| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 22 | 21 | 12.5 | 32.6 | 2.4 | 4.8 | 50 | 2.1 | 5.5 | 38.3 | 1.4 | 2.3 | 62 | 4.6 | 1.3 | 5.9 | 1 | 1.3 | 2.7 | 1.5 | 0.8 | 1.9 | 0.2 | 15.7 | |||||||||
| Total | 22 | 21 | 275 | 718 | 53 | 106 | 50 | 46 | 120 | 38.3 | 31 | 50 | 62 | 102 | 28 | 130 | 23 | 28 | 60 | 34 | 17 | 41 | 4 | 346 | |||||||||
| 40 perc | 22 | 21 | 15.3 | 40 | 3 | 5.9 | 50 | 2.6 | 6.7 | 38.3 | 1.7 | 2.8 | 62 | 5.7 | 1.6 | 7.2 | 1.3 | 1.6 | 3.3 | 1.9 | 0.9 | 2.3 | 0.2 | 19.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 0 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2007/2008 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2006/2007 |
|
Falco | Férfi NB I. A | 23 | 23 | 10.5242 | 34.6796 | 2.865 | 5116 | 5656 | 124 | 369 | 34.834.8 | 1.740 | 2.761 | 65.665.6 | 5.8134 | 2.763 | 8.6197 | 0.512 | 1.738 | 2.251 | 2.455 | 124 | 1.841 | 0.25 | 18.1416 | |||
| 2006/2007 |
|
Dombóvár | Férfi NB I. A | 23 | 2 | 10.5242 | 34.6796 | 2.865 | 5116 | 5656 | 124 | 369 | 34.834.8 | 1.740 | 2.761 | 65.665.6 | 5.8134 | 2.763 | 8.6197 | 0.512 | 1.738 | 2.251 | 2.455 | 124 | 1.841 | 0.25 | 18.1416 | |||
| 2007/2008 |
|
Dombóvár | Férfi NB I. A | 22 | 21 | 12.5275 | 32.6718 | 2.453 | 4.8106 | 5050 | 2.146 | 5.5120 | 38.338.3 | 1.431 | 2.350 | 6262 | 4.6102 | 1.328 | 5.9130 | 123 | 1.328 | 2.760 | 1.534 | 0.817 | 1.941 | 0.24 | 15.7346 | |||
| 2009/2010 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. A | 17 | 12 | 12204 | 26.4448 | 3.458 | 6102 | 56.956.9 | 1.221 | 2.949 | 42.942.9 | 1.525 | 2.542 | 59.559.5 | 3.864 | 1.118 | 4.882 | 1.423 | 117 | 2.542 | 2.746 | 1.221 | 1.627 | 00 | 17.5297 | |||
| 1 szezon |
|
Falco | 23 | 23 | 10.5242 | 34.6796 | 2.865 | 5116 | 5656 | 124 | 369 | 34.834.8 | 1.740 | 2.761 | 65.665.6 | 5.8134 | 2.763 | 8.6197 | 0.512 | 1.738 | 2.251 | 2.455 | 124 | 1.841 | 0.25 | 18.1416 | ||||
| 2 szezon |
|
Dombóvár | 45 | 23 | 11.5517 | 33.61514 | 2.6118 | 4.9222 | 53.153.2 | 1.670 | 4.2189 | 37.137 | 1.671 | 2.5111 | 63.964 | 5.2236 | 291 | 7.2327 | 0.835 | 1.566 | 2.5111 | 289 | 0.941 | 1.882 | 0.29 | 16.9762 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 17 | 12 | 12204 | 26.4448 | 3.458 | 6102 | 56.956.9 | 1.221 | 2.949 | 42.942.9 | 1.525 | 2.542 | 59.559.5 | 3.864 | 1.118 | 4.882 | 1.423 | 117 | 2.542 | 2.746 | 1.221 | 1.627 | 00 | 17.5297 | ||||
| Összesítés | 85 | 58 | 11.4963 | 32.12758 | 2.9241 | 5.2440 | 54.954.8 | 1.4115 | 3.6307 | 37.737.5 | 1.6136 | 2.5214 | 63.363.5 | 5434 | 2172 | 7606 | 0.970 | 1.4121 | 2.4204 | 2.3190 | 186 | 1.8150 | 0.214 | 17.31475 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2006/2007 |
|
Falco | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 12 | 12 | 9108 | 30.3364 | 1.822 | 2.935 | 62.862.8 | 1.518 | 4.453 | 3434 | 0.810 | 1.315 | 66.666.6 | 3.845 | 1.113 | 4.858 | 0.78 | 112 | 2.327 | 112 | 0.810 | 1.113 | 0.22 | 12144 | |||
| 2007/2008 |
|
Dombóvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 4 | 16.365 | 36.5146 | 3.815 | 6.325 | 6060 | 2.510 | 6.526 | 38.538.5 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 3.815 | 28 | 5.823 | 1.35 | 0.52 | 1.87 | 2.39 | 1.35 | 1.87 | 00 | 20.582 | |||
| 1 szezon |
|
Falco | 12 | 12 | 9108 | 30.3364 | 1.822 | 2.935 | 62.862.8 | 1.518 | 4.453 | 3434 | 0.810 | 1.315 | 66.666.6 | 3.845 | 1.113 | 4.858 | 0.78 | 112 | 2.327 | 112 | 0.810 | 1.113 | 0.22 | 12144 | ||||
