| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 8 | 27.5 | 3 | 6 | 50 | 0.5 | 4.5 | 11.1 | 0.5 | 1 | 50 | 1.5 | 0 | 1.5 | 1 | 0.5 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 8.5 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 16 | 55 | 6 | 12 | 50 | 1 | 9 | 11.1 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 8 | 8 | 4 | 0 | 0 | 17 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 11.6 | 40 | 4.4 | 8.7 | 50 | 0.7 | 6.5 | 11.1 | 0.7 | 1.5 | 50 | 2.2 | 0 | 2.2 | 1.5 | 0.7 | 5.8 | 5.8 | 2.9 | 0 | 0 | 12.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2011/2012 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2011/2012 |
|
Kecskeméti KSE | Férfi NB I. A | 5 | 1 | 1260 | 26.6133 | 3.417 | 6.231 | 54.854.8 | 0.63 | 3.417 | 17.617.6 | 3.417 | 4.221 | 8181 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 2.211 | 1.89 | 1.89 | 3.819 | 2.814 | 00 | 00 | 13.869 | |||
| 2011/2012 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A | 5 | 15 | 1260 | 26.6133 | 3.417 | 6.231 | 54.854.8 | 0.63 | 3.417 | 17.617.6 | 3.417 | 4.221 | 8181 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 2.211 | 1.89 | 1.89 | 3.819 | 2.814 | 00 | 00 | 13.869 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KSE | 5 | 1 | 1260 | 26.6133 | 3.417 | 6.231 | 54.854.8 | 0.63 | 3.417 | 17.617.6 | 3.417 | 4.221 | 8181 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 2.211 | 1.89 | 1.89 | 3.819 | 2.814 | 00 | 00 | 13.869 | ||||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 5 | 15 | 1260 | 26.6133 | 3.417 | 6.231 | 54.854.8 | 0.63 | 3.417 | 17.617.6 | 3.417 | 4.221 | 8181 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 2.211 | 1.89 | 1.89 | 3.819 | 2.814 | 00 | 00 | 13.869 | ||||
| Összesítés | 10 | 16 | 12120 | 26.6266 | 3.434 | 6.262 | 54.854.8 | 0.66 | 3.434 | 17.617.6 | 3.434 | 4.242 | 8181 | 0.88 | 0.44 | 1.212 | 2.222 | 1.818 | 1.818 | 3.838 | 2.828 | 00 | 00 | 13.8138 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2011/2012 |
|
Kecskeméti KSE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 2 | 0 | 816 | 27.555 | 36 | 612 | 5050 | 0.51 | 4.59 | 11.111.1 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 0.51 | 48 | 48 | 24 | 00 | 00 | 8.517 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KSE | 2 | 0 | 816 | 27.555 | 36 | 612 | 5050 | 0.51 | 4.59 | 11.111.1 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 0.51 | 48 | 48 | 24 | 00 | 00 | 8.517 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 816 | 27.555 | 36 | 612 | 5050 | 0.51 | 4.59 | 11.111.1 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 12 | 0.51 | 48 | 48 | 24 | 00 | 00 | 8.517 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2011/2012 |
|
ZTE KK | Magyar Kupa, Férfi | 2 | 1 | 18.537 | 36.573 | 3.57 | 7.515 | 46.746.7 | 2.55 | 714 | 35.735.7 | 48 | 48 | 100100 | 1.53 | 0.51 | 24 | 3.57 | 12 | 36 | 48 | 48 | 00 | 00 | 22.545 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 2 | 1 | 18.537 | 36.573 | 3.57 | 7.515 | 46.746.7 | 2.55 | 714 | 35.735.7 | 48 | 48 | 100100 | 1.53 | 0.51 | 24 | 3.57 | 12 | 36 | 48 | 48 | 00 | 00 | 22.545 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 18.537 | 36.573 | 3.57 | 7.515 | 46.746.7 | 2.55 | 714 | 35.735.7 | 48 | 48 | 100100 | 1.53 | 0.51 | 24 | 3.57 | 12 | 36 | 48 | 48 | 00 | 00 | 22.545 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2011/2012 |
|
Kecskeméti KSE | Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 7 | 1 | 10.976 | 26.9188 | 3.323 | 6.143 | 53.553.5 | 0.64 | 3.726 | 15.415.4 | 2.618 | 3.323 | 78.378.3 | 17 | 0.32 | 1.39 | 1.913 | 1.410 | 2.417 | 3.927 | 2.618 | 00 | 00 | 12.386 | |||
| 2011/2012 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A / Magyar Kupa, Férfi | 7 | 16 | 13.997 | 29.4206 | 3.424 | 6.646 | 52.252.2 | 1.18 | 4.431 | 25.825.8 | 3.625 | 4.129 | 86.286.2 | 17 | 0.43 | 1.410 | 2.618 | 1.611 | 2.115 | 3.927 | 3.122 | 00 | 00 | 16.3114 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KSE | 7 | 1 | 10.976 | 26.9188 | 3.323 | 6.143 | 53.553.5 | 0.64 | 3.726 | 15.415.4 | 2.618 | 3.323 | 78.378.3 | 17 | 0.32 | 1.39 | 1.913 | 1.410 | 2.417 | 3.927 | 2.618 | 00 | 00 | 12.386 | ||||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 7 | 16 | 13.997 | 29.4206 | 3.424 | 6.646 | 52.252.2 | 1.18 | 4.431 | 25.825.8 | 3.625 | 4.129 | 86.286.2 | 17 | 0.43 | 1.410 | 2.618 | 1.611 | 2.115 | 3.927 | 3.122 | 00 | 00 | 16.3114 | ||||
| Összesítés | 14 | 17 | 12.4173 | 28.1394 | 3.447 | 6.489 | 52.852.8 | 0.912 | 4.157 | 21.121.1 | 3.143 | 3.752 | 82.782.7 | 114 | 0.45 | 1.419 | 2.231 | 1.521 | 2.332 | 3.954 | 2.940 | 00 | 00 | 14.3200 | ||||||