| Box score | Amatőr Női NB Keleti csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 7 | 10 | 31.6 | 2.8 | 7.1 | 39.7 | 1 | 4.2 | 23.9 | 1.4 | 2.1 | 65.2 | 2.7 | 1.2 | 3.9 | 3.1 | 3.6 | 2.2 | 2.5 | 1 | 0.3 | 0.5 | 8.9 | |||||||||
| Total | 11 | 7 | 110 | 348 | 31 | 78 | 39.7 | 11 | 46 | 23.9 | 15 | 23 | 65.2 | 30 | 13 | 43 | 34 | 40 | 24 | 27 | 11 | 3 | 6 | 98 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 7 | 12.6 | 40 | 3.6 | 9 | 39.7 | 1.3 | 5.3 | 23.9 | 1.7 | 2.6 | 65.2 | 3.4 | 1.5 | 4.9 | 3.9 | 4.6 | 2.8 | 3.1 | 1.3 | 0.3 | 0.7 | 11.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB Keleti csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB Keleti csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2010/2011 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB Keleti csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet | 11 | 7 | 10110 | 31.6348 | 2.831 | 7.178 | 39.739.7 | 111 | 4.246 | 23.923.9 | 1.415 | 2.123 | 65.265.2 | 2.730 | 1.213 | 3.943 | 3.134 | 3.640 | 2.224 | 2.527 | 111 | 0.33 | 0.56 | 8.998 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 11 | 7 | 10110 | 31.6348 | 2.831 | 7.178 | 39.739.7 | 111 | 4.246 | 23.923.9 | 1.415 | 2.123 | 65.265.2 | 2.730 | 1.213 | 3.943 | 3.134 | 3.640 | 2.224 | 2.527 | 111 | 0.33 | 0.56 | 8.998 | ||||
| Összesítés | 11 | 7 | 10110 | 31.6348 | 2.831 | 7.178 | 39.739.7 | 111 | 4.246 | 23.923.9 | 1.415 | 2.123 | 65.265.2 | 2.730 | 1.213 | 3.943 | 3.134 | 3.640 | 2.224 | 2.527 | 111 | 0.33 | 0.56 | 8.998 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 1 | 1 | 22 | 3131 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 66 | 22 | 22 | 11 | 11 | 11 | -3-3 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 1 | 1 | 22 | 3131 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 66 | 22 | 22 | 11 | 11 | 11 | -3-3 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 22 | 3131 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 66 | 22 | 22 | 11 | 11 | 11 | -3-3 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 12 | 8 | 9.3112 | 31.6379 | 2.732 | 6.882 | 3939 | 0.911 | 4.149 | 22.422.4 | 1.315 | 1.923 | 65.265.2 | 2.732 | 1.113 | 3.745 | 2.935 | 3.846 | 2.226 | 2.429 | 112 | 0.34 | 0.67 | 7.995 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 12 | 8 | 9.3112 | 31.6379 | 2.732 | 6.882 | 3939 | 0.911 | 4.149 | 22.422.4 | 1.315 | 1.923 | 65.265.2 | 2.732 | 1.113 | 3.745 | 2.935 | 3.846 | 2.226 | 2.429 | 112 | 0.34 | 0.67 | 7.995 | ||||
| Összesítés | 12 | 8 | 9.3112 | 31.6379 | 2.732 | 6.882 | 3939 | 0.911 | 4.149 | 22.422.4 | 1.315 | 1.923 | 65.265.2 | 2.732 | 1.113 | 3.745 | 2.935 | 3.846 | 2.226 | 2.429 | 112 | 0.34 | 0.67 | 7.995 | ||||||