| Box score | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 1 | 4 | 13.5 | 1.5 | 3.5 | 42.9 | 0 | 0.5 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0.5 | 0 | 0.5 | 1 | 1.5 | 2.5 | 2 | 1 | 0 | 0.5 | 4.5 | |||||||||
| Total | 2 | 1 | 8 | 27 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 5 | 4 | 2 | 0 | 1 | 9 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 1 | 11.9 | 40 | 4.4 | 10.4 | 42.9 | 0 | 1.5 | 0 | 3 | 3 | 100 | 1.5 | 0 | 1.5 | 3 | 4.4 | 7.4 | 5.9 | 3 | 0 | 1.5 | 13.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2010/2011 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Tatabánya | Amatőr Női NB Nyugat | 2 | 2 | 1428 | 3570 | 5.511 | 13.527 | 40.740.7 | 00 | 00 | 00 | 36 | 36 | 100100 | 1.53 | 00 | 1.53 | 2.55 | 24 | 3.57 | 24 | 3.57 | 00 | 0.51 | 13.527 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabánya | 2 | 2 | 1428 | 3570 | 5.511 | 13.527 | 40.740.7 | 00 | 00 | 00 | 36 | 36 | 100100 | 1.53 | 00 | 1.53 | 2.55 | 24 | 3.57 | 24 | 3.57 | 00 | 0.51 | 13.527 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 1428 | 3570 | 5.511 | 13.527 | 40.740.7 | 00 | 00 | 00 | 36 | 36 | 100100 | 1.53 | 00 | 1.53 | 2.55 | 24 | 3.57 | 24 | 3.57 | 00 | 0.51 | 13.527 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Tatabánya | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 2 | 1 | 48 | 13.527 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 4.59 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabánya | 2 | 1 | 48 | 13.527 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 4.59 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 48 | 13.527 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 0.51 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 0.51 | 4.59 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Tatabánya | Amatőr Női NB Nyugat / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 4 | 3 | 936 | 24.397 | 3.514 | 8.534 | 41.241.2 | 00 | 0.31 | 00 | 28 | 28 | 100100 | 14 | 00 | 14 | 1.87 | 1.87 | 312 | 28 | 2.39 | 00 | 0.52 | 936 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabánya | 4 | 3 | 936 | 24.397 | 3.514 | 8.534 | 41.241.2 | 00 | 0.31 | 00 | 28 | 28 | 100100 | 14 | 00 | 14 | 1.87 | 1.87 | 312 | 28 | 2.39 | 00 | 0.52 | 936 | ||||
| Összesítés | 4 | 3 | 936 | 24.397 | 3.514 | 8.534 | 41.241.2 | 00 | 0.31 | 00 | 28 | 28 | 100100 | 14 | 00 | 14 | 1.87 | 1.87 | 312 | 28 | 2.39 | 00 | 0.52 | 936 | ||||||