| Box score | Amatőr Női NB Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 0.7 | 8 | 0.3 | 1 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0.3 | 1.3 | 0.2 | 0.7 | 1.2 | 0.3 | 0.2 | 0 | 0.3 | 1.3 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 4 | 48 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 8 | 1 | 4 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2 | 8 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 3.3 | 40 | 1.7 | 5 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1.7 | 6.7 | 0.8 | 3.3 | 5.8 | 1.7 | 0.8 | 0 | 1.7 | 6.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2015/2016 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB Nyugat | 7 | 0 | 0.64 | 749 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.96 | 0.32 | 1.18 | 0.11 | 0.64 | 1.18 | 0.32 | 0.11 | 00 | 0.32 | 1.18 | |||
| 2018/2019 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 0 | 230 | 12.6189 | 0.711 | 1.624 | 45.845.8 | 00 | 00 | 00 | 0.58 | 0.711 | 72.772.7 | 1.421 | 0.69 | 230 | 1.116 | 1.421 | 2.436 | 0.812 | 0.12 | 0.11 | 0.34 | 3.654 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 22 | 0 | 1.334 | 9.8238 | 0.513 | 1.230 | 41.543.3 | 00 | 00 | 00 | 0.38 | 0.411 | 72.772.7 | 1.127 | 0.411 | 1.638 | 0.617 | 125 | 1.844 | 0.514 | 0.13 | 01 | 0.36 | 2.462 | ||||
| Összesítés | 22 | 0 | 1.334 | 9.8238 | 0.513 | 1.230 | 41.543.3 | 00 | 00 | 00 | 0.38 | 0.411 | 72.772.7 | 1.127 | 0.411 | 1.638 | 0.617 | 125 | 1.844 | 0.514 | 0.13 | 01 | 0.36 | 2.462 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB Nyugat | 7 | 0 | 0.64 | 749 | 0.32 | 0.96 | 33.433.4 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.96 | 0.32 | 1.18 | 0.11 | 0.64 | 1.18 | 0.32 | 0.11 | 00 | 0.32 | 1.18 | |||
| 2018/2019 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 0 | 230 | 12.6189 | 0.711 | 1.624 | 45.845.8 | 00 | 00 | 00 | 0.58 | 0.711 | 72.772.7 | 1.421 | 0.69 | 230 | 1.116 | 1.421 | 2.436 | 0.812 | 0.12 | 0.11 | 0.34 | 3.654 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 22 | 0 | 1.334 | 9.8238 | 0.513 | 1.230 | 41.543.3 | 00 | 00 | 00 | 0.38 | 0.411 | 72.772.7 | 1.127 | 0.411 | 1.638 | 0.617 | 125 | 1.844 | 0.514 | 0.13 | 01 | 0.36 | 2.462 | ||||
| Összesítés | 22 | 0 | 1.334 | 9.8238 | 0.513 | 1.230 | 41.543.3 | 00 | 00 | 00 | 0.38 | 0.411 | 72.772.7 | 1.127 | 0.411 | 1.638 | 0.617 | 125 | 1.844 | 0.514 | 0.13 | 01 | 0.36 | 2.462 | ||||||