| Box score | Férfi NB I. B Nyugati csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 1 | 2.7 | 13 | 0.7 | 1.3 | 55.5 | 0.3 | 0.6 | 50.1 | 0.4 | 0.6 | 75.1 | 0.4 | 0.3 | 0.7 | 0.6 | 0 | 1.9 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| Total | 7 | 1 | 19 | 91 | 5 | 9 | 55.6 | 2 | 4 | 50.1 | 3 | 4 | 75.1 | 3 | 2 | 5 | 4 | 0 | 13 | 7 | 7 | 0 | 0 | 35 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 1 | 8.4 | 40 | 2.2 | 4 | 55.5 | 0.9 | 1.8 | 50.1 | 1.3 | 1.8 | 75.1 | 1.3 | 0.9 | 2.2 | 1.8 | 0 | 5.7 | 3.1 | 3.1 | 0 | 0 | 15.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2006/2007 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Nyugati csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Nyugat | 8 | 4 | 4.334 | 19152 | 1.512 | 2.318 | 66.766.7 | 0.43 | 1.310 | 3030 | 0.11 | 0.43 | 33.333.3 | 2.117 | 0.43 | 2.520 | 0.65 | 1.915 | 1.613 | 18 | 2.923 | 00 | 0.32 | 7.560 | |||
| 2006/2007 |
|
Veszprémi ESC | Férfi NB I. B Nyugat | 7 | 1 | 2.719 | 1391 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 0.32 | 0.64 | 50.150.1 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.64 | 00 | 1.913 | 17 | 17 | 00 | 00 | 535 | |||
| 2 szezon |
|
Veszprémi ESC | 15 | 5 | 3.553 | 16243 | 1.117 | 1.827 | 62.663 | 0.35 | 0.914 | 36.335.7 | 0.34 | 0.57 | 58.657.2 | 1.320 | 0.35 | 1.625 | 0.69 | 0.915 | 1.726 | 115 | 1.930 | 00 | 0.12 | 6.395 | ||||
| Összesítés | 15 | 5 | 3.553 | 16243 | 1.117 | 1.827 | 62.663 | 0.35 | 0.914 | 36.335.7 | 0.34 | 0.57 | 58.657.2 | 1.320 | 0.35 | 1.625 | 0.69 | 0.915 | 1.726 | 115 | 1.930 | 00 | 0.12 | 6.395 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2005/2006 |
|
Veszprém | Férfi NB I. B Nyugat | 8 | 4 | 4.334 | 19152 | 1.512 | 2.318 | 66.766.7 | 0.43 | 1.310 | 3030 | 0.11 | 0.43 | 33.333.3 | 2.117 | 0.43 | 2.520 | 0.65 | 1.915 | 1.613 | 18 | 2.923 | 00 | 0.32 | 7.560 | |||
| 2006/2007 |
|
Veszprémi ESC | Férfi NB I. B Nyugat | 7 | 1 | 2.719 | 1391 | 0.75 | 1.39 | 55.555.5 | 0.32 | 0.64 | 50.150.1 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 0.43 | 0.32 | 0.75 | 0.64 | 00 | 1.913 | 17 | 17 | 00 | 00 | 535 | |||
| 2 szezon |
|
Veszprémi ESC | 15 | 5 | 3.553 | 16243 | 1.117 | 1.827 | 62.663 | 0.35 | 0.914 | 36.335.7 | 0.34 | 0.57 | 58.657.2 | 1.320 | 0.35 | 1.625 | 0.69 | 0.915 | 1.726 | 115 | 1.930 | 00 | 0.12 | 6.395 | ||||
| Összesítés | 15 | 5 | 3.553 | 16243 | 1.117 | 1.827 | 62.663 | 0.35 | 0.914 | 36.335.7 | 0.34 | 0.57 | 58.657.2 | 1.320 | 0.35 | 1.625 | 0.69 | 0.915 | 1.726 | 115 | 1.930 | 00 | 0.12 | 6.395 | ||||||