| Box score | Amatőr Női NB Keleti csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 3 | 7 | 31.8 | 2 | 5 | 40 | 0.3 | 1.5 | 16.7 | 2.3 | 2.8 | 81.8 | 2 | 1 | 3 | 2.3 | 1.5 | 2.3 | 3 | 0.8 | 0 | 0.8 | 9.8 | |||||||||
| Total | 4 | 3 | 28 | 127 | 8 | 20 | 40 | 1 | 6 | 16.7 | 9 | 11 | 81.8 | 8 | 4 | 12 | 9 | 6 | 9 | 12 | 3 | 0 | 3 | 39 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 3 | 8.8 | 40 | 2.5 | 6.3 | 40 | 0.3 | 1.9 | 16.7 | 2.8 | 3.5 | 81.8 | 2.5 | 1.3 | 3.8 | 2.8 | 1.9 | 2.8 | 3.8 | 0.9 | 0 | 0.9 | 12.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB Keleti csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB Keleti csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2010/2011 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB Keleti csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet | 4 | 3 | 728 | 31.8127 | 28 | 520 | 4040 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 2.39 | 2.811 | 81.881.8 | 28 | 14 | 312 | 2.39 | 1.56 | 2.39 | 312 | 0.83 | 00 | 0.83 | 9.839 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 4 | 3 | 728 | 31.8127 | 28 | 520 | 4040 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 2.39 | 2.811 | 81.881.8 | 28 | 14 | 312 | 2.39 | 1.56 | 2.39 | 312 | 0.83 | 00 | 0.83 | 9.839 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 728 | 31.8127 | 28 | 520 | 4040 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 2.39 | 2.811 | 81.881.8 | 28 | 14 | 312 | 2.39 | 1.56 | 2.39 | 312 | 0.83 | 00 | 0.83 | 9.839 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 1 | 0 | 00 | 55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 55 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 5 | 3 | 5.628 | 26.4132 | 1.68 | 420 | 4040 | 0.21 | 1.47 | 14.314.3 | 1.89 | 2.211 | 81.881.8 | 1.68 | 0.84 | 2.412 | 1.89 | 1.26 | 1.89 | 2.412 | 0.63 | 00 | 0.63 | 7.638 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 5 | 3 | 5.628 | 26.4132 | 1.68 | 420 | 4040 | 0.21 | 1.47 | 14.314.3 | 1.89 | 2.211 | 81.881.8 | 1.68 | 0.84 | 2.412 | 1.89 | 1.26 | 1.89 | 2.412 | 0.63 | 00 | 0.63 | 7.638 | ||||
| Összesítés | 5 | 3 | 5.628 | 26.4132 | 1.68 | 420 | 4040 | 0.21 | 1.47 | 14.314.3 | 1.89 | 2.211 | 81.881.8 | 1.68 | 0.84 | 2.412 | 1.89 | 1.26 | 1.89 | 2.412 | 0.63 | 00 | 0.63 | 7.638 | ||||||