| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 11 | 35 | 5 | 11 | 45.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 12 | 2 | 14 | 1 | 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 21 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 11 | 35 | 5 | 11 | 45.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 12 | 2 | 14 | 1 | 2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 21 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 12.6 | 40 | 5.7 | 12.6 | 45.5 | 0 | 0 | 0 | 1.1 | 3.4 | 33.3 | 13.7 | 2.3 | 16 | 1.1 | 2.3 | 5.7 | 2.3 | 2.3 | 1.1 | 0 | 24 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2017/2018 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
PINKK-Pécsi 424 | Női NB I. A | 20 | 20 | 9.5190 | 28.5570 | 3.773 | 7.4147 | 49.749.7 | 00 | 00 | 00 | 2.244 | 3.774 | 59.559.5 | 6.4127 | 2.855 | 9.1182 | 1.223 | 2.346 | 2.957 | 3.875 | 2.141 | 0.918 | 0.48 | 19379 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK-Pécsi 424 | 20 | 20 | 9.5190 | 28.5570 | 3.773 | 7.4147 | 49.749.7 | 00 | 00 | 00 | 2.244 | 3.774 | 59.559.5 | 6.4127 | 2.855 | 9.1182 | 1.223 | 2.346 | 2.957 | 3.875 | 2.141 | 0.918 | 0.48 | 19379 | ||||
| Összesítés | 20 | 20 | 9.5190 | 28.5570 | 3.773 | 7.4147 | 49.749.7 | 00 | 00 | 00 | 2.244 | 3.774 | 59.559.5 | 6.4127 | 2.855 | 9.1182 | 1.223 | 2.346 | 2.957 | 3.875 | 2.141 | 0.918 | 0.48 | 19379 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
PINKK-Pécsi 424 | Női NB I. A csoport 1-8. | 5 | 4 | 7.236 | 23.4117 | 3.216 | 7.839 | 4141 | 00 | 0.21 | 00 | 0.84 | 15 | 8080 | 420 | 1.47 | 5.427 | 0.42 | 210 | 1.89 | 1.89 | 0.84 | 0.42 | 0.63 | 945 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK-Pécsi 424 | 5 | 4 | 7.236 | 23.4117 | 3.216 | 7.839 | 4141 | 00 | 0.21 | 00 | 0.84 | 15 | 8080 | 420 | 1.47 | 5.427 | 0.42 | 210 | 1.89 | 1.89 | 0.84 | 0.42 | 0.63 | 945 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 7.236 | 23.4117 | 3.216 | 7.839 | 4141 | 00 | 0.21 | 00 | 0.84 | 15 | 8080 | 420 | 1.47 | 5.427 | 0.42 | 210 | 1.89 | 1.89 | 0.84 | 0.42 | 0.63 | 945 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
PINKK-Pécsi 424 | Női NB I. A / Női NB I. A csoport 1-8. | 25 | 24 | 9226 | 27.5687 | 3.689 | 7.4186 | 47.847.8 | 00 | 01 | 00 | 1.948 | 3.279 | 60.860.8 | 5.9147 | 2.562 | 8.4209 | 125 | 2.256 | 2.666 | 3.484 | 1.845 | 0.820 | 0.411 | 17424 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK-Pécsi 424 | 25 | 24 | 9226 | 27.5687 | 3.689 | 7.4186 | 47.847.8 | 00 | 01 | 00 | 1.948 | 3.279 | 60.860.8 | 5.9147 | 2.562 | 8.4209 | 125 | 2.256 | 2.666 | 3.484 | 1.845 | 0.820 | 0.411 | 17424 | ||||
| Összesítés | 25 | 24 | 9226 | 27.5687 | 3.689 | 7.4186 | 47.847.8 | 00 | 01 | 00 | 1.948 | 3.279 | 60.860.8 | 5.9147 | 2.562 | 8.4209 | 125 | 2.256 | 2.666 | 3.484 | 1.845 | 0.820 | 0.411 | 17424 | ||||||