| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 8 | 35 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 9 | 0 | 9 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 21 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 8 | 35 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 9 | 0 | 9 | 2 | 2 | 1 | 4 | 1 | 2 | 0 | 21 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 9.1 | 40 | 3.4 | 4.6 | 75 | 0 | 1.1 | 0 | 2.3 | 3.4 | 66.7 | 10.3 | 0 | 10.3 | 2.3 | 2.3 | 1.1 | 4.6 | 1.1 | 2.3 | 0 | 24 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2017/2018 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
PINKK-Pécsi 424 | Női NB I. A | 19 | 19 | 15.1286 | 31.8604 | 4.993 | 8.6163 | 57.157.1 | 0.48 | 0.917 | 4747 | 476 | 5.5105 | 72.472.4 | 6.6125 | 2.854 | 9.4179 | 2.344 | 2.649 | 238 | 5.6106 | 2.344 | 0.612 | 0.59 | 27.1514 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK-Pécsi 424 | 19 | 19 | 15.1286 | 31.8604 | 4.993 | 8.6163 | 57.157.1 | 0.48 | 0.917 | 4747 | 476 | 5.5105 | 72.472.4 | 6.6125 | 2.854 | 9.4179 | 2.344 | 2.649 | 238 | 5.6106 | 2.344 | 0.612 | 0.59 | 27.1514 | ||||
| Összesítés | 19 | 19 | 15.1286 | 31.8604 | 4.993 | 8.6163 | 57.157.1 | 0.48 | 0.917 | 4747 | 476 | 5.5105 | 72.472.4 | 6.6125 | 2.854 | 9.4179 | 2.344 | 2.649 | 238 | 5.6106 | 2.344 | 0.612 | 0.59 | 27.1514 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
PINKK-Pécsi 424 | Női NB I. A csoport 1-8. | 5 | 4 | 8.844 | 27.8139 | 2.613 | 735 | 37.137.1 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 315 | 3.216 | 93.893.8 | 420 | 1.68 | 5.628 | 1.89 | 2.412 | 3.216 | 420 | 1.26 | 0.84 | 0.21 | 14.673 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK-Pécsi 424 | 5 | 4 | 8.844 | 27.8139 | 2.613 | 735 | 37.137.1 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 315 | 3.216 | 93.893.8 | 420 | 1.68 | 5.628 | 1.89 | 2.412 | 3.216 | 420 | 1.26 | 0.84 | 0.21 | 14.673 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 8.844 | 27.8139 | 2.613 | 735 | 37.137.1 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 315 | 3.216 | 93.893.8 | 420 | 1.68 | 5.628 | 1.89 | 2.412 | 3.216 | 420 | 1.26 | 0.84 | 0.21 | 14.673 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
PINKK-Pécsi 424 | Női NB I. A / Női NB I. A csoport 1-8. | 24 | 23 | 13.8330 | 31743 | 4.4106 | 8.3198 | 53.553.5 | 0.49 | 0.921 | 42.842.8 | 3.891 | 5121 | 75.275.2 | 6145 | 2.662 | 8.6207 | 2.253 | 2.561 | 2.354 | 5.3126 | 2.150 | 0.716 | 0.410 | 24.5587 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK-Pécsi 424 | 24 | 23 | 13.8330 | 31743 | 4.4106 | 8.3198 | 53.553.5 | 0.49 | 0.921 | 42.842.8 | 3.891 | 5121 | 75.275.2 | 6145 | 2.662 | 8.6207 | 2.253 | 2.561 | 2.354 | 5.3126 | 2.150 | 0.716 | 0.410 | 24.5587 | ||||
| Összesítés | 24 | 23 | 13.8330 | 31743 | 4.4106 | 8.3198 | 53.553.5 | 0.49 | 0.921 | 42.842.8 | 3.891 | 5121 | 75.275.2 | 6145 | 2.662 | 8.6207 | 2.253 | 2.561 | 2.354 | 5.3126 | 2.150 | 0.716 | 0.410 | 24.5587 | ||||||