| Box score | Amatőr Női NB Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 15 | 10 | 3.3 | 15.9 | 1.1 | 2.5 | 43.2 | 0 | 0.1 | 0 | 1.1 | 1.4 | 80.9 | 3.3 | 2.9 | 6.2 | 1.1 | 1.1 | 1.3 | 1.6 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 10.1 | |||||||||
| Total | 15 | 10 | 49 | 238 | 16 | 37 | 43.2 | 0 | 1 | 0 | 17 | 21 | 80.9 | 49 | 44 | 93 | 17 | 16 | 20 | 24 | 9 | 1 | 1 | 151 | |||||||||
| 40 perc | 15 | 10 | 8.2 | 40 | 2.7 | 6.2 | 43.2 | 0 | 0.2 | 0 | 2.9 | 3.5 | 80.9 | 8.2 | 7.4 | 15.6 | 2.9 | 2.7 | 3.4 | 4 | 1.5 | 0.2 | 0.2 | 25.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2014/2015 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2014/2015 |
|
SZOESE-Sportiskola | Amatőr Női NB Nyugat | 15 | 10 | 3.349 | 15.9238 | 1.116 | 2.537 | 43.343.3 | 00 | 0.11 | 00 | 1.117 | 1.421 | 80.980.9 | 3.349 | 2.944 | 6.293 | 1.117 | 1.116 | 1.320 | 1.624 | 0.69 | 0.11 | 0.11 | 10.1151 | |||
| 1 szezon |
|
SZOESE-Sportiskola | 15 | 10 | 3.349 | 15.9238 | 1.116 | 2.537 | 43.343.3 | 00 | 0.11 | 00 | 1.117 | 1.421 | 80.980.9 | 3.349 | 2.944 | 6.293 | 1.117 | 1.116 | 1.320 | 1.624 | 0.69 | 0.11 | 0.11 | 10.1151 | ||||
| Összesítés | 15 | 10 | 3.349 | 15.9238 | 1.116 | 2.537 | 43.343.3 | 00 | 0.11 | 00 | 1.117 | 1.421 | 80.980.9 | 3.349 | 2.944 | 6.293 | 1.117 | 1.116 | 1.320 | 1.624 | 0.69 | 0.11 | 0.11 | 10.1151 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2014/2015 |
|
SZOESE-Sportiskola | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 9 | 6 | 1.312 | 19.4175 | 0.65 | 2.422 | 22.722.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 2.220 | 1.614 | 3.834 | 0.33 | 2.119 | 2.220 | 0.98 | 0.65 | 00 | 0.11 | 2.321 | |||
| 1 szezon |
|
SZOESE-Sportiskola | 9 | 6 | 1.312 | 19.4175 | 0.65 | 2.422 | 22.722.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 2.220 | 1.614 | 3.834 | 0.33 | 2.119 | 2.220 | 0.98 | 0.65 | 00 | 0.11 | 2.321 | ||||
| Összesítés | 9 | 6 | 1.312 | 19.4175 | 0.65 | 2.422 | 22.722.7 | 00 | 0.11 | 00 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 2.220 | 1.614 | 3.834 | 0.33 | 2.119 | 2.220 | 0.98 | 0.65 | 00 | 0.11 | 2.321 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2014/2015 |
|
SZOESE-Sportiskola | Amatőr Női NB Nyugat / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 24 | 16 | 2.561 | 17.2413 | 0.921 | 2.559 | 35.635.6 | 00 | 0.12 | 00 | 0.819 | 1.127 | 70.370.3 | 2.969 | 2.458 | 5.3127 | 0.820 | 1.535 | 1.740 | 1.332 | 0.614 | 01 | 0.12 | 7.2172 | |||
| 1 szezon |
|
SZOESE-Sportiskola | 24 | 16 | 2.561 | 17.2413 | 0.921 | 2.559 | 35.635.6 | 00 | 0.12 | 00 | 0.819 | 1.127 | 70.370.3 | 2.969 | 2.458 | 5.3127 | 0.820 | 1.535 | 1.740 | 1.332 | 0.614 | 01 | 0.12 | 7.2172 | ||||
| Összesítés | 24 | 16 | 2.561 | 17.2413 | 0.921 | 2.559 | 35.635.6 | 00 | 0.12 | 00 | 0.819 | 1.127 | 70.370.3 | 2.969 | 2.458 | 5.3127 | 0.820 | 1.535 | 1.740 | 1.332 | 0.614 | 01 | 0.12 | 7.2172 | ||||||