| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 9.8 | 30.5 | 2.3 | 6.3 | 36.8 | 1.2 | 5.5 | 21.2 | 1.7 | 2 | 83.4 | 4 | 1.3 | 5.3 | 1.2 | 3.8 | 3.5 | 4.3 | 3.8 | 0 | 0.3 | 12 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 59 | 183 | 14 | 38 | 36.8 | 7 | 33 | 21.2 | 10 | 12 | 83.4 | 24 | 8 | 32 | 7 | 23 | 21 | 26 | 23 | 0 | 2 | 72 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 12.9 | 40 | 3.1 | 8.3 | 36.8 | 1.5 | 7.2 | 21.2 | 2.2 | 2.6 | 83.4 | 5.2 | 1.7 | 7 | 1.5 | 5 | 4.6 | 5.7 | 5 | 0 | 0.4 | 15.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2016/2017 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A | 19 | 19 | 13.2251 | 34.3651 | 2.548 | 8.2156 | 30.830.8 | 1.732 | 6.1116 | 27.627.6 | 3.159 | 3.974 | 79.779.7 | 5.3100 | 119 | 6.3119 | 1.936 | 4.381 | 2.751 | 4.993 | 5.9112 | 0.24 | 0.510 | 17.2327 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 19 | 19 | 13.2251 | 34.3651 | 2.548 | 8.2156 | 30.830.8 | 1.732 | 6.1116 | 27.627.6 | 3.159 | 3.974 | 79.779.7 | 5.3100 | 119 | 6.3119 | 1.936 | 4.381 | 2.751 | 4.993 | 5.9112 | 0.24 | 0.510 | 17.2327 | ||||
| Összesítés | 19 | 19 | 13.2251 | 34.3651 | 2.548 | 8.2156 | 30.830.8 | 1.732 | 6.1116 | 27.627.6 | 3.159 | 3.974 | 79.779.7 | 5.3100 | 119 | 6.3119 | 1.936 | 4.381 | 2.751 | 4.993 | 5.9112 | 0.24 | 0.510 | 17.2327 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport 1-8. | 6 | 6 | 9.859 | 30.5183 | 2.314 | 6.338 | 36.836.8 | 1.27 | 5.533 | 21.221.2 | 1.710 | 212 | 83.483.4 | 424 | 1.38 | 5.332 | 1.27 | 3.823 | 3.521 | 4.326 | 3.823 | 00 | 0.32 | 1272 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 6 | 6 | 9.859 | 30.5183 | 2.314 | 6.338 | 36.836.8 | 1.27 | 5.533 | 21.221.2 | 1.710 | 212 | 83.483.4 | 424 | 1.38 | 5.332 | 1.27 | 3.823 | 3.521 | 4.326 | 3.823 | 00 | 0.32 | 1272 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 9.859 | 30.5183 | 2.314 | 6.338 | 36.836.8 | 1.27 | 5.533 | 21.221.2 | 1.710 | 212 | 83.483.4 | 424 | 1.38 | 5.332 | 1.27 | 3.823 | 3.521 | 4.326 | 3.823 | 00 | 0.32 | 1272 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Vasas Akadémia | Magyar Kupa, Női | 1 | 1 | 1515 | 3636 | 33 | 88 | 37.537.5 | 33 | 88 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 55 | 11 | 33 | 66 | 00 | 00 | 1313 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 1 | 1 | 1515 | 3636 | 33 | 88 | 37.537.5 | 33 | 88 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 55 | 11 | 33 | 66 | 00 | 00 | 1313 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1515 | 3636 | 33 | 88 | 37.537.5 | 33 | 88 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 55 | 11 | 33 | 66 | 00 | 00 | 1313 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A / Női NB I. A csoport 1-8. / Magyar Kupa, Női | 26 | 26 | 12.5325 | 33.5870 | 2.565 | 7.8202 | 32.232.2 | 1.642 | 6157 | 26.826.8 | 2.769 | 3.386 | 80.280.2 | 4.8125 | 1.128 | 5.9153 | 1.745 | 4.2109 | 2.873 | 4.7122 | 5.4141 | 0.24 | 0.512 | 15.8412 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 26 | 26 | 12.5325 | 33.5870 | 2.565 | 7.8202 | 32.232.2 | 1.642 | 6157 | 26.826.8 | 2.769 | 3.386 | 80.280.2 | 4.8125 | 1.128 | 5.9153 | 1.745 | 4.2109 | 2.873 | 4.7122 | 5.4141 | 0.24 | 0.512 | 15.8412 | ||||
| Összesítés | 26 | 26 | 12.5325 | 33.5870 | 2.565 | 7.8202 | 32.232.2 | 1.642 | 6157 | 26.826.8 | 2.769 | 3.386 | 80.280.2 | 4.8125 | 1.128 | 5.9153 | 1.745 | 4.2109 | 2.873 | 4.7122 | 5.4141 | 0.24 | 0.512 | 15.8412 | ||||||