| Box score | Férfi NB I. B Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 1 | 2.4 | 7.6 | 1 | 1.2 | 83.3 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.6 | 66.7 | 0.8 | 0.6 | 1.4 | 0.6 | 1.2 | 2.8 | 0.6 | 0 | 0 | 0 | 3.4 | |||||||||
| Total | 5 | 1 | 12 | 38 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 3 | 7 | 3 | 6 | 14 | 3 | 0 | 0 | 0 | 17 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 1 | 12.6 | 40 | 5.3 | 6.3 | 83.3 | 0 | 0 | 0 | 2.1 | 3.2 | 66.7 | 4.2 | 3.2 | 7.4 | 3.2 | 6.3 | 14.7 | 3.2 | 0 | 0 | 0 | 17.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2014/2015 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2014/2015 |
|
PVSK-Kronosz | Férfi NB I. B Nyugat | 5 | 1 | 2.412 | 7.638 | 15 | 1.26 | 83.383.3 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 0.84 | 0.63 | 1.47 | 0.63 | 1.26 | 2.814 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 3.417 | |||
| 2018/2019 |
|
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | Férfi NB I. B Piros | 25 | 0 | 2.972 | 10.2254 | 124 | 2.358 | 41.441.4 | 00 | 01 | 00 | 124 | 1.743 | 55.855.8 | 1.434 | 1.436 | 2.870 | 0.24 | 0.821 | 251 | 1.640 | 0.25 | 00 | 0.13 | 4.6116 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 8 | 7.582 | 16.9186 | 2.932 | 5.864 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 1.618 | 2.629 | 62.162.1 | 3.741 | 2.831 | 6.572 | 0.56 | 2.527 | 3.538 | 2.528 | 0.44 | 0.11 | 0.22 | 11.2123 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 20 | 9 | 6.1122 | 18.2364 | 2.243 | 4.998 | 43.943.9 | 00 | 00 | 00 | 1.836 | 2.754 | 66.766.7 | 3.569 | 2.550 | 6119 | 0.48 | 1.734 | 2.855 | 2.447 | 0.917 | 00 | 0.48 | 10.3206 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 1 | 618 | 19.358 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 13 | 1.34 | 7575 | 4.313 | 1.75 | 618 | 1.34 | 2.78 | 3.711 | 1.34 | 13 | 0.72 | 00 | 10.732 | |||
| 1 szezon |
|
PVSK-Kronosz | 5 | 1 | 2.412 | 7.638 | 15 | 1.26 | 83.383.3 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 0.84 | 0.63 | 1.47 | 0.63 | 1.26 | 2.814 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 3.417 | ||||
| 1 szezon |
|
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 25 | 0 | 2.972 | 10.2254 | 124 | 2.358 | 41.441.4 | 00 | 01 | 00 | 124 | 1.743 | 55.855.8 | 1.434 | 1.436 | 2.870 | 0.24 | 0.821 | 251 | 1.640 | 0.25 | 00 | 0.13 | 4.6116 | ||||
| 3 szezon |
|
PTE-PEAC | 34 | 18 | 6.5222 | 18.1608 | 2.481 | 5175 | 46.946.3 | 0.11 | 0.22 | 49.949.9 | 1.557 | 2.287 | 66.565.5 | 3.8123 | 2.386 | 6.2209 | 0.818 | 2.369 | 3.3104 | 2.179 | 0.724 | 0.33 | 0.210 | 10.7361 | ||||
| Összesítés | 64 | 19 | 5306 | 14.4900 | 1.8110 | 3.7239 | 48.646 | 0.11 | 0.13 | 47.133.3 | 1.283 | 1.8133 | 64.562.4 | 2.7161 | 1.8125 | 4.5286 | 0.625 | 1.896 | 2.9169 | 1.7122 | 0.529 | 0.23 | 0.113 | 8494 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 3 | 1 | 927 | 19.358 | 412 | 4.714 | 85.785.7 | 00 | 00 | 00 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 39 | 26 | 515 | 00 | 26 | 1.75 | 2.37 | 00 | 00 | 00 | 12.337 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 4 | 2 | 1768 | 2392 | 6.325 | 9.839 | 64.164.1 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 3.815 | 6.827 | 55.655.6 | 4.819 | 3.313 | 832 | 14 | 14 | 28 | 520 | 0.52 | 00 | 0.31 | 2496 | |||
