| Box score | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 2 | 9 | 31.3 | 1.7 | 3 | 55.5 | 1 | 3.3 | 30 | 2.7 | 3.3 | 80 | 2.7 | 0.3 | 3 | 1 | 3.3 | 3.3 | 4.3 | 0 | 0.3 | 0.3 | 10 | |||||||||
| Total | 3 | 2 | 27 | 94 | 5 | 9 | 55.6 | 3 | 10 | 30 | 8 | 10 | 80 | 8 | 1 | 9 | 3 | 10 | 10 | 13 | 0 | 1 | 1 | 30 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 2 | 11.5 | 40 | 2.1 | 3.8 | 55.5 | 1.3 | 4.3 | 30 | 3.4 | 4.3 | 80 | 3.4 | 0.4 | 3.8 | 1.3 | 4.3 | 4.3 | 5.5 | 0 | 0.4 | 0.4 | 12.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2010/2011 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Tatabánya | Amatőr Női NB Nyugat | 2 | 2 | 5.511 | 3774 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 510 | 5050 | 5.511 | 0.51 | 612 | 0.51 | 24 | 3.57 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 7.515 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabánya | 2 | 2 | 5.511 | 3774 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 510 | 5050 | 5.511 | 0.51 | 612 | 0.51 | 24 | 3.57 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 7.515 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 5.511 | 3774 | 1.53 | 48 | 37.537.5 | 00 | 12 | 00 | 2.55 | 510 | 5050 | 5.511 | 0.51 | 612 | 0.51 | 24 | 3.57 | 36 | 0.51 | 00 | 00 | 7.515 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Tatabánya | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 3 | 2 | 927 | 31.394 | 1.75 | 39 | 55.655.6 | 13 | 3.310 | 3030 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 2.78 | 0.31 | 39 | 13 | 3.310 | 3.310 | 4.313 | 00 | 0.31 | 0.31 | 1030 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabánya | 3 | 2 | 927 | 31.394 | 1.75 | 39 | 55.655.6 | 13 | 3.310 | 3030 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 2.78 | 0.31 | 39 | 13 | 3.310 | 3.310 | 4.313 | 00 | 0.31 | 0.31 | 1030 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 927 | 31.394 | 1.75 | 39 | 55.655.6 | 13 | 3.310 | 3030 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 2.78 | 0.31 | 39 | 13 | 3.310 | 3.310 | 4.313 | 00 | 0.31 | 0.31 | 1030 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Tatabánya | Amatőr Női NB Nyugat / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 5 | 4 | 7.638 | 33.6168 | 1.68 | 3.417 | 47.147.1 | 0.63 | 2.412 | 2525 | 2.613 | 420 | 6565 | 3.819 | 0.42 | 4.221 | 0.84 | 2.814 | 3.417 | 3.819 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 945 | |||
| 1 szezon |
|
Tatabánya | 5 | 4 | 7.638 | 33.6168 | 1.68 | 3.417 | 47.147.1 | 0.63 | 2.412 | 2525 | 2.613 | 420 | 6565 | 3.819 | 0.42 | 4.221 | 0.84 | 2.814 | 3.417 | 3.819 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 945 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 7.638 | 33.6168 | 1.68 | 3.417 | 47.147.1 | 0.63 | 2.412 | 2525 | 2.613 | 420 | 6565 | 3.819 | 0.42 | 4.221 | 0.84 | 2.814 | 3.417 | 3.819 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 945 | ||||||