| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 11.3 | 33 | 1.7 | 6.3 | 26.3 | 1.7 | 5 | 33.3 | 3 | 3.7 | 81.8 | 3.7 | 1.7 | 5.3 | 0.7 | 2 | 3.7 | 4 | 5.7 | 0 | 0 | 16.3 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 34 | 99 | 5 | 19 | 26.3 | 5 | 15 | 33.3 | 9 | 11 | 81.8 | 11 | 5 | 16 | 2 | 6 | 11 | 12 | 17 | 0 | 0 | 49 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 13.7 | 40 | 2 | 7.7 | 26.3 | 2 | 6.1 | 33.3 | 3.6 | 4.4 | 81.8 | 4.4 | 2 | 6.5 | 0.8 | 2.4 | 4.4 | 4.8 | 6.9 | 0 | 0 | 19.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2017/2018 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A | 19 | 10 | 10.1192 | 24.3461 | 2.344 | 4.994 | 46.846.8 | 1.325 | 3.872 | 34.734.7 | 1.529 | 1.835 | 82.882.8 | 2.241 | 0.47 | 2.548 | 1.630 | 2.344 | 2.751 | 2.548 | 4.892 | 0.12 | 0.23 | 13.9265 | |||
| 1 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 19 | 10 | 10.1192 | 24.3461 | 2.344 | 4.994 | 46.846.8 | 1.325 | 3.872 | 34.734.7 | 1.529 | 1.835 | 82.882.8 | 2.241 | 0.47 | 2.548 | 1.630 | 2.344 | 2.751 | 2.548 | 4.892 | 0.12 | 0.23 | 13.9265 | ||||
| Összesítés | 19 | 10 | 10.1192 | 24.3461 | 2.344 | 4.994 | 46.846.8 | 1.325 | 3.872 | 34.734.7 | 1.529 | 1.835 | 82.882.8 | 2.241 | 0.47 | 2.548 | 1.630 | 2.344 | 2.751 | 2.548 | 4.892 | 0.12 | 0.23 | 13.9265 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A csoport 1-8. | 7 | 4 | 963 | 26182 | 1.611 | 4.129 | 37.937.9 | 1.39 | 4.330 | 3030 | 214 | 2.316 | 87.587.5 | 214 | 0.75 | 2.719 | 0.96 | 2.618 | 2.316 | 214 | 3.726 | 00 | 0.64 | 9.969 | |||
| 1 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 7 | 4 | 963 | 26182 | 1.611 | 4.129 | 37.937.9 | 1.39 | 4.330 | 3030 | 214 | 2.316 | 87.587.5 | 214 | 0.75 | 2.719 | 0.96 | 2.618 | 2.316 | 214 | 3.726 | 00 | 0.64 | 9.969 | ||||
| Összesítés | 7 | 4 | 963 | 26182 | 1.611 | 4.129 | 37.937.9 | 1.39 | 4.330 | 3030 | 214 | 2.316 | 87.587.5 | 214 | 0.75 | 2.719 | 0.96 | 2.618 | 2.316 | 214 | 3.726 | 00 | 0.64 | 9.969 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2017/2018 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A / Női NB I. A csoport 1-8. | 26 | 14 | 9.8255 | 24.7643 | 2.155 | 4.7123 | 44.744.7 | 1.334 | 3.9102 | 33.333.3 | 1.743 | 251 | 84.384.3 | 2.155 | 0.512 | 2.667 | 1.436 | 2.462 | 2.667 | 2.462 | 4.5118 | 0.12 | 0.37 | 12.8334 | |||
| 1 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 26 | 14 | 9.8255 | 24.7643 | 2.155 | 4.7123 | 44.744.7 | 1.334 | 3.9102 | 33.333.3 | 1.743 | 251 | 84.384.3 | 2.155 | 0.512 | 2.667 | 1.436 | 2.462 | 2.667 | 2.462 | 4.5118 | 0.12 | 0.37 | 12.8334 | ||||
| Összesítés | 26 | 14 | 9.8255 | 24.7643 | 2.155 | 4.7123 | 44.744.7 | 1.334 | 3.9102 | 33.333.3 | 1.743 | 251 | 84.384.3 | 2.155 | 0.512 | 2.667 | 1.436 | 2.462 | 2.667 | 2.462 | 4.5118 | 0.12 | 0.37 | 12.8334 | ||||||