| Box score | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 2.3 | 17.7 | 1 | 3.3 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.7 | 49.9 | 1.3 | 1.3 | 2.7 | 0 | 2.3 | 2 | 0.7 | 0 | 0 | 0.3 | 0.7 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 7 | 53 | 3 | 10 | 30 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 49.9 | 4 | 4 | 8 | 0 | 7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 5.3 | 40 | 2.3 | 7.5 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 1.5 | 49.9 | 3 | 3 | 6 | 0 | 5.3 | 4.5 | 1.5 | 0 | 0 | 0.8 | 1.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2014/2015 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2014/2015 |
|
SZOESE-Sportiskola | Amatőr Női NB Nyugat | 2 | 0 | 24 | 816 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 1.53 | 3.57 | 0.51 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 714 | |||
| 2015/2016 |
|
Szombathelyi Egyetem | Amatőr Női NB Nyugat | 2 | 0 | 24 | 918 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 24 | 24 | 48 | 00 | 12 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 48 | |||
| 2 szezon |
|
Szombathelyi Egyetem | 4 | 0 | 28 | 8.534 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 28 | 1.87 | 3.815 | 0.31 | 0.52 | 14 | 0.83 | 0.31 | 00 | 00 | 5.522 | ||||
| Összesítés | 4 | 0 | 28 | 8.534 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 28 | 1.87 | 3.815 | 0.31 | 0.52 | 14 | 0.83 | 0.31 | 00 | 00 | 5.522 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2014/2015 |
|
SZOESE-Sportiskola | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 3 | 0 | 2.37 | 17.753 | 13 | 3.310 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 1.34 | 2.78 | 00 | 2.37 | 26 | 0.72 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | |||
| 1 szezon |
|
SZOESE-Sportiskola | 3 | 0 | 2.37 | 17.753 | 13 | 3.310 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 1.34 | 2.78 | 00 | 2.37 | 26 | 0.72 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 2.37 | 17.753 | 13 | 3.310 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 1.34 | 2.78 | 00 | 2.37 | 26 | 0.72 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2014/2015 |
|
SZOESE-Sportiskola | Amatőr Női NB Nyugat / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 5 | 0 | 2.211 | 13.869 | 15 | 2.412 | 41.741.7 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.42 | 49.949.9 | 1.68 | 1.47 | 315 | 0.21 | 1.47 | 1.68 | 0.63 | 0.21 | 00 | 0.21 | 3.216 | |||
| 2015/2016 |
|
Szombathelyi Egyetem | Amatőr Női NB Nyugat | 2 | 0 | 24 | 918 | 12 | 24 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 24 | 24 | 48 | 00 | 12 | 12 | 12 | 00 | 00 | 00 | 48 | |||
| 2 szezon |
|
Szombathelyi Egyetem | 7 | 0 | 2.115 | 11.487 | 17 | 2.216 | 45.543.8 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.74 | 14.325 | 1.812 | 1.711 | 3.523 | 0.11 | 1.29 | 1.310 | 0.85 | 0.11 | 00 | 0.11 | 3.624 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 2.115 | 11.487 | 17 | 2.216 | 45.543.8 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.74 | 14.325 | 1.812 | 1.711 | 3.523 | 0.11 | 1.29 | 1.310 | 0.85 | 0.11 | 00 | 0.11 | 3.624 | ||||||