| Box score | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 4 | 16 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 4 | 16 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 10 | 40 | 5 | 7.5 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.5 | 2.5 | 5 | 5 | 5 | 2.5 | 0 | 0 | 2.5 | 12.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2010/2011 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, helyosztók az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet | 11 | 8 | 5.358 | 23.6260 | 2.224 | 4.550 | 4848 | 00 | 0.33 | 00 | 0.910 | 2.123 | 43.543.5 | 2.224 | 1.921 | 4.145 | 2.730 | 2.528 | 3.538 | 1.820 | 0.44 | 0.55 | 0.22 | 8.492 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 11 | 8 | 5.358 | 23.6260 | 2.224 | 4.550 | 4848 | 00 | 0.33 | 00 | 0.910 | 2.123 | 43.543.5 | 2.224 | 1.921 | 4.145 | 2.730 | 2.528 | 3.538 | 1.820 | 0.44 | 0.55 | 0.22 | 8.492 | ||||
| Összesítés | 11 | 8 | 5.358 | 23.6260 | 2.224 | 4.550 | 4848 | 00 | 0.33 | 00 | 0.910 | 2.123 | 43.543.5 | 2.224 | 1.921 | 4.145 | 2.730 | 2.528 | 3.538 | 1.820 | 0.44 | 0.55 | 0.22 | 8.492 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 1 | 0 | 44 | 1616 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 11 | 55 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 1 | 0 | 44 | 1616 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 11 | 55 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 1616 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 22 | 11 | 00 | 00 | 11 | 55 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2010/2011 |
|
Miskolci Sportiskola | Amatőr Női NB Kelet / Amatőr Női NB, 1-8. helyért | 12 | 8 | 5.262 | 23276 | 2.226 | 4.453 | 49.149.1 | 00 | 0.33 | 00 | 0.810 | 1.923 | 43.543.5 | 224 | 1.822 | 3.846 | 2.732 | 2.530 | 3.340 | 1.721 | 0.34 | 0.45 | 0.33 | 8.197 | |||
| 1 szezon |
|
Miskolci Sportiskola | 12 | 8 | 5.262 | 23276 | 2.226 | 4.453 | 49.149.1 | 00 | 0.33 | 00 | 0.810 | 1.923 | 43.543.5 | 224 | 1.822 | 3.846 | 2.732 | 2.530 | 3.340 | 1.721 | 0.34 | 0.45 | 0.33 | 8.197 | ||||
| Összesítés | 12 | 8 | 5.262 | 23276 | 2.226 | 4.453 | 49.149.1 | 00 | 0.33 | 00 | 0.810 | 1.923 | 43.543.5 | 224 | 1.822 | 3.846 | 2.732 | 2.530 | 3.340 | 1.721 | 0.34 | 0.45 | 0.33 | 8.197 | ||||||