| Box score | Magyar Kupa, Férfi | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 13 | 29 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 13 | 29 | 5 | 9 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 12 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 17.9 | 40 | 6.9 | 12.4 | 55.6 | 0 | 0 | 0 | 4.1 | 5.5 | 75 | 2.8 | 1.4 | 4.1 | 0 | 2.8 | 1.4 | 2.8 | 1.4 | 0 | 0 | 16.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Férfi | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Férfi | |
|---|---|---|
| Zónák | 2011/2012 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Férfi | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2011/2012 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. A | 9 | 2 | 6.659 | 20.3183 | 2.119 | 436 | 52.852.8 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 218 | 2.220 | 9090 | 1.917 | 0.76 | 2.623 | 0.22 | 19 | 1.110 | 2.623 | 1.110 | 0.33 | 00 | 9.888 | |||
| 2011/2012 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A | 9 | 5 | 6.659 | 20.3183 | 2.119 | 436 | 52.852.8 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 218 | 2.220 | 9090 | 1.917 | 0.76 | 2.623 | 0.22 | 19 | 1.110 | 2.623 | 1.110 | 0.33 | 00 | 9.888 | |||
| 2012/2013 |
|
Jászberény | Férfi NB I. A | 1 | 0 | 22 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 9 | 2 | 6.659 | 20.3183 | 2.119 | 436 | 52.852.8 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 218 | 2.220 | 9090 | 1.917 | 0.76 | 2.623 | 0.22 | 19 | 1.110 | 2.623 | 1.110 | 0.33 | 00 | 9.888 | ||||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 9 | 5 | 6.659 | 20.3183 | 2.119 | 436 | 52.852.8 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 218 | 2.220 | 9090 | 1.917 | 0.76 | 2.623 | 0.22 | 19 | 1.110 | 2.623 | 1.110 | 0.33 | 00 | 9.888 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberény | 1 | 0 | 22 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 19 | 7 | 5120 | 16.2374 | 1.739 | 373 | 5853.4 | 0.12 | 0.711 | 10.518.2 | 1.336 | 1.540 | 9090 | 1.936 | 0.412 | 2.448 | 0.14 | 222 | 0.720 | 1.746 | 0.720 | 0.26 | 00 | 6.2175 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2011/2012 |
|
Nyíregyháza BS | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 1 | 1313 | 2929 | 55 | 99 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 33 | 44 | 7575 | 22 | 11 | 33 | 00 | 22 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 1212 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 1 | 1 | 1313 | 2929 | 55 | 99 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 33 | 44 | 7575 | 22 | 11 | 33 | 00 | 22 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 1212 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1313 | 2929 | 55 | 99 | 55.655.6 | 00 | 00 | 00 | 33 | 44 | 7575 | 22 | 11 | 33 | 00 | 22 | 11 | 22 | 11 | 00 | 00 | 1212 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2011/2012 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. A / Magyar Kupa, Férfi | 10 | 3 | 7.272 | 21.2212 | 2.424 | 4.545 | 53.353.3 | 0.11 | 0.55 | 2020 | 2.121 | 2.424 | 87.587.5 | 1.919 | 0.77 | 2.626 | 0.22 | 1.111 | 1.111 | 2.525 | 1.111 | 0.33 | 00 | 10100 | |||
| 2011/2012 |
|
Szedeák | Férfi NB I. A | 9 | 5 | 6.659 | 20.3183 | 2.119 | 436 | 52.852.8 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 218 | 2.220 | 9090 | 1.917 | 0.76 | 2.623 | 0.22 | 19 | 1.110 | 2.623 | 1.110 | 0.33 | 00 | 9.888 | |||
| 2012/2013 |
|
Jászberény | Férfi NB I. A | 1 | 0 | 22 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 10 | 3 | 7.272 | 21.2212 | 2.424 | 4.545 | 53.353.3 | 0.11 | 0.55 | 2020 | 2.121 | 2.424 | 87.587.5 | 1.919 | 0.77 | 2.626 | 0.22 | 1.111 | 1.111 | 2.525 | 1.111 | 0.33 | 00 | 10100 | ||||
| 1 szezon |
|
Szedeák | 9 | 5 | 6.659 | 20.3183 | 2.119 | 436 | 52.852.8 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 218 | 2.220 | 9090 | 1.917 | 0.76 | 2.623 | 0.22 | 19 | 1.110 | 2.623 | 1.110 | 0.33 | 00 | 9.888 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberény | 1 | 0 | 22 | 88 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 20 | 8 | 5.3133 | 16.5403 | 1.844 | 3.282 | 5853.7 | 0.12 | 0.711 | 10.318.2 | 1.439 | 1.544 | 88.788.6 | 1.938 | 0.513 | 2.451 | 0.14 | 224 | 0.721 | 1.748 | 0.721 | 0.26 | 00 | 6.3187 | ||||||