| Box score | Amatőr Női NB, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 14.7 | 35 | 3.5 | 8.8 | 39.6 | 1.3 | 7.5 | 17.8 | 3.7 | 5 | 73.3 | 3.2 | 0.2 | 3.3 | 1.8 | 3.2 | 1.8 | 5.2 | 4.2 | 0 | 0 | 13.2 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 88 | 210 | 21 | 53 | 39.6 | 8 | 45 | 17.8 | 22 | 30 | 73.3 | 19 | 1 | 20 | 11 | 19 | 11 | 31 | 25 | 0 | 0 | 79 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 16.8 | 40 | 4 | 10.1 | 39.6 | 1.5 | 8.6 | 17.8 | 4.2 | 5.7 | 73.3 | 3.6 | 0.2 | 3.8 | 2.1 | 3.6 | 2.1 | 5.9 | 4.8 | 0 | 0 | 15 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2016/2017 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Tatabányai KC | Amatőr Női NB Nyugat | 19 | 14 | 12.3234 | 31.6601 | 2.241 | 6114 | 3636 | 2.242 | 6.4122 | 34.434.4 | 1.426 | 2.445 | 57.857.8 | 3.159 | 0.713 | 3.872 | 2.548 | 1.937 | 1.937 | 3.159 | 3.159 | 00 | 0.47 | 13.8263 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabányai KC | 19 | 14 | 12.3234 | 31.6601 | 2.241 | 6114 | 3636 | 2.242 | 6.4122 | 34.434.4 | 1.426 | 2.445 | 57.857.8 | 3.159 | 0.713 | 3.872 | 2.548 | 1.937 | 1.937 | 3.159 | 3.159 | 00 | 0.47 | 13.8263 | ||||
| Összesítés | 19 | 14 | 12.3234 | 31.6601 | 2.241 | 6114 | 3636 | 2.242 | 6.4122 | 34.434.4 | 1.426 | 2.445 | 57.857.8 | 3.159 | 0.713 | 3.872 | 2.548 | 1.937 | 1.937 | 3.159 | 3.159 | 00 | 0.47 | 13.8263 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Tatabányai KC | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 6 | 6 | 14.788 | 35210 | 3.521 | 8.853 | 39.639.6 | 1.38 | 7.545 | 17.817.8 | 3.722 | 530 | 73.373.3 | 3.219 | 0.21 | 3.320 | 1.811 | 3.219 | 1.811 | 5.231 | 4.225 | 00 | 00 | 13.279 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabányai KC | 6 | 6 | 14.788 | 35210 | 3.521 | 8.853 | 39.639.6 | 1.38 | 7.545 | 17.817.8 | 3.722 | 530 | 73.373.3 | 3.219 | 0.21 | 3.320 | 1.811 | 3.219 | 1.811 | 5.231 | 4.225 | 00 | 00 | 13.279 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 14.788 | 35210 | 3.521 | 8.853 | 39.639.6 | 1.38 | 7.545 | 17.817.8 | 3.722 | 530 | 73.373.3 | 3.219 | 0.21 | 3.320 | 1.811 | 3.219 | 1.811 | 5.231 | 4.225 | 00 | 00 | 13.279 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Tatabányai KC | Amatőr Női NB Nyugat / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 25 | 20 | 12.9322 | 32.4811 | 2.562 | 6.7167 | 37.137.1 | 250 | 6.7167 | 29.929.9 | 1.948 | 375 | 6464 | 3.178 | 0.614 | 3.792 | 2.459 | 2.256 | 1.948 | 3.690 | 3.484 | 00 | 0.37 | 13.7342 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabányai KC | 25 | 20 | 12.9322 | 32.4811 | 2.562 | 6.7167 | 37.137.1 | 250 | 6.7167 | 29.929.9 | 1.948 | 375 | 6464 | 3.178 | 0.614 | 3.792 | 2.459 | 2.256 | 1.948 | 3.690 | 3.484 | 00 | 0.37 | 13.7342 | ||||
| Összesítés | 25 | 20 | 12.9322 | 32.4811 | 2.562 | 6.7167 | 37.137.1 | 250 | 6.7167 | 29.929.9 | 1.948 | 375 | 6464 | 3.178 | 0.614 | 3.792 | 2.459 | 2.256 | 1.948 | 3.690 | 3.484 | 00 | 0.37 | 13.7342 | ||||||