| Box score | Amatőr Női NB Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 15 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 15 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 5.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.3 | 2.7 | 8 | 2.7 | 0 | 2.7 | 2.7 | 0 | 0 | 0 | 8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2014/2015 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2012/2013 |
|
UNI Gyor II. | Amatőr Női NB Nyugat | 20 | 20 | 7.1142 | 29.7594 | 1.529 | 4.793 | 31.231.2 | 0.714 | 2.345 | 31.131.1 | 2.142 | 2.958 | 72.472.4 | 3.977 | 0.917 | 4.794 | 2.141 | 3.875 | 3.365 | 2.856 | 1.224 | 0.23 | 0.36 | 8.7174 | |||
| 2014/2015 |
|
MAFC | Amatőr Női NB Nyugat | 1 | 0 | 00 | 1515 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 17 | 13.8235 | 32.8558 | 585 | 12.6215 | 39.539.5 | 0.23 | 0.916 | 18.718.7 | 3.356 | 5.491 | 61.561.5 | 10.6180 | 351 | 13.6231 | 2.441 | 4.679 | 3.763 | 4.678 | 2.542 | 0.35 | 0.611 | 22.1375 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 77 | 2525 | 33 | 1111 | 27.327.3 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 66 | 1010 | 22 | 33 | 22 | 11 | 55 | 00 | 00 | 1313 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Gyor II. | 20 | 20 | 7.1142 | 29.7594 | 1.529 | 4.793 | 31.231.2 | 0.714 | 2.345 | 31.131.1 | 2.142 | 2.958 | 72.472.4 | 3.977 | 0.917 | 4.794 | 2.141 | 3.875 | 3.365 | 2.856 | 1.224 | 0.23 | 0.36 | 8.7174 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 1 | 0 | 00 | 1515 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 33 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 18 | 17 | 10.4242 | 28.9583 | 488 | 11.8226 | 33.838.9 | 0.13 | 0.516 | 18.718.7 | 2.157 | 3.793 | 58.461.3 | 7.3184 | 4.557 | 11.8241 | 2.243 | 3.882 | 2.965 | 2.879 | 3.747 | 0.15 | 0.311 | 17.5388 | ||||
| Összesítés | 39 | 37 | 7384 | 25.61192 | 2.4117 | 7.6321 | 31.236.4 | 0.217 | 0.861 | 27.527.9 | 1.699 | 2.6151 | 62.465.6 | 5.1263 | 2.775 | 7.8338 | 1.985 | 2.8157 | 2.5131 | 2.3136 | 2.271 | 0.18 | 0.217 | 11.7565 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2012/2013 |
|
UNI Gyor II. | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 6 | 6 | 1060 | 33.3200 | 1.59 | 3.823 | 39.139.1 | 1.38 | 4.829 | 27.627.6 | 318 | 3.722 | 81.881.8 | 3.219 | 1.27 | 4.326 | 1.59 | 2.213 | 318 | 318 | 16 | 00 | 0.21 | 11.267 | |||
| 2014/2015 |
|
MAFC | Amatőr Női NB, 9-16. helyért | 4 | 0 | 4.317 | 14.859 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 00 | 0.31 | 00 | 1.35 | 2.510 | 5050 | 1.56 | 1.35 | 2.811 | 0.52 | 1.56 | 2.811 | 1.87 | 0.31 | 00 | 00 | 4.819 | |||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 3 | 3 | 1236 | 27.783 | 412 | 10.732 | 37.537.5 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 721 | 4.313 | 11.334 | 26 | 13 | 2.78 | 412 | 2.37 | 00 | 00 | 2163 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Gyor II. | 6 | 6 | 1060 | 33.3200 | 1.59 | 3.823 | 39.139.1 | 1.38 | 4.829 | 27.627.6 | 318 | 3.722 | 81.881.8 | 3.219 | 1.27 | 4.326 | 1.59 | 2.213 | 318 | 318 | 16 | 00 | 0.21 | 11.267 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 4 | 0 | 4.317 | 14.859 | 1.56 | 3.313 | 46.246.2 | 00 | 0.31 | 00 | 1.35 | 2.510 | 5050 | 1.56 | 1.35 | 2.811 | 0.52 | 1.56 | 2.811 | 1.87 | 0.31 | 00 | 00 | 4.819 | ||||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 3 | 3 | 1236 | 27.783 | 412 | 10.732 | 37.537.5 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 39 | 5.316 | 56.356.3 | 721 | 4.313 | 11.334 | 26 | 13 | 2.78 | 412 | 2.37 | 00 | 00 | 2163 | ||||
