| Box score | Magyar Kupa, Férfi | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 9 | 31.3 | 3.7 | 4.3 | 84.6 | 0 | 1.3 | 0 | 1.7 | 2.3 | 71.5 | 7 | 1.3 | 8.3 | 0 | 1.7 | 2.7 | 2.3 | 2.3 | 0 | 0 | 17.7 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 27 | 94 | 11 | 13 | 84.6 | 0 | 4 | 0 | 5 | 7 | 71.5 | 21 | 4 | 25 | 0 | 5 | 8 | 7 | 7 | 0 | 0 | 53 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 11.5 | 40 | 4.7 | 5.5 | 84.6 | 0 | 1.7 | 0 | 2.1 | 3 | 71.5 | 8.9 | 1.7 | 10.6 | 0 | 2.1 | 3.4 | 3 | 3 | 0 | 0 | 22.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Férfi | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 27 | 95 | 122.2 | 100.81 | 21.39 | 67.5 | 64.71 | 12.63 | 25 | 1.08 |
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Férfi | |
|---|---|---|
| Zónák | 2018/2019 szezon | |
| • Gyűrű | 89/130 | 68.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 4/6 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/4 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/6 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos bal | 3/23 | 13% |
| • 3 pontos közép | 3/21 | 14.3% |
| • 3 pontos jobb | 3/18 | 16.7% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/7 | 28.6% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Férfi | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A | 13 | 0 | 10.9142 | 28.5371 | 3.343 | 6.584 | 51.251.2 | 0.79 | 2.938 | 23.723.7 | 2.229 | 339 | 74.474.4 | 4.863 | 1.925 | 6.888 | 0.57 | 1.621 | 339 | 3.140 | 1.418 | 0.57 | 0.57 | 15.5201 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 13 | 0 | 10.9142 | 28.5371 | 3.343 | 6.584 | 51.251.2 | 0.79 | 2.938 | 23.723.7 | 2.229 | 339 | 74.474.4 | 4.863 | 1.925 | 6.888 | 0.57 | 1.621 | 339 | 3.140 | 1.418 | 0.57 | 0.57 | 15.5201 | ||||
| Összesítés | 13 | 0 | 10.9142 | 28.5371 | 3.343 | 6.584 | 51.251.2 | 0.79 | 2.938 | 23.723.7 | 2.229 | 339 | 74.474.4 | 4.863 | 1.925 | 6.888 | 0.57 | 1.621 | 339 | 3.140 | 1.418 | 0.57 | 0.57 | 15.5201 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház | 8 | 0 | 14.6117 | 31.8254 | 3.629 | 5.645 | 64.464.4 | 1.814 | 4.939 | 35.935.9 | 2.117 | 324 | 70.870.8 | 5.645 | 1.411 | 756 | 0.11 | 2.520 | 3.125 | 2.923 | 1.814 | 0.54 | 0.43 | 18.4147 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 8 | 0 | 14.6117 | 31.8254 | 3.629 | 5.645 | 64.464.4 | 1.814 | 4.939 | 35.935.9 | 2.117 | 324 | 70.870.8 | 5.645 | 1.411 | 756 | 0.11 | 2.520 | 3.125 | 2.923 | 1.814 | 0.54 | 0.43 | 18.4147 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 14.6117 | 31.8254 | 3.629 | 5.645 | 64.464.4 | 1.814 | 4.939 | 35.935.9 | 2.117 | 324 | 70.870.8 | 5.645 | 1.411 | 756 | 0.11 | 2.520 | 3.125 | 2.923 | 1.814 | 0.54 | 0.43 | 18.4147 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 0 | 17.1137 | 33.9271 | 5.947 | 9.374 | 63.563.5 | 0.97 | 4.536 | 19.419.4 | 2.822 | 540 | 5555 | 10.685 | 2.318 | 12.9103 | 0.43 | 216 | 324 | 4.838 | 1.411 | 0.65 | 0.32 | 25.9207 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 8 | 0 | 17.1137 | 33.9271 | 5.947 | 9.374 | 63.563.5 | 0.97 | 4.536 | 19.419.4 | 2.822 | 540 | 5555 | 10.685 | 2.318 | 12.9103 | 0.43 | 216 | 324 | 4.838 | 1.411 | 0.65 | 0.32 | 25.9207 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 17.1137 | 33.9271 | 5.947 | 9.374 | 63.563.5 | 0.97 | 4.536 | 19.419.4 | 2.822 | 540 | 5555 | 10.685 | 2.318 | 12.9103 | 0.43 | 216 | 324 | 4.838 | 1.411 | 0.65 | 0.32 | 25.9207 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 3 | 927 | 31.394 | 3.711 | 4.313 | 84.684.6 | 00 | 1.34 | 00 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 721 | 1.34 | 8.325 | 00 | 1.75 | 2.78 | 2.37 | 2.37 | 00 | 00 | 17.753 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 3 | 927 | 31.394 | 3.711 | 4.313 | 84.684.6 | 00 | 1.34 | 00 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 721 | 1.34 | 8.325 | 00 | 1.75 | 2.78 | 2.37 | 2.37 | 00 | 00 | 17.753 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 927 | 31.394 | 3.711 | 4.313 | 84.684.6 | 00 | 1.34 | 00 | 1.75 | 2.37 | 71.571.5 | 721 | 1.34 | 8.325 | 00 | 1.75 | 2.78 | 2.37 | 2.37 | 00 | 00 | 17.753 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 32 | 3 | 13.2423 | 30.9990 | 4.1130 | 6.8216 | 60.260.2 | 0.930 | 3.7117 | 25.625.6 | 2.373 | 3.4110 | 66.466.4 | 6.7214 | 1.858 | 8.5272 | 0.311 | 1.962 | 396 | 3.4108 | 1.650 | 0.516 | 0.412 | 19608 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 32 | 3 | 13.2423 | 30.9990 | 4.1130 | 6.8216 | 60.260.2 | 0.930 | 3.7117 | 25.625.6 | 2.373 | 3.4110 | 66.466.4 | 6.7214 | 1.858 | 8.5272 | 0.311 | 1.962 | 396 | 3.4108 | 1.650 | 0.516 | 0.412 | 19608 | ||||
| Összesítés | 32 | 3 | 13.2423 | 30.9990 | 4.1130 | 6.8216 | 60.260.2 | 0.930 | 3.7117 | 25.625.6 | 2.373 | 3.4110 | 66.466.4 | 6.7214 | 1.858 | 8.5272 | 0.311 | 1.962 | 396 | 3.4108 | 1.650 | 0.516 | 0.412 | 19608 | ||||||