| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2016/2017 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Vasas Akadémia | Amatőr Női NB Kelet | 7 | 0 | 321 | 14.3100 | 1.39 | 5.136 | 2525 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 0.75 | 60.160.1 | 2.719 | 1.611 | 4.330 | 0.43 | 1.712 | 1.18 | 1.39 | 0.43 | 0.11 | 0.11 | 3.625 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 7 | 0 | 321 | 14.3100 | 1.39 | 5.136 | 2525 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 0.75 | 60.160.1 | 2.719 | 1.611 | 4.330 | 0.43 | 1.712 | 1.18 | 1.39 | 0.43 | 0.11 | 0.11 | 3.625 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 321 | 14.3100 | 1.39 | 5.136 | 2525 | 00 | 0.11 | 00 | 0.43 | 0.75 | 60.160.1 | 2.719 | 1.611 | 4.330 | 0.43 | 1.712 | 1.18 | 1.39 | 0.43 | 0.11 | 0.11 | 3.625 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Vasas Akadémia | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 3 | 0 | 412 | 1442 | 26 | 412 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.75 | 13 | 2.78 | 1.34 | 1.34 | 1.34 | 13 | 0.31 | 13 | 00 | 5.717 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 3 | 0 | 412 | 1442 | 26 | 412 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.75 | 13 | 2.78 | 1.34 | 1.34 | 1.34 | 13 | 0.31 | 13 | 00 | 5.717 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 412 | 1442 | 26 | 412 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 00 | 1.75 | 13 | 2.78 | 1.34 | 1.34 | 1.34 | 13 | 0.31 | 13 | 00 | 5.717 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2016/2017 |
|
Vasas Akadémia | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 10 | 0 | 3.333 | 14.2142 | 1.515 | 4.848 | 31.331.3 | 00 | 0.11 | 00 | 0.33 | 0.99 | 33.433.4 | 2.424 | 1.414 | 3.838 | 0.77 | 1.616 | 1.212 | 1.212 | 0.44 | 0.44 | 0.11 | 4.242 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 10 | 0 | 3.333 | 14.2142 | 1.515 | 4.848 | 31.331.3 | 00 | 0.11 | 00 | 0.33 | 0.99 | 33.433.4 | 2.424 | 1.414 | 3.838 | 0.77 | 1.616 | 1.212 | 1.212 | 0.44 | 0.44 | 0.11 | 4.242 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 3.333 | 14.2142 | 1.515 | 4.848 | 31.331.3 | 00 | 0.11 | 00 | 0.33 | 0.99 | 33.433.4 | 2.424 | 1.414 | 3.838 | 0.77 | 1.616 | 1.212 | 1.212 | 0.44 | 0.44 | 0.11 | 4.242 | ||||||