| Összesítés | 13 | 9 | 8.8113 | 25.3342 | 2.327 | 5.968 | 39.439.7 | 0.69 | 233 | 27.427.3 | 2.432 | 3.848 | 6366.7 | 3.946 | 2.325 | 6.171 | 1.317 | 1.622 | 2.837 | 2.937 | 1.214 | 00 | 0.11 | 12.3149 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1010 | 3535 | 44 | 1111 | 36.436.4 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 1010 | 33 | 1313 | 44 | 44 | 33 | 22 | 11 | 00 | 00 | 1818 | |||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 1 | 1 | 1010 | 3535 | 44 | 1111 | 36.436.4 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 1010 | 33 | 1313 | 44 | 44 | 33 | 22 | 11 | 00 | 00 | 1818 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1010 | 3535 | 44 | 1111 | 36.436.4 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 1010 | 33 | 1313 | 44 | 44 | 33 | 22 | 11 | 00 | 00 | 1818 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2012/2013 |
|
UNI Gyor II. | Amatőr Női NB Nyugat / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 26 | 26 | 7.8202 | 30.5794 | 1.538 | 4.5116 | 32.832.8 | 0.822 | 2.874 | 29.729.7 | 2.360 | 3.180 | 7575 | 3.796 | 0.924 | 4.6120 | 1.950 | 3.488 | 3.283 | 2.874 | 1.230 | 0.13 | 0.37 | 9.3241 | |||
| 2014/2015 |
|
MAFC | Amatőr Női NB Nyugat / Amatőr Női NB, 9-16. helyért | 5 | 0 | 3.417 | 14.874 | 1.26 | 315 | 4040 | 00 | 0.21 | 00 | 15 | 210 | 5050 | 1.68 | 1.26 | 2.814 | 0.63 | 1.26 | 2.412 | 1.68 | 0.21 | 00 | 00 | 4.422 | |||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 21 | 13.4281 | 32.2676 | 4.8101 | 12.3258 | 39.139.1 | 0.24 | 120 | 2020 | 3.267 | 5.2109 | 61.561.5 | 10211 | 3.267 | 13.2278 | 2.451 | 4.186 | 3.574 | 4.492 | 2.450 | 0.25 | 0.511 | 21.7456 | |||
| 2026/2027 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Fehér | 1 | 0 | 77 | 2525 | 33 | 1111 | 27.327.3 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 66 | 1010 | 22 | 33 | 22 | 11 | 55 | 00 | 00 | 1313 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Gyor II. | 26 | 26 | 7.8202 | 30.5794 | 1.538 | 4.5116 | 32.832.8 | 0.822 | 2.874 | 29.729.7 | 2.360 | 3.180 | 7575 | 3.796 | 0.924 | 4.6120 | 1.950 | 3.488 | 3.283 | 2.874 | 1.230 | 0.13 | 0.37 | 9.3241 | ||||
| 1 szezon |
|
MAFC | 5 | 0 | 3.417 | 14.874 | 1.26 | 315 | 4040 | 00 | 0.21 | 00 | 15 | 210 | 5050 | 1.68 | 1.26 | 2.814 | 0.63 | 1.26 | 2.412 | 1.68 | 0.21 | 00 | 00 | 4.422 | ||||
| 2 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 22 | 21 | 10.2288 | 28.6701 | 3.9104 | 11.6269 | 33.538.7 | 0.14 | 0.520 | 2020 | 2.168 | 3.6111 | 58.361.3 | 7215 | 4.673 | 11.6288 | 2.253 | 3.589 | 2.876 | 2.793 | 3.755 | 0.15 | 0.311 | 17.4469 | ||||
| Összesítés | 53 | 47 | 7.9507 | 25.61569 | 2.6148 | 7.7400 | 34.137 | 0.326 | 195 | 25.927.4 | 1.9133 | 3.1201 | 61.166.2 | 4.8319 | 2.8103 | 7.7422 | 1.7106 | 2.9183 | 2.8171 | 2.5175 | 2.286 | 0.18 | 0.218 | 12.1732 | ||||||