| Box score | Amatőr Női NB Keleti csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 1.6 | 6.4 | 0.8 | 1.4 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.8 | 0.4 | 1.2 | 0.4 | 0.8 | 0.4 | 0 | 0.8 | 0 | 0 | 2.6 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 8 | 32 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 2 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 10 | 40 | 5 | 8.8 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2.5 | 7.5 | 2.5 | 5 | 2.5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 16.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB Keleti csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB Keleti csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2010/2011 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB Keleti csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet | 5 | 0 | 1.68 | 6.432 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.84 | 00 | 00 | 2.613 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 5 | 0 | 1.68 | 6.432 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.84 | 00 | 00 | 2.613 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 1.68 | 6.432 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.42 | 1.26 | 0.42 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.84 | 00 | 00 | 2.613 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | -4-4 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | -4-4 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 44 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | -4-4 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 6 | 0 | 1.38 | 636 | 0.74 | 1.59 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 16 | 0.32 | 16 | 0.32 | 00 | 0.74 | 00 | 0.21 | 1.59 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 6 | 0 | 1.38 | 636 | 0.74 | 1.59 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 16 | 0.32 | 16 | 0.32 | 00 | 0.74 | 00 | 0.21 | 1.59 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 1.38 | 636 | 0.74 | 1.59 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 16 | 0.32 | 16 | 0.32 | 00 | 0.74 | 00 | 0.21 | 1.59 | ||||||