| 1 szezon |
|
Dombóvár | 4 | 4 | 16.365 | 36.5146 | 3.815 | 6.325 | 6060 | 2.510 | 6.526 | 38.538.5 | 1.35 | 2.39 | 55.655.6 | 3.815 | 28 | 5.823 | 1.35 | 0.52 | 1.87 | 2.39 | 1.35 | 1.87 | 00 | 20.582 | ||||
| Összesítés | 16 | 16 | 12.6173 | 33.4510 | 2.837 | 4.660 | 60.961.7 | 228 | 5.579 | 36.635.4 | 115 | 1.824 | 59.562.5 | 3.860 | 1.521 | 5.381 | 113 | 0.814 | 234 | 1.621 | 115 | 1.420 | 0.12 | 16.2226 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2009/2010 |
|
Nyíregyháza BS | Magyar Kupa, Férfi | 2 | 2 | 1224 | 2448 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 36 | 48 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 24 | 0.51 | 2.55 | 00 | 0.51 | 36 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 10.521 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 2 | 2 | 1224 | 2448 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 36 | 48 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 24 | 0.51 | 2.55 | 00 | 0.51 | 36 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 10.521 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 1224 | 2448 | 1.53 | 4.59 | 33.333.3 | 36 | 48 | 7575 | 00 | 00 | 00 | 24 | 0.51 | 2.55 | 00 | 0.51 | 36 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 10.521 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2006/2007 |
|
Falco | Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 35 | 35 | 10350 | 33.11160 | 2.587 | 4.3151 | 57.657.6 | 1.242 | 3.5122 | 34.434.4 | 1.450 | 2.276 | 65.865.8 | 5.1179 | 2.276 | 7.3255 | 0.620 | 1.450 | 2.278 | 1.967 | 134 | 1.554 | 0.27 | 16560 | |||
| 2006/2007 |
|
Dombóvár | Férfi NB I. A | 23 | 2 | 10.5242 | 34.6796 | 2.865 | 5116 | 5656 | 124 | 369 | 34.834.8 | 1.740 | 2.761 | 65.665.6 | 5.8134 | 2.763 | 8.6197 | 0.512 | 1.738 | 2.251 | 2.455 | 124 | 1.841 | 0.25 | 18.1416 | |||
| 2007/2008 |
|
Dombóvár | Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 26 | 25 | 13.1340 | 33.2864 | 2.668 | 5131 | 51.951.9 | 2.256 | 5.6146 | 38.438.4 | 1.436 | 2.359 | 6161 | 4.5117 | 1.436 | 5.9153 | 1.128 | 1.230 | 2.667 | 1.743 | 0.822 | 1.848 | 0.24 | 16.5428 | |||
| 2009/2010 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. A / Magyar Kupa, Férfi | 19 | 14 | 12228 | 26.1496 | 3.261 | 5.8111 | 5555 | 1.427 | 357 | 47.447.4 | 1.325 | 2.242 | 59.559.5 | 3.668 | 119 | 4.687 | 1.223 | 0.918 | 2.548 | 2.446 | 1.222 | 1.427 | 00 | 16.7318 | |||
| 1 szezon |
|
Falco | 35 | 35 | 10350 | 33.11160 | 2.587 | 4.3151 | 57.657.6 | 1.242 | 3.5122 | 34.434.4 | 1.450 | 2.276 | 65.865.8 | 5.1179 | 2.276 | 7.3255 | 0.620 | 1.450 | 2.278 | 1.967 | 134 | 1.554 | 0.27 | 16560 | ||||
| 2 szezon |
|
Dombóvár | 49 | 27 | 11.8582 | 33.91660 | 2.7133 | 5247 | 5453.8 | 1.680 | 4.3215 | 37.137.2 | 1.676 | 2.5120 | 63.563.3 | 5.2251 | 2.199 | 7.2350 | 0.840 | 1.468 | 2.4118 | 298 | 0.946 | 1.889 | 0.29 | 17.3844 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 19 | 14 | 12228 | 26.1496 | 3.261 | 5.8111 | 5555 | 1.427 | 357 | 47.447.4 | 1.325 | 2.242 | 59.559.5 | 3.668 | 119 | 4.687 | 1.223 | 0.918 | 2.548 | 2.446 | 1.222 | 1.427 | 00 | 16.7318 | ||||
| Összesítés | 103 | 76 | 11.41160 | 31.83316 | 2.8281 | 5.1509 | 5555.2 | 1.5149 | 3.8394 | 38.537.8 | 1.5151 | 2.3238 | 63.163.4 | 4.8498 | 1.8194 | 6.6692 | 0.883 | 1.3136 | 2.4244 | 2.1211 | 1102 | 1.6170 | 0.116 | 16.81722 | ||||||