157 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 8 | 0 | 13104 | 28.8230 | 2.520 | 5.141 | 48.848.8 | 1.814 | 4.334 | 41.241.2 | 2.822 | 324 | 91.791.7 | 648 | 0.86 | 6.854 | 18 | 1.310 | 3.125 | 3.427 | 2.117 | 00 | 0.11 | 19.6157 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 13104 | 28.8230 | 2.520 | 5.141 | 48.848.8 | 1.814 | 4.334 | 41.241.2 | 2.822 | 324 | 91.791.7 | 648 | 0.86 | 6.854 | 18 | 1.310 | 3.125 | 3.427 | 2.117 | 00 | 0.11 | 19.6157 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 0 | 1080 | 27.5220 | 2.318 | 3.931 | 58.158.1 | 18 | 432 | 2525 | 2.520 | 3.528 | 71.471.4 | 4.334 | 0.43 | 4.637 | 0.86 | 1.613 | 324 | 2.621 | 2.520 | 00 | 0.43 | 13.3106 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 8 | 0 | 1080 | 27.5220 | 2.318 | 3.931 | 58.158.1 | 18 | 432 | 2525 | 2.520 | 3.528 | 71.471.4 | 4.334 | 0.43 | 4.637 | 0.86 | 1.613 | 324 | 2.621 | 2.520 | 00 | 0.43 | 13.3106 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 1080 | 27.5220 | 2.318 | 3.931 | 58.158.1 | 18 | 432 | 2525 | 2.520 | 3.528 | 71.471.4 | 4.334 | 0.43 | 4.637 | 0.86 | 1.613 | 324 | 2.621 | 2.520 | 00 | 0.43 | 13.3106 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 23 | 0 | 11.6266 | 28.2648 | 2.967 | 5116 | 57.857.8 | 1.125 | 3.784 | 29.829.8 | 2.557 | 3.171 | 80.380.3 | 4.9113 | 0.818 | 5.7131 | 0.921 | 1.432 | 370 | 2.763 | 2.456 | 00 | 0.36 | 16.7383 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 23 | 0 | 11.6266 | 28.2648 | 2.967 | 5116 | 57.857.8 | 1.125 | 3.784 | 29.829.8 | 2.557 | 3.171 | 80.380.3 | 4.9113 | 0.818 | 5.7131 | 0.921 | 1.432 | 370 | 2.763 | 2.456 | 00 | 0.36 | 16.7383 | ||||
| Összesítés | 23 | 0 | 11.6266 | 28.2648 | 2.967 | 5116 | 57.857.8 | 1.125 | 3.784 | 29.829.8 | 2.557 | 3.171 | 80.380.3 | 4.9113 | 0.818 | 5.7131 | 0.921 | 1.432 | 370 | 2.763 | 2.456 | 00 | 0.36 | 16.7383 | ||||||