| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 9 | 37 | 3 | 12 | 25 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 8 | 6 | 14 | 2 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 19 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 9 | 37 | 3 | 12 | 25 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 8 | 6 | 14 | 2 | 2 | 2 | 5 | 0 | 1 | 1 | 19 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 9.7 | 40 | 3.2 | 13 | 25 | 0 | 0 | 0 | 3.2 | 4.3 | 75 | 8.6 | 6.5 | 15.1 | 2.2 | 2.2 | 2.2 | 5.4 | 0 | 1.1 | 1.1 | 20.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2017/2018 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
PEAC-Pécs | Női NB I. A | 20 | 18 | 9.9197 | 24.2483 | 3.672 | 8.3166 | 43.443.4 | 0.24 | 0.917 | 23.523.5 | 2.141 | 360 | 68.368.3 | 3.569 | 1.631 | 5100 | 0.816 | 1.223 | 2.345 | 3.161 | 0.815 | 0.35 | 0.24 | 12.3245 | |||
| 1 szezon |
|
PEAC-Pécs | 20 | 18 | 9.9197 | 24.2483 | 3.672 | 8.3166 | 43.443.4 | 0.24 | 0.917 | 23.523.5 | 2.141 | 360 | 68.368.3 | 3.569 | 1.631 | 5100 | 0.816 | 1.223 | 2.345 | 3.161 | 0.815 | 0.35 | 0.24 | 12.3245 | ||||
| Összesítés | 20 | 18 | 9.9197 | 24.2483 | 3.672 | 8.3166 | 43.443.4 | 0.24 | 0.917 | 23.523.5 | 2.141 | 360 | 68.368.3 | 3.569 | 1.631 | 5100 | 0.816 | 1.223 | 2.345 | 3.161 | 0.815 | 0.35 | 0.24 | 12.3245 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
PEAC-Pécs | Női NB I. A csoport 1-8. | 4 | 4 | 10.341 | 30.8123 | 3.313 | 9.337 | 35.135.1 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 312 | 416 | 7575 | 4.518 | 1.87 | 6.325 | 14 | 4.317 | 2.39 | 3.313 | 0.83 | 0.31 | 14 | 10.341 | |||
| 1 szezon |
|
PEAC-Pécs | 4 | 4 | 10.341 | 30.8123 | 3.313 | 9.337 | 35.135.1 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 312 | 416 | 7575 | 4.518 | 1.87 | 6.325 | 14 | 4.317 | 2.39 | 3.313 | 0.83 | 0.31 | 14 | 10.341 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 10.341 | 30.8123 | 3.313 | 9.337 | 35.135.1 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 312 | 416 | 7575 | 4.518 | 1.87 | 6.325 | 14 | 4.317 | 2.39 | 3.313 | 0.83 | 0.31 | 14 | 10.341 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
PEAC-Pécs | Női NB I. A / Női NB I. A csoport 1-8. | 24 | 22 | 9.9238 | 25.3606 | 3.585 | 8.5203 | 41.941.9 | 0.25 | 0.819 | 26.326.3 | 2.253 | 3.276 | 69.769.7 | 3.687 | 1.638 | 5.2125 | 0.820 | 1.740 | 2.354 | 3.174 | 0.818 | 0.36 | 0.38 | 11.9286 | |||
| 1 szezon |
|
PEAC-Pécs | 24 | 22 | 9.9238 | 25.3606 | 3.585 | 8.5203 | 41.941.9 | 0.25 | 0.819 | 26.326.3 | 2.253 | 3.276 | 69.769.7 | 3.687 | 1.638 | 5.2125 | 0.820 | 1.740 | 2.354 | 3.174 | 0.818 | 0.36 | 0.38 | 11.9286 | ||||
| Összesítés | 24 | 22 | 9.9238 | 25.3606 | 3.585 | 8.5203 | 41.941.9 | 0.25 | 0.819 | 26.326.3 | 2.253 | 3.276 | 69.769.7 | 3.687 | 1.638 | 5.2125 | 0.820 | 1.740 | 2.354 | 3.174 | 0.818 | 0.36 | 0.38 | 11.9286 | ||||||