MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Szicsák Bence

Szicsák Bence
0

200 cm Magasság
90 kg Súly
Erőcsatár Poszt
1998 Születési év
Box score Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 4 4 9 20 3.8 6 62.5 0 0 0 1.5 2.5 60 3.5 1 4.5 1.3 0.5 1.8 2.8 0.3 2.3 0 16.3
Total 4 4 36 80 15 24 62.5 0 0 0 6 10 60 14 4 18 5 2 7 11 1 9 0 65
40 perc 4 4 18 40 7.5 12 62.5 0 0 0 3 5 60 7 2 9 2.5 1 3.5 5.5 0.5 4.5 0 32.5
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
Zónák 2018/2019 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért

Összesítés

0%
Összesített pontosság
0
sikeres dobás
0
kísérlet

Bontás

2 pontos:0/0 (0,0%)
3 pontos:0/0 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Nincs Megjeleníthető adat
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2017/2018 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B Zöld 25 16 9.7243 20.7518 499 7.5187 52.952.9 01 0.24 2525 1.742 2.255 76.476.4 499 1.846 5.8145 0.821 1.127 3.178 2.358 0.717 0.820 0.37 14.9373
2018/2019 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B Zöld 17 7 6.1103 16.4279 2.847 5.797 48.548.5 00 0.46 00 0.59 1.119 47.347.3 2.237 1.526 3.763 0.610 0.611 1.526 1.525 0.59 0.35 0.24 8.1138
2019/2020 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B Zöld 25 11 9.2229 18.9472 3.793 6.7167 55.755.7 00 0.26 00 1.743 2.563 68.368.3 374 2.255 5.2129 0.819 0.819 2.459 374 0.820 0.717 0.25 14.8369
2020/2021 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B Zöld 23 23 11.2258 26.3605 4.6106 9.4216 49.149.1 01 0.49 1111 1.943 368 63.263.2 4.8110 2.456 7.2166 1.636 1.227 3.171 3.682 1.433 0.49 0.25 18414
2021/2022 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Zöld 11 0 333 9.4103 111 2.629 37.937.9 00 0.11 00 111 1.618 61.161.1 1.719 0.78 2.527 0.78 0.44 1.820 1.112 0.55 0.33 0.22 5.358
2023/2024 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 24 19 11.9285 24.3583 496 8.3199 48.248.2 0.615 2.354 27.827.8 248 371 67.667.6 3.788 248 5.7136 0.820 1.331 2.252 2.867 1.331 1.536 0.37 15.8379
2024/2025 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 21 15 9.8205 19.8416 362 6.1129 48.148.1 0.919 2.552 36.636.6 1.124 1.940 6060 3.165 1.736 4.8101 0.919 1.735 2.553 2.247 1.940 121 0.12 13.4282
2025/2026 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 22 17 10.1223 22485 3.475 7.4163 4646 0.613 2.554 24.124.1 1.534 2.351 66.766.7 3.680 2.147 5.8127 123 122 2.657 2.554 1.227 0.817 0.49 13.8303
2026/2027 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 2 2 11.523 21.543 48 6.513 61.561.5 00 0.51 00 3.57 4.59 77.877.8 48 12 510 12 0.51 2.55 48 12 00 00 1836
8 szezon Eszterházy SC Eszterházy SC 159 110 9.91569 21.23401 3.7586 7.21171 51.150 0.349 1.1186 2526.3 1.7250 2.6376 68.366.5 3.5561 1.9316 5.4877 0.9150 1173 2.5401 2.7415 1.1179 0.7125 0.239 14.62294
1 szezon MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 11 0 333 9.4103 111 2.629 37.937.9 00 0.11 00 111 1.618 61.161.1 1.719 0.78 2.527 0.78 0.44 1.820 1.112 0.55 0.33 0.22 5.358
Összesítés 170 110 9.21602 19.93504 3.4597 6.71200 50.549.8 0.249 1187 24.726.2 1.7261 2.5394 67.866.2 3.3580 1.7324 5.1904 0.9158 0.9177 2.4421 2.5427 1184 0.6128 0.241 13.62352
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2016/2017 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B csoport, 17-24. 6 0 2.213 8.350 16 212 5050 00 00 00 0.21 0.85 2020 16 16 212 0.53 0.53 1.59 1.27 00 00 0.21 3.722
2017/2018 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B Zöld - Playoff 5 3 8.241 22.8114 3.417 7.236 47.247.2 00 0.21 00 1.47 1.47 100100 5.427 1.26 6.633 0.42 15 1.89 1.68 1.26 0.63 0.21 13.668
2021/2022 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Zöld - Playoff 5 0 15 6.633 0.42 1.47 28.628.6 00 00 00 0.21 0.21 100100 0.84 0.63 1.47 0.42 0.42 1.26 0.42 00 00 0.21 1.89
