| Box score | Magyar Kupa, Férfi | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 14.7 | 30.7 | 2 | 4.3 | 46.2 | 3 | 6.3 | 47.4 | 1.7 | 2.7 | 62.5 | 3 | 0 | 3 | 0.3 | 2.3 | 3.3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 17 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 44 | 92 | 6 | 13 | 46.2 | 9 | 19 | 47.4 | 5 | 8 | 62.5 | 9 | 0 | 9 | 1 | 7 | 10 | 15 | 9 | 0 | 0 | 51 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 19.1 | 40 | 2.6 | 5.7 | 46.2 | 3.9 | 8.3 | 47.4 | 2.2 | 3.5 | 62.5 | 3.9 | 0 | 3.9 | 0.4 | 3 | 4.3 | 6.5 | 3.9 | 0 | 0 | 22.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Férfi | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Férfi | |
|---|---|---|
| Zónák | 2015/2016 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Férfi | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A | 11 | 4 | 8.695 | 23.9263 | 2.932 | 5.864 | 5050 | 0.55 | 1.921 | 23.823.8 | 1.516 | 1.719 | 84.384.3 | 2.426 | 0.56 | 2.932 | 0.910 | 2.426 | 222 | 2.831 | 2.730 | 00 | 0.44 | 11121 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 11 | 4 | 8.695 | 23.9263 | 2.932 | 5.864 | 5050 | 0.55 | 1.921 | 23.823.8 | 1.516 | 1.719 | 84.384.3 | 2.426 | 0.56 | 2.932 | 0.910 | 2.426 | 222 | 2.831 | 2.730 | 00 | 0.44 | 11121 | ||||
| Összesítés | 11 | 4 | 8.695 | 23.9263 | 2.932 | 5.864 | 5050 | 0.55 | 1.921 | 23.823.8 | 1.516 | 1.719 | 84.384.3 | 2.426 | 0.56 | 2.932 | 0.910 | 2.426 | 222 | 2.831 | 2.730 | 00 | 0.44 | 11121 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, Középszakasz, Felsőház | 7 | 7 | 5.941 | 26.3184 | 1.712 | 4.330 | 4040 | 0.64 | 2.417 | 23.523.5 | 0.75 | 0.96 | 83.383.3 | 1.913 | 0.11 | 214 | 1.18 | 1.611 | 321 | 1.913 | 4.129 | 00 | 0.11 | 8.962 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 7 | 7 | 5.941 | 26.3184 | 1.712 | 4.330 | 4040 | 0.64 | 2.417 | 23.523.5 | 0.75 | 0.96 | 83.383.3 | 1.913 | 0.11 | 214 | 1.18 | 1.611 | 321 | 1.913 | 4.129 | 00 | 0.11 | 8.962 | ||||
| Összesítés | 7 | 7 | 5.941 | 26.3184 | 1.712 | 4.330 | 4040 | 0.64 | 2.417 | 23.523.5 | 0.75 | 0.96 | 83.383.3 | 1.913 | 0.11 | 214 | 1.18 | 1.611 | 321 | 1.913 | 4.129 | 00 | 0.11 | 8.962 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 4 | 3.815 | 23.594 | 1.35 | 4.317 | 29.429.4 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.39 | 0.31 | 2.510 | 0.83 | 1.56 | 2.39 | 2.510 | 4.518 | 0.31 | 0.31 | 8.333 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 4 | 4 | 3.815 | 23.594 | 1.35 | 4.317 | 29.429.4 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.39 | 0.31 | 2.510 | 0.83 | 1.56 | 2.39 | 2.510 | 4.518 | 0.31 | 0.31 | 8.333 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 3.815 | 23.594 | 1.35 | 4.317 | 29.429.4 | 0.31 | 1.87 | 14.314.3 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 2.39 | 0.31 | 2.510 | 0.83 | 1.56 | 2.39 | 2.510 | 4.518 | 0.31 | 0.31 | 8.333 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 0 | 14.744 | 30.792 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 39 | 6.319 | 47.447.4 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 39 | 00 | 39 | 0.31 | 2.37 | 3.310 | 515 | 39 | 00 | 00 | 1751 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 0 | 14.744 | 30.792 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 39 | 6.319 | 47.447.4 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 39 | 00 | 39 | 0.31 | 2.37 | 3.310 | 515 | 39 | 00 | 00 | 1751 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 14.744 | 30.792 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 39 | 6.319 | 47.447.4 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 39 | 00 | 39 | 0.31 | 2.37 | 3.310 | 515 | 39 | 00 | 00 | 1751 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2015/2016 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, Középszakasz, Felsőház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 25 | 15 | 7.8195 | 25.3633 | 2.255 | 5124 | 44.444.4 | 0.819 | 2.664 | 29.729.7 | 1.128 | 1.435 | 8080 | 2.357 | 0.38 | 2.665 | 0.922 | 250 | 2.562 | 2.869 | 3.486 | 01 | 0.26 | 10.7267 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 25 | 15 | 7.8195 | 25.3633 | 2.255 | 5124 | 44.444.4 | 0.819 | 2.664 | 29.729.7 | 1.128 | 1.435 | 8080 | 2.357 | 0.38 | 2.665 | 0.922 | 250 | 2.562 | 2.869 | 3.486 | 01 | 0.26 | 10.7267 | ||||
| Összesítés | 25 | 15 | 7.8195 | 25.3633 | 2.255 | 5124 | 44.444.4 | 0.819 | 2.664 | 29.729.7 | 1.128 | 1.435 | 8080 | 2.357 | 0.38 | 2.665 | 0.922 | 250 | 2.562 | 2.869 | 3.486 | 01 | 0.26 | 10.7267 | ||||||