| Box score | Férfi NB I. B Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 12 | 6.6 | 31.6 | 1.9 | 3.8 | 50 | 0.5 | 1.8 | 26.1 | 1.4 | 1.8 | 78.3 | 3.5 | 0.8 | 4.3 | 1.5 | 1.8 | 2.5 | 2.2 | 0.8 | 0.1 | 0.2 | 10.2 | |||||||||
| Total | 13 | 12 | 86 | 411 | 25 | 50 | 50 | 6 | 23 | 26.1 | 18 | 23 | 78.3 | 46 | 10 | 56 | 20 | 23 | 32 | 29 | 11 | 1 | 3 | 133 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 12 | 8.4 | 40 | 2.4 | 4.9 | 50 | 0.6 | 2.2 | 26.1 | 1.8 | 2.2 | 78.3 | 4.5 | 1 | 5.4 | 1.9 | 2.2 | 3.1 | 2.8 | 1.1 | 0.1 | 0.3 | 12.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2006/2007 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Siófok | Férfi NB I. B Nyugat | 20 | 17 | 10.8216 | 37.7753 | 2.856 | 5.7114 | 49.149.1 | 1.122 | 3.671 | 3131 | 1.938 | 2.754 | 70.470.4 | 5.3106 | 120 | 6.3126 | 0.612 | 1.427 | 2.753 | 2.651 | 1.529 | 0.36 | 0.24 | 14.5290 | |||
| 2006/2007 |
|
Siókosár UK | Férfi NB I. B Nyugat | 13 | 12 | 6.686 | 31.6411 | 1.925 | 3.850 | 5050 | 0.56 | 1.823 | 26.126.1 | 1.418 | 1.823 | 78.378.3 | 3.546 | 0.810 | 4.356 | 1.520 | 1.823 | 2.532 | 2.229 | 0.811 | 0.11 | 0.23 | 10.2133 | |||
| 2 szezon |
|
Siókosár UK | 33 | 29 | 8.7302 | 34.61164 | 2.481 | 4.8164 | 49.549.4 | 0.828 | 2.794 | 29.429.8 | 1.656 | 2.277 | 73.572.7 | 4.4152 | 0.930 | 5.3182 | 1.132 | 1.650 | 2.685 | 2.480 | 1.140 | 0.27 | 0.27 | 12.4423 | ||||
| Összesítés | 33 | 29 | 8.7302 | 34.61164 | 2.481 | 4.8164 | 49.549.4 | 0.828 | 2.794 | 29.429.8 | 1.656 | 2.277 | 73.572.7 | 4.4152 | 0.930 | 5.3182 | 1.132 | 1.650 | 2.685 | 2.480 | 1.140 | 0.27 | 0.27 | 12.4423 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Siófok | Férfi NB I. B Nyugat | 20 | 17 | 10.8216 | 37.7753 | 2.856 | 5.7114 | 49.149.1 | 1.122 | 3.671 | 3131 | 1.938 | 2.754 | 70.470.4 | 5.3106 | 120 | 6.3126 | 0.612 | 1.427 | 2.753 | 2.651 | 1.529 | 0.36 | 0.24 | 14.5290 | |||
| 2006/2007 |
|
Siókosár UK | Férfi NB I. B Nyugat | 13 | 12 | 6.686 | 31.6411 | 1.925 | 3.850 | 5050 | 0.56 | 1.823 | 26.126.1 | 1.418 | 1.823 | 78.378.3 | 3.546 | 0.810 | 4.356 | 1.520 | 1.823 | 2.532 | 2.229 | 0.811 | 0.11 | 0.23 | 10.2133 | |||
| 2 szezon |
|
Siókosár UK | 33 | 29 | 8.7302 | 34.61164 | 2.481 | 4.8164 | 49.549.4 | 0.828 | 2.794 | 29.429.8 | 1.656 | 2.277 | 73.572.7 | 4.4152 | 0.930 | 5.3182 | 1.132 | 1.650 | 2.685 | 2.480 | 1.140 | 0.27 | 0.27 | 12.4423 | ||||
| Összesítés | 33 | 29 | 8.7302 | 34.61164 | 2.481 | 4.8164 | 49.549.4 | 0.828 | 2.794 | 29.429.8 | 1.656 | 2.277 | 73.572.7 | 4.4152 | 0.930 | 5.3182 | 1.132 | 1.650 | 2.685 | 2.480 | 1.140 | 0.27 | 0.27 | 12.4423 | ||||||