| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 2 | 36 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 1 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 7 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 2 | 36 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 1 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 2.2 | 40 | 1.1 | 3.3 | 33.3 | 0 | 2.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7.8 | 0 | 7.8 | 1.1 | 2.2 | 5.6 | 1.1 | 2.2 | 0 | 1.1 | 7.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2017/2018 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A | 5 | 4 | 11.256 | 29.2146 | 3.216 | 630 | 53.353.3 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 2.412 | 3.417 | 70.670.6 | 5.628 | 1.47 | 735 | 0.84 | 210 | 2.613 | 2.412 | 1.26 | 00 | 0.42 | 15.879 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 5 | 4 | 11.256 | 29.2146 | 3.216 | 630 | 53.353.3 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 2.412 | 3.417 | 70.670.6 | 5.628 | 1.47 | 735 | 0.84 | 210 | 2.613 | 2.412 | 1.26 | 00 | 0.42 | 15.879 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 11.256 | 29.2146 | 3.216 | 630 | 53.353.3 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 2.412 | 3.417 | 70.670.6 | 5.628 | 1.47 | 735 | 0.84 | 210 | 2.613 | 2.412 | 1.26 | 00 | 0.42 | 15.879 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A csoport 1-8. | 6 | 6 | 12.877 | 35.7214 | 4.225 | 6.841 | 6161 | 0.74 | 2.314 | 28.628.6 | 2.515 | 3.219 | 78.978.9 | 6.539 | 1.59 | 848 | 16 | 1.710 | 212 | 3.320 | 2.314 | 0.32 | 0.21 | 21.2127 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 6 | 6 | 12.877 | 35.7214 | 4.225 | 6.841 | 6161 | 0.74 | 2.314 | 28.628.6 | 2.515 | 3.219 | 78.978.9 | 6.539 | 1.59 | 848 | 16 | 1.710 | 212 | 3.320 | 2.314 | 0.32 | 0.21 | 21.2127 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 12.877 | 35.7214 | 4.225 | 6.841 | 6161 | 0.74 | 2.314 | 28.628.6 | 2.515 | 3.219 | 78.978.9 | 6.539 | 1.59 | 848 | 16 | 1.710 | 212 | 3.320 | 2.314 | 0.32 | 0.21 | 21.2127 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
VBW CEKK Cegléd | Női NB I. A / Női NB I. A csoport 1-8. | 11 | 10 | 12.1133 | 32.7360 | 3.741 | 6.571 | 57.857.8 | 0.78 | 2.123 | 34.834.8 | 2.527 | 3.336 | 7575 | 6.167 | 1.516 | 7.583 | 0.910 | 1.820 | 2.325 | 2.932 | 1.820 | 0.22 | 0.33 | 18.7206 | |||
| 1 szezon |
|
VBW CEKK Cegléd | 11 | 10 | 12.1133 | 32.7360 | 3.741 | 6.571 | 57.857.8 | 0.78 | 2.123 | 34.834.8 | 2.527 | 3.336 | 7575 | 6.167 | 1.516 | 7.583 | 0.910 | 1.820 | 2.325 | 2.932 | 1.820 | 0.22 | 0.33 | 18.7206 | ||||
| Összesítés | 11 | 10 | 12.1133 | 32.7360 | 3.741 | 6.571 | 57.857.8 | 0.78 | 2.123 | 34.834.8 | 2.527 | 3.336 | 7575 | 6.167 | 1.516 | 7.583 | 0.910 | 1.820 | 2.325 | 2.932 | 1.820 | 0.22 | 0.33 | 18.7206 | ||||||