| 2 szezon |
|
PTE-PEAC | 7 | 3 | 1395 | 21.2150 | 5.137 | 7.253 | 71.169.8 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 2.418 | 4.534 | 52.352.9 | 3.928 | 2.619 | 6.547 | 0.54 | 1.510 | 1.813 | 3.727 | 0.32 | 00 | 0.11 | 18.2133 | ||||
| Összesítés | 7 | 3 | 1395 | 21.2150 | 5.137 | 7.253 | 71.169.8 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 2.418 | 4.534 | 52.352.9 | 3.928 | 2.619 | 6.547 | 0.54 | 1.510 | 1.813 | 3.727 | 0.32 | 00 | 0.11 | 18.2133 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2014/2015 |
|
PVSK-Kronosz | Férfi NB I. B Nyugat | 5 | 1 | 2.412 | 7.638 | 15 | 1.26 | 83.383.3 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 0.84 | 0.63 | 1.47 | 0.63 | 1.26 | 2.814 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 3.417 | |||
| 2018/2019 |
|
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | Férfi NB I. B Piros | 25 | 0 | 2.972 | 10.2254 | 124 | 2.358 | 41.441.4 | 00 | 01 | 00 | 124 | 1.743 | 55.855.8 | 1.434 | 1.436 | 2.870 | 0.24 | 0.821 | 251 | 1.640 | 0.25 | 00 | 0.13 | 4.6116 | |||
| 2024/2025 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 14 | 9 | 7.8109 | 17.4244 | 3.144 | 5.678 | 56.456.4 | 00 | 00 | 00 | 1.521 | 2.636 | 58.358.3 | 3.650 | 2.637 | 6.287 | 0.46 | 2.433 | 3.143 | 2.535 | 0.34 | 0.11 | 0.12 | 11.4160 | |||
| 2025/2026 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-12. helyért | 24 | 11 | 7.9190 | 19456 | 2.868 | 5.7137 | 49.649.6 | 01 | 01 | 100100 | 2.151 | 3.481 | 6363 | 3.788 | 2.663 | 6.3151 | 0.512 | 1.638 | 2.663 | 2.867 | 0.819 | 00 | 0.49 | 12.6302 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 1 | 618 | 19.358 | 26 | 4.313 | 46.246.2 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 13 | 1.34 | 7575 | 4.313 | 1.75 | 618 | 1.34 | 2.78 | 3.711 | 1.34 | 13 | 0.72 | 00 | 10.732 | |||
| 1 szezon |
|
PVSK-Kronosz | 5 | 1 | 2.412 | 7.638 | 15 | 1.26 | 83.383.3 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 0.84 | 0.63 | 1.47 | 0.63 | 1.26 | 2.814 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 3.417 | ||||
| 1 szezon |
|
Knipl Kft. Bonyhádi KSE | 25 | 0 | 2.972 | 10.2254 | 124 | 2.358 | 41.441.4 | 00 | 01 | 00 | 124 | 1.743 | 55.855.8 | 1.434 | 1.436 | 2.870 | 0.24 | 0.821 | 251 | 1.640 | 0.25 | 00 | 0.13 | 4.6116 | ||||
| 3 szezon |
|
PTE-PEAC | 41 | 21 | 7.2317 | 18.6758 | 2.7118 | 5.2228 | 51.151.8 | 0.12 | 0.23 | 52.966.6 | 1.575 | 2.4121 | 63.562 | 3.9151 | 2.3105 | 6.2256 | 0.822 | 2.279 | 3.1117 | 2.2106 | 0.726 | 0.23 | 0.211 | 11.6494 | ||||
| Összesítés | 71 | 22 | 5.4401 | 14.71050 | 2147 | 3.8292 | 51.950.3 | 0.12 | 0.14 | 5050 | 1.2101 | 1.9167 | 62.360.5 | 2.7189 | 1.8144 | 4.5333 | 0.629 | 1.7106 | 2.8182 | 1.8149 | 0.531 | 0.13 | 0.114 | 8.5627 | ||||||