| Box score | Amatőr Női NB Keleti csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 2 | 1.6 | 12 | 0.8 | 1.7 | 46.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0 | 1.7 | 0.4 | 2.1 | 1.1 | 1 | 0.7 | 1 | 0 | 0.1 | 0.3 | 3.3 | |||||||||
| Total | 9 | 2 | 14 | 108 | 7 | 15 | 46.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 15 | 4 | 19 | 10 | 9 | 6 | 9 | 0 | 1 | 3 | 30 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 2 | 5.2 | 40 | 2.6 | 5.6 | 46.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.2 | 0 | 5.6 | 1.5 | 7 | 3.7 | 3.3 | 2.2 | 3.3 | 0 | 0.4 | 1.1 | 11.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB Keleti csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB Keleti csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2010/2011 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB Keleti csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet | 9 | 2 | 1.614 | 12108 | 0.87 | 1.715 | 46.746.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.76 | 00 | 1.715 | 0.44 | 2.119 | 1.110 | 19 | 0.76 | 19 | 00 | 0.11 | 0.33 | 3.330 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 9 | 2 | 1.614 | 12108 | 0.87 | 1.715 | 46.746.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.76 | 00 | 1.715 | 0.44 | 2.119 | 1.110 | 19 | 0.76 | 19 | 00 | 0.11 | 0.33 | 3.330 | ||||
| Összesítés | 9 | 2 | 1.614 | 12108 | 0.87 | 1.715 | 46.746.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.76 | 00 | 1.715 | 0.44 | 2.119 | 1.110 | 19 | 0.76 | 19 | 00 | 0.11 | 0.33 | 3.330 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 1 | 0 | 11 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 11 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 66 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 1 | 0 | 11 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 11 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 66 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 11 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 33 | 00 | 33 | 11 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 66 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 10 | 2 | 1.515 | 11.4114 | 0.77 | 1.515 | 46.746.7 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.88 | 12.512.5 | 1.818 | 0.44 | 2.222 | 1.111 | 0.99 | 0.77 | 1.111 | 00 | 0.11 | 0.33 | 3.636 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 10 | 2 | 1.515 | 11.4114 | 0.77 | 1.515 | 46.746.7 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.88 | 12.512.5 | 1.818 | 0.44 | 2.222 | 1.111 | 0.99 | 0.77 | 1.111 | 00 | 0.11 | 0.33 | 3.636 | ||||
| Összesítés | 10 | 2 | 1.515 | 11.4114 | 0.77 | 1.515 | 46.746.7 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.88 | 12.512.5 | 1.818 | 0.44 | 2.222 | 1.111 | 0.99 | 0.77 | 1.111 | 00 | 0.11 | 0.33 | 3.636 | ||||||