2023/2024 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért 8 6 10.987 23.5188 3.528 6.451 54.954.9 0.97 324 29.229.2 1.310 216 62.562.5 2.117 1.411 3.528 1.310 2.318 2.419 2.419 1.310 0.54 00 11.894
2024/2025 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 4 3 4.819 17.369 1.56 4.317 35.335.3 0.52 2.39 22.222.2 0.31 0.52 5050 520 0.52 5.522 0.31 14 28 14 0.52 0.52 0.83 6.827
2025/2026 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 6 5 12.776 23.7142 3.722 742 52.452.4 0.85 1.710 5050 2.817 3.722 77.377.3 4.225 2.314 6.539 0.53 1.38 3.521 318 16 0.53 00 17.8107
5 szezon Eszterházy SC Eszterházy SC 29 17 7.7236 19.1563 2.679 5.4158 48.750 0.414 1.444 3131.8 1.236 1.752 70.269.2 3.595 1.339 4.8134 0.619 1.238 2.266 1.856 0.824 0.412 0.25 10.7318
1 szezon MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 5 0 15 6.633 0.42 1.47 28.628.6 00 00 00 0.21 0.21 100100 0.84 0.63 1.47 0.42 0.42 1.26 0.42 00 00 0.21 1.89
Összesítés 34 17 6.6241 17596 2.281 4.7165 47.749.1 0.414 1.244 3131.8 137 1.453 70.969.8 3.199 1.242 4.3141 0.621 1.140 2.172 1.658 0.724 0.412 0.26 9.2327
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2016/2017 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B csoport, 17-24. 6 0 2.213 8.350 16 212 5050 00 00 00 0.21 0.85 2020 16 16 212 0.53 0.53 1.59 1.27 00 00 0.21 3.722
2017/2018 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff 30 19 9.5284 21.1632 3.9116 7.4223 5252 01 0.25 2020 1.649 2.162 7979 4.2126 1.752 5.9178 0.823 1.132 2.987 2.266 0.823 0.823 0.38 14.7441
2018/2019 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B Zöld 17 7 6.1103 16.4279 2.847 5.797 48.548.5 00 0.46 00 0.59 1.119 47.347.3 2.237 1.526 3.763 0.610 0.611 1.526 1.525 0.59 0.35 0.24 8.1138
2019/2020 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B Zöld 25 11 9.2229 18.9472 3.793 6.7167 55.755.7 00 0.26 00 1.743 2.563 68.368.3 374 2.255 5.2129 0.819 0.819 2.459 374 0.820 0.717 0.25 14.8369
2020/2021 EKE Eger KOK EKE Eger KOK Férfi NB I. B Zöld 23 23 11.2258 26.3605 4.6106 9.4216 49.149.1 01 0.49 1111 1.943 368 63.263.2 4.8110 2.456 7.2166 1.636 1.227 3.171 3.682 1.433 0.49 0.25 18414
2021/2022 MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff 16 0 2.438 8.5136 0.813 2.236 36.136.1 00 0.11 00 0.812 1.219 63.263.2 1.423 0.711 2.134 0.610 0.46 1.626 0.914 0.35 0.23 0.23 4.267
2023/2024 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért 32 25 11.6372 24.1771 3.9124 7.8250 49.649.6 0.722 2.478 28.228.2 1.858 2.787 66.766.7 3.3105 1.859 5.1164 0.930 1.549 2.271 2.786 1.341 1.340 0.27 14.8473
2024/2025 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 25 18 9224 19.4485 2.768 5.8146 46.646.6 0.821 2.461 34.434.4 125 1.742 59.559.5 3.485 1.538 4.9123 0.820 1.639 2.461 251 1.742 0.923 0.25 12.4309
2025/2026 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért 28 22 10.7299 22.4627 3.597 7.3205 47.347.3 0.618 2.364 28.128.1 1.851 2.673 69.869.8 3.7105 2.261 5.9166 0.926 1.130 2.878 2.672 1.233 0.720 0.39 14.6410
2026/2027 Eszterházy SC Eszterházy SC Férfi NB I. B Zöld 2 2 11.523 21.543 48 6.513 61.561.5 00 0.51 00 3.57 4.59 77.877.8 48 12 510 12 0.51 2.55 48 12 00 00 1836
9 szezon Eszterházy SC Eszterházy SC 188 127 91805 19.83964 3.3665 6.51329 51.250 0.263 1230 25.527.4 1.6286 2.3428 66.966.8 3.3656 1.7355 51011 0.9169 1211 2.4467 2.5471 1203 0.6137 0.244 13.22612
1 szezon MEAFC-Miskolc MEAFC-Miskolc 16 0 2.438 8.5136 0.813 2.236 36.136.1 00 0.11 00 0.812 1.219 63.263.2 1.423 0.711 2.134 0.610 0.46 1.626 0.914 0.35 0.23 0.23 4.267
Összesítés 204 127 8.31843 18.74100 3.1678 6.11365 50.649.7 0.263 0.9231 25.327.3 1.5298 2.2447 66.766.7 3.1679 1.6366 4.71045 0.8179 0.9217 2.3493 2.4485 0.9208 0.5140 0.247 12.32679