| Box score | Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 3 | 8.7 | 1.4 | 3.6 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0.6 | 25 | 1.7 | 1.7 | 3.4 | 0.7 | 0.7 | 2.3 | 1 | 0.4 | 0.4 | 0.3 | 5.7 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 21 | 61 | 10 | 25 | 40 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 12 | 12 | 24 | 5 | 5 | 16 | 7 | 3 | 3 | 2 | 40 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 13.8 | 40 | 6.6 | 16.4 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 2.6 | 25 | 7.9 | 7.9 | 15.7 | 3.3 | 3.3 | 10.5 | 4.6 | 2 | 2 | 1.3 | 26.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház | |
|---|---|---|
| Zónák | 2013/2014 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, Középszakasz, Alsóház | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2013/2014 |
|
Jaszberény | Férfi NB I. A csoport | 21 | 9 | 3.982 | 12.9271 | 1.532 | 2.858 | 55.255.2 | 00 | 00 | 00 | 0.918 | 1.838 | 47.347.3 | 1.940 | 1.328 | 3.268 | 0.612 | 0.919 | 2.756 | 1.633 | 0.36 | 1.226 | 0.13 | 7.7162 | |||
| 1 szezon |
|
Jaszberény | 21 | 9 | 3.982 | 12.9271 | 1.532 | 2.858 | 55.255.2 | 00 | 00 | 00 | 0.918 | 1.838 | 47.347.3 | 1.940 | 1.328 | 3.268 | 0.612 | 0.919 | 2.756 | 1.633 | 0.36 | 1.226 | 0.13 | 7.7162 | ||||
| Összesítés | 21 | 9 | 3.982 | 12.9271 | 1.532 | 2.858 | 55.255.2 | 00 | 00 | 00 | 0.918 | 1.838 | 47.347.3 | 1.940 | 1.328 | 3.268 | 0.612 | 0.919 | 2.756 | 1.633 | 0.36 | 1.226 | 0.13 | 7.7162 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2013/2014 |
|
Jaszberény | Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház | 7 | 0 | 321 | 8.761 | 1.410 | 3.625 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 1.712 | 1.712 | 3.424 | 0.75 | 0.75 | 2.316 | 17 | 0.43 | 0.43 | 0.32 | 5.740 | |||
| 1 szezon |
|
Jaszberény | 7 | 0 | 321 | 8.761 | 1.410 | 3.625 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 1.712 | 1.712 | 3.424 | 0.75 | 0.75 | 2.316 | 17 | 0.43 | 0.43 | 0.32 | 5.740 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 321 | 8.761 | 1.410 | 3.625 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.64 | 2525 | 1.712 | 1.712 | 3.424 | 0.75 | 0.75 | 2.316 | 17 | 0.43 | 0.43 | 0.32 | 5.740 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2013/2014 |
|
Jaszberény | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház | 28 | 9 | 3.7103 | 11.9332 | 1.542 | 383 | 50.650.6 | 00 | 00 | 00 | 0.719 | 1.542 | 45.245.2 | 1.952 | 1.440 | 3.392 | 0.617 | 0.924 | 2.672 | 1.440 | 0.39 | 129 | 0.25 | 7.2202 | |||
| 1 szezon |
|
Jaszberény | 28 | 9 | 3.7103 | 11.9332 | 1.542 | 383 | 50.650.6 | 00 | 00 | 00 | 0.719 | 1.542 | 45.245.2 | 1.952 | 1.440 | 3.392 | 0.617 | 0.924 | 2.672 | 1.440 | 0.39 | 129 | 0.25 | 7.2202 | ||||
| Összesítés | 28 | 9 | 3.7103 | 11.9332 | 1.542 | 383 | 50.650.6 | 00 | 00 | 00 | 0.719 | 1.542 | 45.245.2 | 1.952 | 1.440 | 3.392 | 0.617 | 0.924 | 2.672 | 1.440 | 0.39 | 129 | 0.25 | 7.2202 | ||||||