| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 3 | 14.5 | 28.5 | 4 | 6.3 | 64 | 2 | 7.3 | 27.6 | 0.5 | 0.5 | 100 | 1.8 | 0.5 | 2.3 | 0.3 | 1.3 | 1.3 | 1.5 | 2.3 | 0.3 | 0 | 12.3 | |||||||||
| Total | 4 | 3 | 58 | 114 | 16 | 25 | 64 | 8 | 29 | 27.6 | 2 | 2 | 100 | 7 | 2 | 9 | 1 | 5 | 5 | 6 | 9 | 1 | 0 | 49 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 3 | 20.4 | 40 | 5.6 | 8.8 | 64 | 2.8 | 10.2 | 27.6 | 0.7 | 0.7 | 100 | 2.5 | 0.7 | 3.2 | 0.4 | 1.8 | 1.8 | 2.1 | 3.2 | 0.4 | 0 | 17.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2018/2019 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 13 | 13 | 16.8219 | 29.4382 | 3.546 | 6.787 | 52.952.9 | 2.938 | 6.889 | 42.742.7 | 113 | 1.114 | 92.992.9 | 1.722 | 0.34 | 226 | 0.810 | 1.519 | 2.532 | 113 | 339 | 00 | 00 | 15195 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 13 | 13 | 16.8219 | 29.4382 | 3.546 | 6.787 | 52.952.9 | 2.938 | 6.889 | 42.742.7 | 113 | 1.114 | 92.992.9 | 1.722 | 0.34 | 226 | 0.810 | 1.519 | 2.532 | 113 | 339 | 00 | 00 | 15195 | ||||
| Összesítés | 13 | 13 | 16.8219 | 29.4382 | 3.546 | 6.787 | 52.952.9 | 2.938 | 6.889 | 42.742.7 | 113 | 1.114 | 92.992.9 | 1.722 | 0.34 | 226 | 0.810 | 1.519 | 2.532 | 113 | 339 | 00 | 00 | 15195 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 4 | 3 | 14.558 | 28.5114 | 416 | 6.325 | 6464 | 28 | 7.329 | 27.627.6 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 0.31 | 1.35 | 1.35 | 1.56 | 2.39 | 0.31 | 00 | 12.349 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 4 | 3 | 14.558 | 28.5114 | 416 | 6.325 | 6464 | 28 | 7.329 | 27.627.6 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 0.31 | 1.35 | 1.35 | 1.56 | 2.39 | 0.31 | 00 | 12.349 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 14.558 | 28.5114 | 416 | 6.325 | 6464 | 28 | 7.329 | 27.627.6 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 1.87 | 0.52 | 2.39 | 0.31 | 1.35 | 1.35 | 1.56 | 2.39 | 0.31 | 00 | 12.349 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 17 | 16 | 16.3277 | 29.2496 | 3.662 | 6.6112 | 55.455.4 | 2.746 | 6.9118 | 3939 | 0.915 | 0.916 | 93.793.7 | 1.729 | 0.46 | 2.135 | 0.611 | 1.424 | 2.237 | 1.119 | 2.848 | 0.11 | 00 | 14.4244 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 17 | 16 | 16.3277 | 29.2496 | 3.662 | 6.6112 | 55.455.4 | 2.746 | 6.9118 | 3939 | 0.915 | 0.916 | 93.793.7 | 1.729 | 0.46 | 2.135 | 0.611 | 1.424 | 2.237 | 1.119 | 2.848 | 0.11 | 00 | 14.4244 | ||||
| Összesítés | 17 | 16 | 16.3277 | 29.2496 | 3.662 | 6.6112 | 55.455.4 | 2.746 | 6.9118 | 3939 | 0.915 | 0.916 | 93.793.7 | 1.729 | 0.46 | 2.135 | 0.611 | 1.424 | 2.237 | 1.119 | 2.848 | 0.11 | 00 | 14.4244 | ||||||